Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIEVIDZA TURTLES

S platnosťou od 5. kola KTL vzniká nový tím Prievidza Turtles.

Tak trošku nás predstavím:
Ide o "regionálny" tím, to znamená, že všetci členovia sme z Prievidze(resp. blízkeho okolia) a poznáme sa osobne, alebo sme dokonca priamo spolužiaci. Preto plánujeme organizovať aj spoločné akcie(grilovačky, ožran-párty :lol: atď.)

Zloženie tímu:
barrki (GM)
Ivan
g.e.o.r.g.e
Zigy


Logá tímu:
ObrázekObrázek
Obrázek

Bannery pribudnú neskôr, takisto interviews s členmi tímu :good:
vitajte na scene korytnacky

no ty kokso, hned som si spomenul na tento serial, ktory ked som bol maly klucina papal jedna radost..hehe, pamätam ked dosli ku mne kamosi, kazdy si vybral svojho a pod ho :box: :D ja som riesil DONATELLA..ten s tou fialovou "celenkou" a ako zbran pouzival drevenu palicu..ty jo, akoby to bolo dnes :lol2: hned idem nejaku pohladat :lol:

good luck :cert:
Dakujeme :) Mimochodom, Donatelo bude v nasom time Zigy, mame to na baneroch rozlisene... :P
Chudak Badhed, co bude delat s prazdnym tymem? :)
PS: Kdo je Michelangello? To byl dycky muj oblibenej zelvak :D
Ja som Michelangello.Podla mna je to najvtipnejsia korytnacka a vzdy sa smeje.A najviac sa mi paci jeho zbran-nindzaky.
Ivan píše:Ja som Michelangello.Podla mna je to najvtipnejsia korytnacka a vzdy sa smeje.A najviac sa mi paci jeho zbran-nindzaky.
Presne muj nazor :-)
tak prajem vam vela stastie v KTL a aby ste nedopadli ako AM :-D ked Badhed ma vlea starosti uz fakt
good luck
Obrázek
Je mi ctou predstavit vam nas oficialny timovy spravodaj, pod nazvom Prievidza turtles magazín

Povodne sa tu mal uz dnes objavit rozhovor so vsetkymi clenmi novovzniknuteho timu, ale clanok uzrie svetlo sveta az na buduci tyzden, pretoze Zigy je momentalne na lyzovacke vo svajciarskych Alpach a tym padom nemoze rozhovor poskytnut... Okrem toho su tam vraj pekne lyziarky, takze o zabavu ma postarane... A vsetkych nas pozdravuje.
hehe jj cepi aj ja som to zato sledoval tiež som bol malý no mne sa tiež lubil Donatello a potom ešte Leonardo ten mal tuším meč :D jj šak darmo boli sme decka...tak vela štastia machri...
Ale chlapiiiiiiiiii.Rafaelo je najlepsi.Jeho cervena farba simbolizuje LFC a jeho meno jedneho skveleho trenera.A nakoniec jeho trojzubce to mate ako dvojity Zeus:DTakze viete kto je sef :lol3: :lol:
Tákže milé moje korytnačôčky, nech sa páči, bannery sú pripravené :)

BARRKI

Kód: Vybrat vše

http://skelet.tym.sk/_barrki.jpg
Obrázek
_____________________________________________


IVAN

Kód: Vybrat vše

http://skelet.tym.sk/_ivan.jpg
Obrázek
_____________________________________________


G.E.O.R.G.E

Kód: Vybrat vše

http://skelet.tym.sk/_george.jpg
Obrázek
_____________________________________________


ZIGY

Kód: Vybrat vše

http://skelet.tym.sk/_zigy.jpg
Obrázek
_____________________________________________


Čo vravíte, môže byť? :)
Jasne ze moze.To su najkrajsie bannery na tomto fore.Nikto nema lepsie.A tie hlavy su super. :yahoo:
Fuuuha dobra praca.Su fakt pekne a aj vtipne take ako maju byt 8) A mimochodom kde kupim lak na pancier??? :lol3:
Paci sa mi to :thumbsup: Lak na pancier? A to naco? Ved nase panciere su nadherne :D
Tákže a teraz pridávam krásne fotky našich maskotov :)

barrki Obrázek

Ivan Obrázek

g.e.o.r.g.e Obrázek

Zigy Obrázek
hééj to je good :good: ,hlavně ty avatary :cool: fakt dobrej nápad!
Chlapci nemate chybu, tie bannery su nenormalne dobre :cool:

Drzim Vam palce nech sa Vam dari a hlavne mojmu kamaratovi georgovi :oslava: :good:
:lol: :lol: :lol: Chlapi ale to dalo hladania na googli :D Ale fakt su dobre...skvely napad :) A dakujeme vsetkym ale este sa neskoncilo toto kolo cize musime si este udrzat povest vo svojich sucasnych timoch a aj ked AM zaniknu ale ja verim v ich znovuzrodenie lebo ten tim ma velku historiu.No uvidi sa :)
Takže pridávam náš Highlight:



A takisto naša hymna vo formáte mp3
Teenage Mutant Ninja Turtles.mp3[704 KB]
:lol3: tak toto nema chybu.Sakra to by chcelo nejaku pizzu :lol3: Asi si stiahnem nejake diely :lol:
chlapi paci sa to aj mne, ale radsej ste si mali dat nazov Turtles. Bez tej Prievidze. Lebo pochybujem ze vydrzite vsetci styria z tej prievidze nastalo.
No praveze to Prievidza je to koli comu sme to urobili.A myslim si ze aj keby niekto odisiel tak by nebol problem najst niekoho noveho :wink:
g.e.o.r.g.e píše:No praveze to Prievidza je to koli comu sme to urobili.A myslim si ze aj keby niekto odisiel tak by nebol problem najst niekoho noveho :wink:
suhlasim s arekom nie je to najrozumnejsie davat si nazov timu podla svojho mesta.


mimochodom ked uz tam mas tie korytnacky ked som bol este decko tak ninja korytnacky bola niekedy na zaciatku devetdesiatych rokov prva kreslena rozpravka zo zapadu ktora prisla na nase tv. strasne som to vtedy zral, dokonca sme si podelili ulohy, ja som bol ten fialovy s palicou. :D No ale to uz je dobre davno.
ja som bol ten stymi nuncakmi.. :)
Chlapi proste to nerieste ci to tam ma byt a ci nie, je to tam a hotovo.Urcite mame dvovod preco to tam je ci uz to chapete alebo nie :wink: A ak by ste celi nahodou nase obleky tak to sa bude predavat vo fanshope,teda dufam ze vam nebude prekazat ze su tam aj nase mena a cisla ale keby ste pekne poprosili tak by to slo mozno aj bez mena.Ale stale to bude nas symbol,samozrejme ze novych fanusikov nieje nikdy dost :lol2:
1143 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS