Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE MUSTANGS

Kto si ešte nevšimol,tak chcem oznámiť vznik tímu THE MUSTANGS....... :clap: :clap:

Presne tak,a nastupujeme už od 3.kola :yes: -mali by sme pôsobiť v Mr.Perfectovej divízici :smile03:

Členovia tímu: Sage- (GM)
Cibula1210
vytaz11
blackhawks88


LOGO:Obrázek


BANNER:Obrázek

TIMOVE FARBY: Hnedá,Červená

Ambície: skromnejšie- Play off :cool:
tak uz som vas premiestnil sem :wink: budete hrat v nasej Dark Riders konferencii, v Mr. Perfectovej divizii.

Takze uz teraz sa tesim na vzajomne suboje s vami :clap:

vela stastia :good:
Pridavam sa, nech sa vam dari. Teda okrem vzajomnych zapasov s nami :D

A k timu sa mozem zatial vyjadrit len z pohladu estetickeho, kedze vsetci ste v podstate novacikovia: bannery sa mi velmi pacia :thumbsup:
dobra praca Sage :thumbsup:
k bannerom, hokejkove logo ma stale dostane :D
cepi píše:dobra praca Sage :thumbsup:
k bannerom, hokejkove logo ma stale dostane :D
to jo, ale pripomenme si, ze polovica log v nhl nema hokejku ani ziadnu inu podobizen hokeja
_________________
maro neries to :D c.
Vítam vása nech sa Vám darí :D
Tak nech sa vám dari ...

inak maro s hokejom ma čo to spoločne 7 tímóv NHL ked rátam Montreal ... ale tie su rozhodne najkrajšie až na Canadiens :smile03:
vítam nový tým v KTL Mustangov a prajem nech sa darí. :good:
Taktéž vítám nový tým a přeji hodně štěstí a pekný začátek kariéry :smile03:
Dakujem v mene tímu,za prijemné prijatie(od konkurencie sa to počíta).. :good: a myslím,že ako "nováčik"(i ked členov tu už ako tak istý čas poznáte :smile03: )- môžme takisto pomýšlať na tie najvyššie ciele :yes: v tíme je veľa energie,a dobrých tiperov....čo chceme ukázať :-P a nedá mi ešte raz spomenúť ,(pri tolkych ohlasoch najme na jeho prácu) -logo a bannery...za tím stojí len jeden človek a to blackhawks88 :cool:

a už sa teším na vzájomné konfrontácie s vašimi tímami .... :scare:
Dnešným dňom sa začína písať cesta "The Mustangov" na vrchol.... :yes: teda možno,-no verím tomu :oops: ,ja len že dnes je prvé oficialne kolo,kde už tipujeme pod tímom.... :biglol: Tento tím bol očakávaním,a tak dostal svoju šancu- myslím,že som ho položil na dobrý základ (len čas ukáže),tvorený tipérmi-ktorý sa môžu zviditelniť nielen ako individuality,ale aj ako kvalitný tímoví hráči :good: Takže očakávam,ako-takú spoluprácu :smile03: tím myslím :sem-tam niečo hodte do témy,ak máte dobrého "tušáka" na zápas kludne ho sem dajte-dám si povedať ....môžme tu rozoberať analýzi niektorých zápasov,či formu vášho oblubeného tímu....ale i veci ktoré vás zaujímaju,a nemusia byť len z hokeja :yes: "chcem niečo tak ideálne,či nemožné?" :) -možno hej,ale chcem to aspon skúsiť...keby je tu priatelská,či tímovejšia atmosféra snád by to išlo aj lepšie.... :clap: lebo už nás nespája len hokej,tipovanie ale i tie isté dresy-"bannery" :D ale kto chce ignorovať,či "s*ať" na toto kludne,ved nejako bude.... :oslava: len potom čakám aspon dobré tipy a prínos pre tím,inak.... :bitka3: ........ :smile03: tak želám pevné nervy,spolahlivé a presné tipy a radosť z nhl... :clap:
Joooooooo :clap: hned v prvý tipovací deň 3.kola sme zaznamenali druhý najvyšší počet bodov :cool: 31 :good: tak tomu sa povie vydarený vstup či premíera Mustangov :oslava:
"Prekvapivo" sa mi podarilo nahrať 16 bodov,taktiež vyšiel deň cibulovi -15b. :clap: Sme v čele divízie a konferencie ....tak už nám stačí hádam"len držať krok" :lol:
Suupeeer :yahoo: dobra praca , aj ked ten moj vykon nebol boh vieco :dole:
:serus: Gratulujem ,začinate presne ako SHARKS minúlu sezónu ...
Nabby dik,no myslím že v tomto prípade to nezostane,len pri tom začiatku :smile03: a blackhawks nič si z toho nerob-takisto dobry deň,. (10bodov) a 50% úspešnosť,takzvaný nadpriemer :good: a nebojím sa toho že v dalších kolách budeš oporou práve ty :yes:
Tak chalani, pekný štart na nováčikov :) Poďme ďalej :P .... JahuuuuGO! GO "! GO ! :)
Streda je ťažký deň- (14zápasov)... :yes: a už naša druhá "veľká" skúška,či obstojíme .....chalani verím vám,.... tak podmeeee :clap:
U nás to tiež nezostalo len pri štarte http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?f=142&t=3450 skončili sme 3. a keby nespravim jednu blbost :oops: vyhrali by sme nase premierove kolo :frajer2:
Nabby píše:U nás to tiež nezostalo len pri štarte http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?f=142&t=3450 skončili sme 3. a keby nespravim jednu blbost :oops: vyhrali by sme nase premierove kolo :frajer2:
Aj my sme mali dobre rozbehnuté kolo (1. kolo tohto ročníka), no nakoniec sme ho nevyhrali :verysad: .
Asi nikoho neprekvapí,že sme dnes boli 100% (4body) :lol: -dobrá práca Cibula1210 a vytaz11 :clap:
Ja s blackhawkom88 sme to takpovediac "len istili" :smile03:

Dnes je na programe 14 zápasov :| a budem rád,ak by ste tím podržali.... :frajer2:
Dufam ze dneska nieco trafim , nemam ztoho dobry pocit co som na tipoval
:thumbsdown: no necham sa prekvapit :yes:
Možno si si neni až tak istý,ale ja by som dnes už po 3-krat menil tipy :oops:

dokonca som chcel (dať všetko Xky,- :si_spammer: )...osobne je to pre mňa dosť ťažké-pri tejto vyrovnanosti NHL :cool: a ked sa pozerám par dni dozadu,kludne som mohol skoro naplno bodovať i pri 10+ nočnych zápasoch... :hmm: a pritom mi stačilo len trochu viac si veriť...

dnes si dal celkom dobré zápasy :smile03: -dá sa povedať,že takmer to isté čo som chcel aj ja(s tím rozdielom,že ja by som skor veril Tampe,Detroitu a Minnesote :yes: ),ale kedže tipy "tohto druhu už máme" ja to asi skusim zariskovať s remizami,...snad sa to vyplatí a nebude to prepadák,to by som asi :fnuk: :plac: ........... :lol: a keby hej ešte stale nevieme tipy cibulu a vytaza a verím že to potiahnu :smile03:

!!! LET GO MUSTANGS !!! :clap:
Blackhawks88,vidiš to chcel si a podarilo sa :clap: dnes si bol 1.hviezda tímu s 19 bodmi :yes:

THE MUSTANGS---35
Sage ---16
vytaz11---14
Cibula1210---13
blackhawks88---19


chalani další ťažký deň sme obstáli,s 35 bodmi sme zaznamenali 3 najlepší výkon dňa :good: len Mighty bulls nejak vystrelili :shock: či prekvapili-na dnes neuveriteľných 45 bodov :sad2: -ako sa hovorí aj motyka raz vystrelí ,no nášmu tempu nemôžu dlho čeliť ..... :D

v individuálke nám to taktiež ide,-sage: 3.,-cibula1210: 10.,-blackhawks88: 12.,-a vytaz11 uzatvára prvú 21ku tipérov :smile03:

ako tím "s prehľadom" vedieme našu divíziu o 6.bodov pred žralokmi,ostatní sa nám nejako strácajú :D Spiders (o 13.b),Blue Angels (o 15.b),Fire Birds (o 18.b) a Evil Insiders o 21 bodov.... :yes: a toto miesto by sme si určite mali podržať aj po dnešku,kedže sú na programe "len" 2 zápasy....

ja som včera trochu zazmätkoval :oops: -podal som až na 3 opravu,to sa tu asi ešte nevidelo :oops:
neviem,ale v noci som chcel pozerať Nhlku (dávali WSG:BUF)a tak som bol dlhšie hore a nejako mi tie tipy nedali :lol: tak som to zmenil,a vyplatilo sa :) lebo to bol "najlepší vykon z tych podaných" :cool:

"blacks" nepozeral si ráno zápas zo SJ? pekne ste ich "rozobrali" :smile03: aj s uzdraveným Hossom ,ktorý dal 2g... :thumbsup: Pritom sa CHIC tešilo z prvých 3 golov v OSLABENÍ :-O .....
Sage parádny rozjazd vášho týmu v KTL.Ty si skvelý tipér,to si už potvrdil v predchádzajúcom kole a kolegovia ti zdatne pomáhajú k získaniu reputácie Mustangov v KTL. :yes: :yes: Výborne chalani,len tak dalej držím palce nech sa darí aj v dalších dňoch a poriadne zamiešate poradím v Riders konferencii. :good:
Hoši, je to dobreeee :P
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS