Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CASSOVIA WARRIORS

musím sa zapojiť aj ja do tejto komunikácie :D .....každým dňom sa zlepšujeme a už idem hore...len tak ďalej a raz budeme aj prvý....
ohľadom tých béčiek a céčiek to je jedno že sme až céčko aj keby sme boli "y" tak bojovať treba a mi dokážeme že sme lepší ako ostatný :good:
jasne, bojovat treba :ferovka: :box: , ja len vravim, ze to chce originalnejsi nazov... :oops: :)
zmena nazvu timu by bola rozhodne krokom vpred :thumbsup:
prečo myslíte? ja si myslím, že to nie je v názve tímu a teda je jedno, ako sa voláme...zmenilo by by sa možno len naše postavenie v očiach Steelers "A" a "B"... :wink:...sme plnohodnotný tím, akurát že máme na konci to "C"...ale to ešte neznamená že sme nejaká rezerva pre "A" alebo "B"...a kto si to myslí, tak je na véééľkom omyle :D :D
ja som to nemyslel v suvislosti s vysledkami, ale proste kazdy tim by mal mat nejaky originalny nazov :frajer2: to 'A', 'B', 'C' je take o nicom, nehovorim, ze by ste mali uplne upustit od toho STEELERS, mozno by to mohlo byt nieco od toho odvodene a pritom to bude nieco uplne ine, trebars

:arrow:

STEELERS
(STEEL) BLADES
WHEELS (OF STEEL)
CARBON (STEEL)
...
to STEELERS napadlo už aj mňa :wink:
mctom píše:to STEELERS napadlo už aj mňa :wink:
ale ved Steelers je Steelers 'A' :frajer2:
Steelers je Steelers A? tak načo potom to "A"-čko...neja to mu nerozumiem
abych se přiznal tak mě to připadá divný když je Steelers A,Steelers B a Steelers C připadá mi to jak kdyby to byla nějaká třída začinajicí tiperů :D já bych nechal jen jeden tým který by se jmenoval jen Steelers a ostatní by se bud přejmenovali nebo zrušily,a ješte k tomu mají dva týmy stejné logo a to mi připadá ještě víc nahlavu.
.:Mike:. píše:abych se přiznal tak mě to připadá divný když je Steelers A,Steelers B a Steelers C připadá mi to jak kdyby to byla nějaká třída začinajicí tiperů ...
no a nie sme začínajúci ;)?veď sme tu nováčikovia, takže...
.:Mike:. píše:...já bych nechal jen jeden tým který by se jmenoval jen Steelers a ostatní by se bud přejmenovali ...

s "A" a "B" máme niečo spoločné, tak prečo nie takmer rovnaký názov...že vás to všetkých až tak serie...dva tímy s takmer rovnakým menom to ešte hej ale už tretí nie? ste divní...
.:Mike:. píše:...nebo zrušily
ty žartuješ však? nie sme najlepší ale ani najhorší...takže o čo ti ide...
.:Mike:. píše:...a ješte k tomu mají dva týmy stejné logo a to mi připadá ještě víc nahlavu
s tým logom máš asik jedinú pravdu, lebo nad ostatným som sa len z chuti zasmial a neveriacky krútil hlavou...
mctom píše:
.:Mike:. píše:...nebo zrušily
ty žartuješ však? nie sme najlepší ale ani najhorší...takže o čo ti ide...
samozřejmě že bych nechtěl aby se tento tým zrušil, to byla jen uvaha, je divné tady mít 3 týmy se stejným názvem,vím že si tady na to ostatní už zvykli stejně jako já,ale chtěl jsem akorád napsat svůj názor když se to tu tak řeší.
Nic proti vám fakt nemám,berte to jako radu na uváženou :wink:
oki, to beriem :), srry za ten predchádzajúci, trošku som sa nechal uniesť...
mctom píše:oki, to beriem :), srry za ten predchádzajúci, trošku som sa nechal uniesť...
jo však v poho,nebudem se tu přece hádat kvůli takové chujovině :smile03:
juuuj, ale sa to tu rozbehlo :) klud chlapci, radsej hadzte nejake navrhy, nemusi byt ani STEEL ani iny kov v nasom nazve :-P
a co SIMPSONOVCI :biglol: vidim, ze su vasimi oblubencami
ak sa zmení názov, tak dúfam že nefasneme zase dajakú "pokutu" alebo hej?
Chlapci, sme prví v tabuľkách, robte screeny... :-D
tak ked simpsonovci tak si dajte Springfield Isotopes :D
Guisseppe píše:Chlapci, sme prví v tabuľkách, robte screeny... :-D
:D :D...dobrý nápad :D...s lilom ste to včera pekne trafili :good: ...teraz sa už len držať v hornej časti tabuľky a budem rád :)
ted mě napadlo co třeba přejmenování na Monsters? :D
Obrázek :smile03:
len ma napadol nazov, co takto : "Lords of East" ? alebo nieco podobne? :hmm: :ciga:
chlapci ja som sa trosku pohral a dovolil som si vam nieco nabidnut..
co poviete?

Obrázek
nemali ste byt od zaciatku tohoto kola Kosice Warriors??
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS