Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE MUSTANGS

Sage píše:Chalani chcel by som v tomto kole vyhrať nielen konferenciu ale celú KTL :-P čo vy nato? 3kolá pred koncom máme sľubný 7 bodový náskok :yes: ,takže teraz od vás čakám o niečo lepšie bodové zápisy ,nech tu vidia že Mustangs tu niesu len do počtu :clap: a ja snád vyhrám aj individualku :oops: a do nového roka vstúpime ako výťazi,a tak ako sa hovorí ako na nový rok-tak po celý rok :smile03: LETS GO MUSTANGS
no škoda,že ti Sage zrovna v tento mimoriadne dôležitý deň nenastúpili 2 tipéri na zápas, čo vás stálo možno aj zisk 1 miesta, ale aj 4 je pekný výsledok a gratulujem vám k nemu. :thumbsup: Sage tebe gratulujem k velmi dobrým výkonom v individuálke,akonáhle není v hre torzo našich prstov čo nám ostali,hned nám to ide lepšie.Hold furt sebazáchovy funguje na 1. :D
Chalani už mi to nedá a musím vás znovu pochválit :clap: musím si uznat ,že po tom spackanom a nešťastnom minulom kole(ani písať sa mi nechcelo),ked sme sa v poslednom kole prepadli o 3miesta a ja som vyhorel aj v individualke,tak sa to pekne napravuje.Pekne to taháte bezomna,momentálne mám menšiu krízu na tipy a to nielen na NHLku :? uff tak ešte chvílku to vydržte a snád zaberiem už aj ja :smile03: Inak chcem pozdvihnúť všetkých na čele s Cibulom,takže dobrá práca chalani :yes: Inak vytaz s blacksom-momentálne veľká spokojnosť.
..... THE MUSTANGS ........30
....... Sage ............6
....... vytaz11 .........14
....... Cibula1210 ........10
....... blackhawks88 ......16


dnes nás asi jeden z najťaších súperov na tieto zápasy ,Red Devils ktorý taktiež ešte neprehrali...verím že s nami zaváhajú.A že pevne pôjdeme za výťazstvom aj v tomto kole :yes:
opät skvelý štart chalani,verím,že až sa pridá aj Sage, budete ťažko k porazeniu a tentoraz skvelý štart aj dovediete do úspešného konca,neujde vám to pomedzi prsty ako minulé kolo.Sage čo tak dalšia hra o prstíky?Možno by to pomohlo obom tímom, keby sme vsadili na opačné výsledky než natipujeme. :D Síce bez prstov sa ťažko píše na net a robí vela dôležitých dalších činností ,ale keby to tímom prospelo neobetujeme sa? :smile03: :D

Dnes vám budem držať palce, nech zdoláte takmer neporazitelných cepíkovcov.Držte sa chalani,hrajte ako o dušu a vyprášte im kožuchy. :D Sage dúfam,že si mi poslal nejaké vstupenky do vašej VIP lože a budem vás tak moc podporiť na zápase osobne. :smile03:
Dean no dik,ale s timi prstikmi niesom si celkom istý,ako invalid v prospech tímu by som asi nechcel skončiť,zasa až tak mi na nich nezáleží :D ale nieee ja len viem,že sa môžem oprieť o skvelé výkony spoluhráčov.A tak môžem v klude natipovať.Len aby im to zasa vyšlo,..a tentoraz by výtazstvo malo cenu 6bodov :good: takže dáme do toho mnoho :) A či prídeš,? jasné že ste všetci vítaní,no vy máte dnes tiež nie najlahšieho súpera - Falcons a tím ťa určite bude potrebovať no verím,že ich porazíte a potom výťazstvá môžme :oslava:
JOOOOO :clap: chalani a je to doma,dnes sme len potvrdili svoju skvelú formu,čo si odniesli Diabli po dobrom zápase :good: so šťastnejším koncom pre nás.A tak sa momentálne delíme o nepremožiteľnosť už len s s Falconmi,ktorý majú o 1zápas menej a 1x vyhrali po predlžení.Takže sme znovu najlepším tímom :yes: Obrázek 14 :12Obrázek

.......Sage ............8
....... vytaz11 .........4
....... Cibula1210 ........6
....... blackhawks88 .....6



A dnes o nič menej dôležitý zápas proti Mighty Bulls,ktorý minulé kolo posledním hracím dňom vyhrali.A dnes im môžme ukázať komu skutočne patrilo minulé kolo :-P ,čiže nás čaká další krst ohňom,no tieto zápasy nás môžu len posilniť,a názov THE MUSTANGS sa môže stať obávaným tímom s rešpekto, i ked je to naša prvá sezona,takže chalani len tak dalej a nič nevypustíme :yes: :smile03:
Tak takto nám vyzerá individuálka 8-) :prines_pivo: :super: lenže kde je vytaz a JA? Nebojte chalani držíme sa hned za vami :smile03: :oops: :fan:

... 1 . ........... Lukas33 ............ .. 23 . .. 34 . .. 67,65% . .. 47
... 2 . ........... Skorpion ........... .. 22 . .. 34 . .. 64,71% . .. 44
... 3 . ......... Mischelito44 ......... .. 21 . .. 34 . .. 61,76% . .. 43
... 4 . .......... Cibula1210 .......... .. 21 . .. 34 . .. 61,76% . .. 42
... 5 . ............ debil ............. .. 21 . .. 34 . .. 61,76% . .. 42
... 6 . ........blackhawks88 ........ .. 21 . .. 34 . .. 61,76% . .. 42
Chalani dnes nám to nevyšlo, bohužiaľ. Ale určite sme výkonom nesklamali -jednoducho nám dnes šťastíčko ukázalo svoju šedú stránku :butt: :buch: že ho-vno,
ho-vno zlatá rybka dneskaj 6 výhra nebude. :sad2:

Na začiatku ma to trochu hnevalo,som to prežíval- náhodne som sa zobudil o 4 ráno,akoby som to musel vidieť :cry: ,aspoň som si konečne pozrel zápas Phoenixu,no o veľa by som ajtak asi neprišiel :cry: inak už vtedy bolo isté že máme nabehnuté na výťazstvo,práve vtedy bolo dohratých 6 zápasov a ja som mal 10b čo ma tešilo.....ušla mi len Atlanta,ako inak práve ju som mal aj na tikete :cry: (ušli ako jediný tím na 20eurach,podanom za 1e,a to som tam mal ešte MTL:FLO 1, NSH:CAR 1, WSG : OTT viac striel domaci, ATL :NYR 1, Wien: Klagenfurt 1) ...no vtedy som u mna čakal bodové hody,že konečne i ja tak správne zarežem STL vyhrávali už v úvode,a EDM práve vtedy držal jednogolovú remízu,čo som bol ešte spokojný zápas VAN som sledoval a už podla priebehu od uvodnych minut som čakal vitazstvo domacich :cry: ked nejaké zápasy skončili som prepočítal body a stále sme vyhrávali,čo nám vydržalo až do zápasu DET:LA. AJ TO SOM SI STIHOL POZRIET IBA TO ČO NEMALO PRIST :cry: ja som mal podanú 0 a dlho bolo 0:1 pričom LA boli asi lepším tímom kedže vtedy boli streli okolo 48:20 nejakych 5min dokonca tak som si to chcel pozriet ten záver-pretože keby králi remizovali vdaka mojej 0 by sme VYHRALI ...no kym som našiel a zapol stream už bolo 1:1 a 2min dokonca :-P som sa tešil ako malý chlapec .....vážne lebo už len to mi mohlo po takomto dni zdvihnúť náladu :| no akoinak ,ani radostné odpočítavanie som si nemohol užiť,kedže to vyzeralo dosť dobre bez striel,len sa vyhadzovalo ,no 20sec pred koncom bojovali v rohu mantinelu o puk,vyzeral to neškodne...no kto iní mohol vybojovať ten puk než Helm a šťastne ale naozaj šťastne zakončil 17sec pred koncom :x uff naozaj silná káva.Takže moj odkaz je Šťastíčko nabudúce si ťa radšej pozriem z predu :smile03:

Ale už je dobre,som to predýchal..... :yes: a chcem vás pochváliť,aj za dnešný výkon celkovo sme nahrali 50bodov!!!! čo sa podarilo už len Devilsakom (51) pričom Mighty Bulls mali (43) no dnes to nestačilo a škoda že niekto z 3jice sage,cibula,ci vytaz netrafil aspon o 1 zápas viac vyhrali by sme ,a takto sme mali všetci po 12b až na Blacksa (14) :good:

Obrázek 26 : 27 Obrázek

..... THE MUSTANGS ........26
....... Sage ............12
....... vytaz11 .........12
....... Cibula1210 ........12
....... blackhawks88 ....14



A nič sa natom nemení,len sa skôr potvrdilo že aj do dalších zápasov vstupujeme ako mierny FAVORIT
no fakt to vyznelo ze ste prehrali len o chlp.. pekny vykon cely tim..
len pripominam ze KTL je timova hra a napr. my sa snazime tipovat resp. hadzat remizky opacne ako kolegovia ,cize logicky nemozme mat vsetci vela bodov.. :frajer2:

Ale stym mas pravdu teraz vam to ide.. AKo na dlho? Tot je otazka.. :D
maro píše: Ale stym mas pravdu teraz vam to ide.. AKo na dlho? Tot je otazka.. :D
Maro,tak toto je jednoduché naša forma má stúpajúcu tendenciu,ale občas sa stane ,že to spackáme :oops: a už nás to stálo veľa bodov a dobrých výsledkov,no i napriek tomu drtivú časť sezony či kôl máme stabilne dobré výsledky. Aj momentálne sme podľa súčtu bodov (všetkych 4 tiperov) na prvom mieste !!!! :cool:
Chalani tak dnes to bolo DIETNE ,podpriemerné a s dnešným výkonom by sme neporazili takmer žiaden tím :| viem málo zápasov nám nesadlo,ale dnes si to môžme napraviť a po 2 prehrách MUSIME POVINNE zabodovať a získať dnešné 3 body :!:
Som čakal,že sa nám to časom dajako vykrištalizuje,že budeme mať 1-2 ťahúňov a o nich sa opierať,že možno prídu zmeny v kádri,ale DNES to vidím ,že je to v absolútnom poriadku :good: Ak by som mal dnes niekomu veriť,tak to je práve vám chalani,skvele sa dopĺňame,nikto nezaostáva a vopred sa nikdy nevie kto zaboduje lebo všetci ideme naplno a tak i dnes viem,že sa môžem na všetkých spolahnúť. :smile03: Žiaden tím nemôže vyhrávať večne,no radiť nás už v prvej sezone k absolutnej špičke aj po konci sezony myslím,že nebude prehnané :frajer2:
Ozaj nepozeral niekto náhodou zápas NJ : TB :idea: :idea: :idea: :D ? kedže to dávala i Nova sport......a aky zápas ste naposledy pozerali? Dnes by som asi hodne veril PHXu i po tych nepresvedčivých výsledkoch :thumbsup: taktiež PHILE s Nashvillom. Naopak za zradné zápasy na dnes považujem
ATL : WSG , TOR : PITT, MIN :CHI ,OTT : FLO , a SJ : DET ....myslím,že veľa tímov na tom stratí dosť bodov :yes:

Ale podajte si ako uznáte za vhodné,lebo zatiaľ nám to tak ide! Ja to pravdepodobne asi risknem na miernych outsiderov.
Dnes sme sa neubránili 3 prehre v rade :thumbsdown: to bolo jasne uz pred vyhodnotením,stačilo sa pozriet na vysledky a už len tych 5 remíz mohlo napovedať,kedže nemáme žiadneho xkára.S tímto už bol problém zo začiatku,ked byvalo viac remíz ako zápasov... :D aj sme to chceli riešiť,no potom sa to utlmilo a 0 vymyzli.,alebo aspon 1-2 boli pripustné.Teraz nechcem aby sa niekto toho ujal,samozrejme podavajte aj nadalej podla svojho presvedcenia,mne to teraz nejde tak asi skusim dávat na "prekvapenia" a viac remiz :-P snad sa to vyplatí ....ak to pár dní nepojde skusim nieco ine .....

a dufam že toto ešte len nieje začiatok pádu,lebo konečný dopad by mohol bolieť :sad2:
Sage píše:Dnes sme sa neubránili 3 prehre v rade :thumbsdown: to bolo jasne uz pred vyhodnotením,stačilo sa pozriet na vysledky a už len tych 5 remíz mohlo napovedať,kedže nemáme žiadneho xkára.
Ja tiež nedávam stále na remízy, ale skúsim som šťastie, lebo sa hralo 13 zápasov. Nakoniec to vyšlo :cinka:.
uf dalsia prehra :? mám to ešte počítať? 4!!! prehra z posledných 5 zápasov,naše tempo je sebadeštruktívne,a jediným súperom sme si vlastne mi sami :sad2: kde by sme boli keby šľapeme ako na začiatku aj nadalej?alebo sa posúvame dalej vyrovnanými výkonmi? :| no máme šťastie na žreb,že aj dalším konkurentom sa nedarí a sú na tom tak ako my.Čiže z tohto pohľadu to nieje zlé,a stále sme v čele-no teraz sa to celé vyrovnáva,čo v konečnom dôsledku môže byť rozhodujúce pri pár zbytočných zaváhaniach možme prísť o pekné miesto.

vytaz11 čo je s tebou? 2 shutouty za sebou pár vynechaných zápasov a individuálne 85 miesto :oops: (nemal by som vyskakovať,kedže mi to teraz tiež moc nejde. No ja sa s tím aspon niečo snažím urobiť,a trápi ma to-no ty sa sem ani nevyjadríš,akoby to bolo ok :| takže som sa rozhodol zakročiť a trochu PRITVRDIŤ dostávaš ULTIMÁTUM !!! zostáva nám ešte 15 hracích dní do konca kola a CHCEM ŤA vidieť ASPOŇ 4-krát bodovať (zapísať sa) za tím. NO verím,že pre takého tipéra ako ty to nebude problém :yes: rád by som ťa tu videl aj nadalej no ak ani toto nedokážeš splniť tak pre dobro tímu nebudeš asi postačovať a v tom prípade ma to mrzí,ale najdeme si nahradu.(Potom ťa môže zachrániť už len to,ak by sa ťa cibula s blacksom zastali aj napriek tvojim vykonom a rozhodli si ťa ponechať)

cibula a blacks všetka česť, držíte nás "nad vodou" ....no stále máte ešte na niečo viac (v dobrom) :smile03: :good: :clap:

.......... THE MUSTANGS ........... ... 8 .. : ... 9 .. .......... EVIL INSIDERS ..........
.......... THE MUSTANGS ........... .. 20 .. : .. 22 .. ........ CASSOVIA WARRIORS ........

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


..... THE MUSTANGS ........ .. 20 ..
....... Sage * ............ ... 8 ..
....... vytaz11 * ......... .. 10 ..
....... Cibula1210 ........ ... 8 ..
....... blackhawks88 * .... .. 10 ..

Tak toto hadam niee,dnes som predovšetkým sklamaní sám zo seba !!! lebo keby dám na včerajších "tušákov" tak mám iste 14 - 16 bodov! bol by to výkon dňa i výhra Mustanogov . Takže už sa dostávame do pozície kedy mi strácame a musíme doťahovať,snád nám táto pozícia viac sadne ako viesť celú KTL....takže zaberieme :cinka: :cinka: :cinka: a pritlačíme na prvých. Ozaj vytaz11 dnes máš prvý ZÁPIS :thumbsup: takže potrebuješ ešte 3 zo 14 kôl. Tak sa ukáž :yes: Neber to čo som písal ako nejakú vážnu vyhrážku alebo niečo,chcem to tu len trochy rozvíriť a pokúsiť sa vás vyburcovať k lepším výkonom i ked neviem či je to možné-uvidíme.Ak uspeješ a zlepšia sa tvoje výsledky asi to budem praktikovať častejšie :-P a nielen na tych,ktorým to nejde...takže sa tomu nevyhne (ani ja).Dobre toto zatial odložím a už sa podme sústrediť na náš další zápas. Potrebujeme vyhrať.
Chybalo nam stastie co uz ,, :roll:
.......... THE MUSTANGS ........... ... 6 .. : ... 8 .. ........... BLUE FLYERS ...........

....... Sage * ............ ... 2 ..
....... vytaz11 * ......... ... 2 ..
....... Cibula1210 ........ ... 2 ..
....... blackhawks88 * .... ... 4 ..

tak toto už snád ani nepotrebuje komentár,asi sa nám zpačilo rozdávať body na požiadanie ..... :| prehra stieda prehru a výkonnostne padáme,..možno som nás precenil a na výťaza ešte nemáme :oops: ale play off by nám nemala ujsť :smile03: Dnes nám to znovu tesne ušlo...hm a pritom stačilo,ak by som neupravil tipy a vyhrali by sme po predlžení,no v noci ked som sem šiel zmeniť niečo tak som videl že vy ste riadne šli do tych 2jok blacks 2,2,2,1 a vytaz 2,2,2,2 tak som vsadil na 1tky čo mi nevyšlo- FLA stratila náskok zo 4:1, a CGY prehrali zápas,kde boli jasne lepším tímom :yes: škoda,.... inak vytaz11 gratulujem i dnešné chudobné bodíky ti stačili na zápis,kedže sme mali zhodne po 2bodoch až na blacksa :smile03: takže už len 2x sa musíš upísať z 13 dní.
ale páči sa mi že aj naša chabá forma nás stále drží v hre o celkové prvenstvom,tak zamakáme :clap: :clap: :clap: v konferencii strácame 3 bodíky (1 vyhra)....a zostáva ná ešte pol sezony,takže trochu pridajte.
Dnes nas caka 12 zapasov takze treba zabojovat aj ked ja som moc dobre asi netipol :samovrazda:
Blacks nič si z toho nerob ja netipujem dobre už hooodne dlho :oops: aj dnes som to čiastočne odflákol nestihol som podať 2 zápasy,ktoré začali dosť skoro ..... :verysad: a minimálne 2 body by som mal až nie 4 :sad2: a navyše z tychto mojich dnešných tipov nemám nejlepšie pocity....

inak chcem vám oznámiť že nejaký čas tu nebudem,- idem pozrieť babku na týždeň+ ... (takže budem bez internetu,kompu..... :yes: ) takže aby to tu nejak fungovalo asi by som mal prenechat úlohu GM-ka na niekoho z vás :smile03: Neviem,či to mám nechať na vás (zvolíte si ho sami medzi sebu),alebo ho zvolím sám.(volil by som pre tentoraz Blacksa) Inak je tu možnosť že by som si tu hodnosť ponechal aj nadalej,no cez svoju absenciu chcem aby sa niekto iný toho chopil, vyskúšal si to a možno zocelil tím a priviedol k lepším výkonom :good: A v prvom rade pretože potrebujete vodcu.... :frajer2:

Ja si asi natipujem na pár dní do predu alebo budem sem-tam písať smsky bratom co mi majú podať :?

Nechcem tu z toho robiť vedu,najmä nie teraz ked som takmer nepoužiteľný a pre tím neosožný :sad2: ...a keby odídem možno si to ani nevšimnete :-P :-( no chcem aby ste o tom aspoň vedeli. Ešte niečo k tímom NHL kedže si často a pravidelne mením podpis :oops: a podľa 1-2 príspevkov ma hned radia k fanúšikom toho či onoho tímu,.. :oops:

1. Buffalo Sabres Obrázek toto logo sa mi páči najviac z celej NHL,škoda že ho zmenili Obrázek no ani proti modernejšej verzii nemám večšie námietky, taktiež mi sedí ich herný štýl,vyrovnaná zostava , skvelé výsledky a to najmä vdaka kolektívnejšiemu poňatiu hry,otvorený-utočný hokej a skvelý Ryan Miller (podľa mňa naj golman NHL) Navyše leží v štáte New York čo je jedno z najatraktívnejší miest sveta :smile03: Slúži ako kulturné,vzdelávacie a lekárske centrum :yes: a pár rokov dozadu bolo vyhlásené(denníkom USA Today) ako "najpriatelskejšie mesto.
Taktiež zastávam klasiku Obrázek ale toto je už moc,takže žarty bokom Obrázek

z východ taktiež trochu SYMPATIZUJEM s Obrázek ktorých by som konečne rád videl v PLAY OFF :clap: :clap:
taktiež srdcu hokeja,klasike či ikone Obrázek -aspoň tá PLAY OFF :yes:
Washingtonu za momentálnu formu, a skvelé zápasy s veľkou prestrelkou Obrázek - FINALE STANLEY CUPU :clap:
Naopak veľkým sklamaním pre mňa je Obrázek a nechýbalo by mi keby im unikne vyradzovacia časť- videl som ich síce len 3 zápasy ale akože :thumbsdown: no aj posledné výsledky môžu hovoriť za niečo a to som ich videl dokonca pri zápasoch kde vyhrali no boli suverénne horším tímom,takže asi preto taký postoj.(taktiež komerčnosť a veľká popularita z Crosbyho a Malkina,kvôli ktorým si ten tím poslednú dobu získal masy) (Som si istý že v západe by na play off určite nemali)
A teraz západ tam je to samozrejme "hustejšie"
Obrázek a samozrejme :cup: :cup: :cup: - za poslednú dobu a základnú časť si ho určite najviac zaslúžia :yes:
Obrázek rešpekt,a pre mňa sa stali akousi šlachtou NHL za posledné 10ročie (čo trochu vnímam hokej :) )
Obrázek -sympatický tím,tvrdo pracujúci s pekným pokrokom :good: takže prajem im minimálne PLAY OFF takže LETS GO Coyotes

a od tychto tímov som už trochu upustil
Obrázek môj PRVY tím NHL s ním som začínal - pekné spomienky,
a samozrejme klasika ObrázekObrázek Obrázek a Obrázek

Inak sorry za nechutne dlhú,nezaujímavú...správu ale ešte stále som v tejto miestnosti GMko ja :oops: a chcel som to trochu ujasniť A vy máte aké psotoje k jednotlivým tímom či NHL?
No tak dnes 4 body ked som rano kukal nhl stranku skoro ma slak trafil :thumbsdown: ako Calgary to som neocakaval ze mozu dostat 9 od SJ a dufam som ze Nashville vyhra nad torontom :|

Inac aj mne sa pacilo to prve logo Buffala aj to este predtym tie Sable toto nove nic moc Aj u Ducks bolo prve logo uzasne a asi aj najlepsie najkrajsie v nhl :arrow:
Obrázek
Prvy team ktoremu som zacal fandit bol Dallas lebo som si prave kupil NHL 2000 a prave Dallas vyhral SC .. A dalej kluby kde hral Forsberg AVALNCHE(Teraz tam hra Wolski :juchu: )FLYERS,PREDATORS potom CANES a Chicagu fandim odkedy tam prisiel KANE :hmm:

A neznasam SJ SHARKS,PENS,,NJ,
Dneskaj skvelý výkon Cibula a vytaz :clap: a tím ste sa plnou mierou zaslúžili o výkon dňa pre MUSTANGOV len tak dalej.... :cinka:

dobre tak ja už padám,a dúfam že to tu niekto po mne prevezme a zastúpi ma :yes:

natipoval som do konca kola ale o moje tipy a nemôžte opierať su hooodne naslepo,takže sa nenechajte zahanbiť keby vás nimi sem tam trhnem :D
:scare: Katastrofa 4b uz 2 krat :doh:
Zase nic moc no najstastie sme vyhrali Sage dobre natipoval :good: tento tyzden ma asi najlepsiu formu :buh:
FURIOS DOG 8:10 THE MUSTANGS
:good: :good:

Aspon ze tak
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS