Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Grizzlies

no tak s tymto timom to nevidim moc ruzovo :D
WildCelt píše:no tak s tymto timom to nevidim moc ruzovo :D
jestli je potreba na zalozeni tymu naky prachy tak se mnou nepocitejte o tom ja nic nvm :D
Pre tím spravím všetko, nech sa páči:
Obrázek
no apson ze ma yzy zazobany rodice :D
Neboj, to spravím čoskoro, keď mi Wanic na 100% potvrdí svoju účasť a potom ti napíšem aj jeho číslo.[/quote]

Čo tam robím ja :?: :D[/quote]

Zle to okopíroval, ale môžeš byť rád, že si naším vzorom a to review robíme podľa teba.[/quote]
YZY: Nie len review si robil podľa Kentera ale aj názov týmu si odkukal teda aspoň začiatočné písmeno :D ale né len srandujem to bol taký detial :smile03: Každopádne je to fakt na zamyslenie taká zhoda 2 novo znikajúce tými a obe majú názov na G ale inak pecka :thumbsup: :) Tak nech sa Vášmu/Vašim týmom darí zdrar :wink:
ixo píše:Neboj, to spravím čoskoro, keď mi Wanic na 100% potvrdí svoju účasť a potom ti napíšem aj jeho číslo.
Čo tam robím ja :?: :D[/quote]

Zle to okopíroval, ale môžeš byť rád, že si naším vzorom a to review robíme podľa teba.[/quote]
YZY: Nie len review si robil podľa Kentera ale aj názov týmu si odkukal teda aspoň začiatočné písmeno :D ale né len srandujem to bol taký detial :smile03: Každopádne je to fakt na zamyslenie taká zhoda 2 novo znikajúce tými a obe majú názov na G ale inak pecka :thumbsup: :) Tak nech sa Vášmu/Vašim týmom darí zdrar :wink:[/quote]

Ďakujem, ešte však nesmieme vôbec predbiehať situáciu, pretože nemáme licencie na štart.
Spustil som web o našom tíme: http://www.grizzlies.webnode.sk
Snáď mi snaha nevyšla na zmar a čoskoro uvidím aj licenciu na stole. Čo sa týka webu, tak tam budem ešte doľadovať rôzne veci, ešte potrebujem Wanicov opis a budem pridávať aj rozhovory. Keď povolia tím, tak počas sezóny tam pribudnú určite aspoň dve rubriky :)

EDIT: takže už tam je aj Wanicov opis :clap:
hm toho grizliho na úvodnej stránke by som dal iného ten sa mi neľúbi ale tvoja stránka teda vaša tak :)
Tobě se nic nelíbí :roll:
Wanic skončil svoju nezačatú kariéru, kvôli problémom s časom.
yzy tak z mackov nakoniec nic nebude?
alebo preco este nie ste prihlaseni? dnes je deadline...
lebo yzy vravi ze pocas skoly na to nebude mat cas. Grizzlies sa teda podla vsetkeho nezapoja do KTL. Zbytocne vzruchy okolo toho boli :thumbsdown:
jj jasne ak maju cas vysokoskolaci a stredoskolaci a ja co cestujem 34 km do skoly peridem unaveny.. a mam robotu tak ja to stiham a nejaky 14 rocny nato nema cas xD
v tom bude nieco ine.
yzy: o pol noci robievam projekty do školy, alebo vstávam na NHL zápas

to bude asi nejaka specialna zakladna skola :D

izi, chod tipovat, aspon solo nam predved tvoje umenie :scare:
Yzy si sa mi mal ozvat, bol by si v time. Zial na dve kola mam uz plno.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS