Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIEVIDZA TURTLES

Zigy píše:jaaaj to boli casy toto :)
Veru Ziginko, časy keď si ešte neslopal prvú ligu a poctivejšie si sledoval NHL :D A Váňa počúval Hral na trúbku :D
no sak ty to iste tiez si zacal slopat prvu ligu so mnou :D mali by sme sa vratit a obnovit tento tiim :) či??
ale nieze budete lanarit Ivana od Pirani :nono: :D
barrki - mozes sa realizovat ;)

http://www.hokejforum.com/podpisovanie- ... t8193.html" onclick="window.open(this.href);return false;
takýchto súperov máme na raňajky :D ale aspoň bude ďalšie derby :D :D
michal225 píše:takýchto súperov máme na raňajky :D ale aspoň bude ďalšie derby :D :D
Jáj Miško Miško :D Však vy rýchlo dobačujete :D :box:
Vítam medzi nami Blaža, Prievidžana ako repa :D :clap: :cinka:
chalani zaregistrujte sa co najskor na ktl stranke. Pod nickmi, ake mate tu.

btw skoda, ze nie sme v rovnakej konferencii :-(
veru škoda, ale ved vidíme sa vo finále :good:
ale ale blazo vitaj u naas :D Misko kluud, tak ako barrki povedau vy dobačujete :D arek veru to je skoda :)
a vitam naseho posledneho clena, baca Jergus vitaj u nas- dalsi Prievidzan jak repa :D
Vsichni v Prievidzi jsou repy?? :shock:
Nie sú repy, ale všetci sme sa tam narodili a žijeme tam, preto sme orginál Prievidžania AKO repy :D Presne s touto ideou pred 4 rokmi tento tím vznikol, a preto som rád že to tak aj ostalo :good:
A samozrejme Maťo, alias baca Jergus, vitam ta na hokejfore a som rad, ze som ta zlanáril prave pre nas tim, verím že budeš silnou konkurenciou svojmu spolubývajucemu Ivanovi z tímu bezzubých rybyčiek :D
Ďakujem za vrelé prijatie chlapi, snáď vás nesklamem :)
no mato nazdar :D tak nech sa ti teda dariii :D u nas ti bude dobree :good:
a jedna aktualna barrki a ja :D


Obrázek
Obrázek


Chlapci no a je to tu, dnes nám začína nová sezóna a ja dúfam, že do nej vstúpime podobne ako kedysi na začiatku - veľmi úspešne. Túto sezónu sme dali dokopy silný tím nabitý ostrieľanými tipérmi, Maťo je mierny nováčik ale má k dispozícií veľmi dobrého poradcu a preto môže byť naše eso v rukáve :wave: Každopádne sa teším návratu nášho tímu na scénu a verím že už prvé dni ukážu, že sme hustí :fan:
Tak nám všetkým prajem silný bodový zisk chlapi :frajer2:
tak tak aj ja si mysliim ze mame zlozeny velmi dobry a silny tiim tak uvidiime dnes to zaciina tak do toho chalanii :good:
A uz je tu presne to co som vravel, Mato kraaasne potiahol nas tim!!! Skvely individualny vykon, som na teba hrdy! :cinka:
suhlasim dnes super vykon mato :good: len tak dalej :D dnes si to potiahol ty :good:
Ja som z vás najslabší : :cry:
Blazo7 píše:Ja som z vás najslabší : :cry:
vždy musí byť v tíme nejaký outsider :D a pritom máš s tipovaním najbohatšie skúsenosti :D vieme, že nás nesklameš a ukážeš čo v tebe je :klobuk:
barrki píše:
Blazo7 píše:Ja som z vás najslabší : :cry:
vždy musí byť v tíme nejaký outsider :D a pritom máš s tipovaním najbohatšie skúsenosti :D vieme, že nás nesklameš a ukážeš čo v tebe je :klobuk:
Však práve a to včera mi vyšiel tiket :D Ale ja som NHL nikdy netipoval :cry: len dúfam že dnes to napravím :wink:
Blazo7 píše:Však práve a to včera mi vyšiel tiket :D Ale ja som NHL nikdy netipoval :cry: len dúfam že dnes to napravím :wink:
každý chvíľku ťahá pílku, taký tím má najlepší predpoklad byť úspešný :!: a verím, že to je náš prípad a dnes pre zmenu potiahneme ja a ty :good:
1143 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS