Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SHARKS

Čaute takže v prípade, že nepostúpime do PLAY-OFF čo sa dúfam nestane tak sa môžete prihlásiť do draftu :thumbsup:

bola vytvorena tema na prihlasovanie sa do PO draftu:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632

prosim informujte o tom svojich tiperov. prihlasit sa moze kazdy tiper ktory sa v tomto rocniku zapojil do KTL
deadline pre prihlasovanie je 21. februar (tyzden po skonceni 6.kola), cize casu je dost

kazdy tiper sa musi prihlasit sam, napisanim prispevku s textom "hlasim sa" alebo nieco v tom zmysle. nikto nemoze prihlasit niekoho ineho (ani GM tiperov svojho teamu)

pravidla PO draftu najdete tu:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=4939

Ja osobne som sa po dlhšej dobe rozhodol, že idem dotoho :wawe:
Takže začiatok kola nám už ako býva tradíciou nevyšiel podľa predstáv :x . To nevadí my im to dnes ukážeme a predvedieme výkon kola tak come on sharks!
Tak bol by som rád ak by to čo tu steven napísal bola pravda.. :wawe: TAKŽE COME ON SHARKS !!!!!
Tak pravda to ani zďaleka nebola :x . Od začiatku šiesteho kola podávame hrozné výkony a vďaka ním nám patrí krásne predposledné miesto :oops: . Ak to takto pôjde ďalej tak sa nedostaneme ani do PLAY-OFF čo by bolo dosť prekvapivé premňa. Poďme teda zabojovať a pokúsiť sa o lepšie umiestnenie pretože ako som už spomínal PO nemáme ani zďaleka isté. Vidím, že ste sa všetci prihlásili do draftu ale brat oneho nemá záujem pre nedostatok času :thumbsdown: . Verím, že to príhlásenie do draftu bolo zbytočné a do po sa dostaneme ako tím a ak by aj nie verím, že si Vás niekto v spomínanom drafte vyberie keďže ja nepodávam dostatočne dobré výkony nato aby si ma niekto vybral :ja_neviem:
Takže po dlhej dobe sa šťastie usmialo aj na nás a po prvý krát v tomto roku sme predviedli výkon dňa takže paráda. Brat dneska neskutočne prekvapil a nazbieral veľmi dobrých teda parádnych 16 bodov čo bolo najviac z tímu :good: . Šťastia sa usmialo aj namňa keďže som mal taktiež slušných 14.Nabby mal o dva menej a Mischi mal dva ale to bol asi nejaký menší výpadok :wink: :lol2: . Dúfam, že nás tento podarený deň nás trocha povzbudí a dostane na lepšie umiestnenie keďže aktuálne sme predposledný čo je fakt zle :thumbsdown: . Bojovať bojovať! :box: :box:

ATTACK SHARKS!

:groupwave:
No je to výpadok ale nejaký dlhodobý :x ...už 6 kôl sa mi vôbec nedarí... Začína ma to štvať a poriadne...Takže chlapci dokiaľ sa dám dokopy zabojujte aj za mňa a ja to pokusim napraviť :good:
Tak dneska najlepší výkon dňa spolu s Cats to ma potešilo. Avšak sme predposledný čo je veľmi zlé umiestnenie. Dúfam, že PLAY-OFF nám už nejde pretože by to bola veľká smola :eek2: . Sme síce posledný ale my sa nevzdáme a budeme bojovať aj naďalej :!: :wink: . Je už dosť nepravdepodobné, že sa dostaneme na vyššie priečky ale to už nejako prežijeme.

Už toto kolo nejak dokončme a v Play-off im ukážeme kto sú to SHARKS!
No toto kolo nic moc musime sa zlepsit a Play-off vyhrať ... toto kolo ma velmi teší Pavelski ,inak su všetci sklamanim a ja najvačším :hroza: :hroza:

SHARKS
Pavelski8 si doteraz nevybral svoju reprezentaciu, tak mi ju uved/te.
Pavelski je môj brat takže je z Východného Slovenska :wink:

Zaberme SHARKS!
Nabby diki za gratuláciu :biglol: :oslava: inak trochu som rozmýšlal nad tou ponukou, ..... a pokiaľ ešte platí a je to možné (či sa dá ešte prestúpiť) asi by som šiel do toho :good:

ps: tikety idú :D a pôjdu ( len ten ZOH hokej momentálne moc nevynáša) :lol:
musime vas chlapci trochu umravnit, ste nam tu rozkrutili nejaky divoky prestupovy kolotoc :)

davam do pozornosti 2 body z pravidiel:

- Tipér ktorý rozviaže zmluvu s teamom po skončení 5. kola (po trade deadline) už do konca sezóny nemôže uzatvoriť zmluvu so žiadnym teamom KTL.

- Výmeny resp. hosťovania možno medzi teamami robiť v období od 1. septembra do konca 5. kola základnej časti, kedy je tzv TRADE DEADLINE, t.j. uzatvorenie súpisiek do konca sezóny. Po tomto dátume už GM nemá ani možnosť rozviazať s tipérom zmluvu, ani podpísať zmluvu s voľným tipérom (jedinou výnimkou je nahradenie tipéra ktorý z teamu svojvoľne odišiel)


1) nabbyho rozviazanie zmluvy so stevenom nie je platne. zmluvu uz v tomto stadiu sezony moze rozviazat iba tiper (cize sam steven), ale zaroven by prisiel o moznost podpisat este tuto sezonu zmluvu s inym teamom - a tyka sa to aj PO draftu :!: (nemohol by sa ho zucastnit)
jedinym dovodom pre ktory by si Nabby so stevenom mohol rozviazat zmluvu je ak by netipoval alebo vopred odmietol tipovat za vas team v PO (nikde som tu nic take zverejnene nevidel :?: )

2) ak by sa steven rozhodol predsa len z teamu dobrovolne odist (cim by de facto stratil moznost tipovat za niektory z teamov v PO), Nabby by musel hradat nahradu z aktualnych volnych tiperov - t.j. leo, nightwolf, komisarmulen atd.
podpisat zmluvu s tiperom z teamu ktory nepostupil do PO uz v tejto faze nie je mozne, aj keby dany tiper vypovedal platnu zmluvu so svojim teamom (cize so Sagem zmluvu podpisat nemozete)
cize momentalny stav je taky ze steven je stale tiperom AS (ak sam nerozviaze zmluvu alebo oficialne neoznami ze nechce za tento team v PO tipovat)
a Sage je stale clenom a GM teamu The Mustangs - az dokial blackhawks neprijme jeho ponuku na prevzatie postu GM. potom sa Sage stane uz len radovym tiperom a bude mat moznost z Mustangs odist - ale uz nebude moct podpisat tuto sezonu novu zmluvu s inym teamom ani zucastnit sa PO draftu :!:
(Sage - navrh na zmenu GM mozes stiahnut ak chces dokym ho blackhawks neprijme :wink: )
OK, takze ak steven chce odist a nabby s tym suhlasi, napiste to prosim obaja do vasej teamovej temy na uzatvaranie zmluv.
steven: rozvazujem zmluvu s AS
Nabby: suhlasim s rozviazanim zmluvy so stevenom

tym padom sa steven stane volnym tiperom, ale novu zmluvu s inym teamom uz tuto sezonu podpisat nebude moct. bude sa vsak moct zucastnit PO draftu

Nabby aby doplnil pocet clenov teamu na 4, bude moct podpisat zmluvu s niektorym s volnych tiperov - t.j. s tiperom ktory v posledny hraci den 6. kola nemal uzatvorenu platnu zmluvu so ziadnym teamom KTL

vsetci sa rozumieme? :)
SHARKS do novej sezóny s novým logom a názvom !?
Hráči SHARKS budú hlasovať o tom či Attack SHARKS zmenia nazóv tímu pred nástupom do ich 2.úplnej sezóny.
Vedenie SHARKS sa jednohlasne zhodli že ak bude 75%hráčov súhlasiť tak sa tím premenuje na ChzechoSlovak SHARKS :!:
Hráči budu môcť takisto zvoliť aj logo tímu :arrow:
Návrh1:
http://img294.imageshack.us/i/czecho.png/
Návrh2:
http://img69.imageshack.us/i/czecho3.png/
Návrh3:
http://img708.imageshack.us/i/czecho2.png/
:thumbsup: - Som za zmenu loga a názvu.
:thumbsup: Hlasujem za 2.návrh
mide16 píše::thumbsup: - Som za zmenu loga a názvu.
:thumbsup: Hlasujem za 2.návrh
suhlas
je to len môj názor, ale na vašom mieste by som nič nemenil...
Mě se líbí první logo jestli tedy smím napsat svůj názor :-)

Jinak bych ale název neměnil :-)
TT1905 píše:Mě se líbí první logo jestli tedy smím napsat svůj názor :-)

Jinak bych ale název neměnil :-)
pod toto sa tiez podpisem (ak niekoho nahodou zaujima nazor nezaujateho pozorovatela :D )

nazov czechoslovak sharks sa mi osobne vobec nepaci :ja_neviem:
sice ani "attack sharks" nie je ktovie co - viac by sa mi pacilo attacking sharks = utociaci zraloci resp. shark´s attack = utok zralokov :-P

v kazdom pripade navrhovana zmena nazvu by podla mna nebola krokom spravnym smerom :P
ja by som tiez dal prve logo a nazov jednoducho sharks :thumbsup: ale to len rada a vlastny nazor
ale co ho tu od toho odhovarate, len si dajte ten nazov, dajte :yes:

ved aj Ice Cats budu mat v novej sezone novy sat, novy nazov :arrow: Bernolakovske Cicinki a logo, to sa nechajte prekvapit, len napoviem, ze bude viacmenej rovnake, len ta mackova hlava bude nahradena... no hadam to neprezradim, to uz sa nechajte prekvapit :D
Veľké logo bez pozadia:
Obrázek

Minilogo bez pozadia:
Obrázek

Banner mide16:
Obrázek

Banner BruinsFan:
Obrázek

Banner FlyersFan:
Obrázek

Banner Mischelito44:
Obrázek
Pěkný :thumbsup:
Steven , nemôžem si pomôcť ale čo si tomu PAtrickovi vystrihol hokejku stále mi to vyzerá ako keby držal niekoho pod krkom a išiel mu pridrbať :D :yes: .... ale naaaaaaaaaaaaaaaaadherne DAKUJEM :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
450 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS