Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SHARKS

topic timu Attack Sharks, ktory vstupi do KTL od 3. kola sezony 08/09 a bude posobit v konferencii Dark Riders v Mr. Perfectovej divizii

Obrázek

Nabokov_SJS preberas to tu a staraj sa o svoj novy tim :smile03:
no tak vytam tento novy tim v KTL, nech sa vam dari a tiez aj SJS :yahoo:
caute zraloci aj ja vas tu vitam nech sa vam dari ale samozrejme menej ako nam lebo my sme a vzdy budeme najlepsiii :D :lol: a kto vlastne bude v tomto time tipovat??
TAK VÍTEJTE V NAŠI KONFERENCI,HODNĚ ŠTĚSTÍ :wink:
welcomeee
dalsia obet ktora padne IC :)
ale drzte sa
Thak vitam vas tu a dufam ze spravite nasu ligu vyrovnanejsiou :)
no ja dufam ze hu nespravime vyrovnanejsiu ze budeme najlepsi :D ........
Nabokov_SJS
Deno24
B1ix
maros
.
Vítam našich kolegov, ktorý nastupujú od začiatku 3 kola ako nový tím, spolu s nami.Nech sa darí ,verím, že si ostudu nespraví ani jeden tím a budú s nami musieť počítať, ako s rovnocennými protivníkmi. :good:
tak vitajte zraloci a nepochybujem o tom, ze zamutite vodu v KTL :frajer2:
jooo ludia tesim sa na spolupracu pocas 3 kola :cool: dufam ze sa nam bude darit a ze prekvapkame troska :D :D :D
oo takze dalsi tim do nasej silnej divizie :) . Vitam vas a nech sa vam dari (samozrejme menej ako anjelom :D )
arek píše:oo takze dalsi tim do nasej silnej divizie :) . Vitam vas a nech sa vam dari (samozrejme menej ako anjelom :D )
ja zas dufam ze sa nam bude darit viac :D :D
my stastie nepotrebujeme my to vieme :biglol:
jooo, takych tu uz bolo :D
ale na druhej strane verit si treba, to je jeden zo zakladov uspechu :)
a kedy biva rozlosovanie???v den zaciatku kola???
3. a 4. kolo sa nebude hrat vzajomnymi zapasmi :frajer2: ale tabulkou, ako 1. kolo
vidim ze B1ix sem uz dlho nechodi takze ak niekto chce nech sem napise ak do stvrtku B1ix neodpise budeme ho musiet nahradit.......
Tak aj ja vás tu vítam a prajem veľa úspechov a dlhé zotrvanie v KTL a aby tento tímik nikdy nezanikol. :smile03: Trošku oneskorene vás tu vítam a jedno s druhým, ale nebol nejako čas ani chuť mi do písania... Jedno také čo sa mi napáči Nabokov_SJS, že viac menej si tím pomenoval po svojom niku a všetko je to také, ako SJS z NHL, ale samozrejme ty si GM tímu, ty si tým zakladal..., takže v pohode.
ixo ixo musis ty rypat do toho? :D :D nenee pohodka :D
inac zase mate nove bannery??? aspon ze su krajsie jak tie predtym :clap: :clap:
maros píše:ixo ixo musis ty rypat do toho? :D :D nenee pohodka :D
inac zase mate nove bannery??? aspon ze su krajsie jak tie predtym :clap: :clap:
Mroz ses to ti sakru a igor ma aky nik.
tipera B1ix nahradil Leonardo
Těším se s váma na start 3. kola!! :good:
aj ja sa tesim....a dufam ze sa nam bude darit :good: :smile03:
Nabokov_SJS píše:tipera B1ix nahradil Leonardo
Leonardo píše:Těším se s váma na start 3. kola!! :good:
Som rád Leo, že si našiel miesto v nejakom tíme :smile03: , ale no neskúšal si tím EI? Isto by ťa brali teraz, ale to už jedno.... hlavne, že si v nejakom tíme, že nie si free. Drž sa teda a aj váš tím. :wink:
450 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS