Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE MUSTANGS

o 3 body :dole: Keby si tipol Cibula tak sme by sme vyhrali :sleep2:
1 BOD :ja_neviem:




Obrázek
..... THE MUSTANGS ........ ... 8 ..
....... Sage * ............ ... 4 ..
....... vytaz11 * ......... ... 4 ..
....... Cibula1210 ........ ... 2 ..
....... blackhawks88 * .... ... 4 ..
len by ma zaujimalo akym zazrakom sa objavil cibula, ked noc predtym netipoval :roll:
Zdravím páni :coucou: , ako to tu vyzerá? spokojnosť? :) vidím že,sa tu toho chytil blacks (vdaka,a celkom ti to ide :thumbsup: )-ako som predpokladal, no škoda je- že mu to vobec neuľahčujete :hroza: takisto je škoda mojich tipov ,ale o mňa momentálne nehodno oprieť ani bicykel :lol: tak to chodí,ked sa tipuje na týždeň dopredu- našťastie má babka aspoň Txt+správy takže viem ako to približne v NHL ide kto má formu....(i napriek tomu nepíšem domov na opravu... ale asi začnem :x )....priznám sa,že som čakal trochu lepšie postavenie ku koncu kola,škoda ale od úvodu sme tomu veľa nedali...nemal som to tak vyhlasovať-asi som nám začaroval :oops: U babky je super :wawe: takže tam znovu ujdem pred svetom :eek2: moje tipy na dalšie dni sú opreté predovšetkým o BUFF, WSG, VAN takže dúfam že im forma vydrží i nadalej :| a konečne by mohol aj BOSTON vyhrávať :verysad:
Kedy budes doma ?
Máš nejaké obavy? Tak už som doma a možem sa trochu intenzívnejšie venovať vám a samozrejme i NHL :) práve som dopozeral WSG : TB - dobrý zápas aj ked som toho dosť zmeškal (takmer celú 3tretinu) :oops: inak chalani túto sezonu pravdepodobne už nesiahneme na PLAY OFF :? a to len z dovodu že sme nezastihli uvodné 2kolá.....
takže je tu ešte možnosť sa zapísať do PLAY OFF draftu kde si vás môžu vybrať,.. ak máte záujem viac nájdete v téme organizácia....a stačí tam dať jednoduché "súhlasím" :yes: ja tam samozrejme že idem,aj ked s obavou že ma nik nevytiahne -niet divu za posledné dni,či kolá - ale to idem hlboko pod svojimi schopnosťami,čiže ešte môžem byť horúce koliesko ,čo chcem dokázať aj v najbližších dnoch :good:

Nič sa na tom nemení že toto kolo chceme vystúpiť na lepšie priečky a aspon o niečo zlepšiť naše postavenie pred koncom.
Tak konecne Sage .. Skoda toho PO :neja: vela krat sme nestihl tipnut a to nas stalo vela bodov :sorry:
Hej ale stále su naše šance viacmenej už len teoreticke :sad2: ozaj ked je niekto z vas nespokojny alebo má dobrého kamosa v nejakom time,že by tam chcel prestupit dajte mi vedieť....

dnešný deň,-z mojej strany :thumbsdown: a vašu radšej ani nekomentujem :D ale nieee len vseobecne to bolo podľa mňa slabučké...
Asi nám už začnem tipovať na slušné body ! :-P

Blacks sleduješ či fandiš Caroline? :good: ja len že za posledné dni sú milým prekvapením a nejak sa rozchytal WARD :thumbsup: - posledných 6 zápasov (strely na neho:34,30,28,38,27 a 41) z čoho nepustil viac ako 2 strely :clap: pritom už chyta 22 zápasov v rade.... :eek2:
Dnes to bolo konečne už v poriadku(nebol to naj výkon) ale spolu sme nazbierali 42b neviem či sa to vôbec ešte nejakému tímu podarilo.... :) a pomohlo nám to dostať sa znovu do boja o predné priečky...
Chalani dakujem :good: -za to že ste sa stali súčasťou a spoluzakladateľmi MUSTANGOV - naša prvá sezona je za nami konečné 10 miesto :smile03: , to či sme skončili dobre alebo sklamali si posúdte sami :) pre mňa sme boli milým prekvapením, a nebiť zmeškaných úvodných 2 kôl určite by sme sa teraz tešili z PO. To môže byť výzva do budúcej sezony. S výkonmi to chodilo ako na hojdačke,no i to patrí k tipovaniu.Je pravdou že často sa nám stalo,že sme až v posledných tipovacích dňoch prišli o predné priečky ktoré sme držali prakticky celé kolo :|

Ako jednotlivec som sa umiestnil najlepšie ja :smile03: - 30 miesto :clap: dalej to bol blacks na 68 a vytaz s cibulom obsadili susedné priečky na 77 a 78 mieste.

teraz tých šťastnejších z nás čaká cez draft PO. :yes: - držím palce. Ale osobne by som sa jej chcel zúčastniť ako drafová 1-3ka :yahoo:

Teraz nás najbližšie čaká ZOH - tipovanie o ceny tak sa tam hádam stretneme.

Komu fandíte ? domovine? :-P

A spokojný ste boli somnou ako GM-kom? chcete tu pôsobiť aj o rok? :oslava:
aj ked sa vam ako teamu nepodarilo postupit do PO, stale mate moznost sa ho ako jednotlivci zucastnit cez PO draft.
staci sa prihlasit a mozno si vas niekto draftuje:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632
Sage pôsobili ste v súťaži velmi dobrým dojmom,ste velmi sympatický tím v KTL a dúfam,že sa tu stretneme aj v budúcej sezone.Chýbali by ste mne aj dalším kolegom v KTL. :thumbsup:
Chalani ignorancia? :hroza: už je to vyše 2 týždňov čo naposledy napísal blacks, cibulovi to trvalo trošku dlhšie - posl. príspevok z 22.decembra a vytaz zo 16 decembra :thumbsdown:

Včera som dostal ponuku na prestup :roll: - z tímu ktorý tento rok bude bojovať v PO a stabilne podáva kvalitné výkony. No rozhodol som sa zatiaľ zostať tu a podľa toho akým smerom to tu pôjde nadalej a ako to bude vyzerať pred štartom budúcej sezony sa rozhodnem.

Dean dakujem v mene tímu :thumbsup: neviem ako ostatný .. :ja_neviem: .. ale somnou tu môžte rátať aj o rok :oslava: A ozaj nad kým uvažujete v drafte,kedže máte 2 výber? :oops: :D Zatiaľ mi to tak vychádza,že ste največší kandidáti na titul :thumbsup: no draft to môže ešte pekne zamiešať.
Sorry ze tu teraz neprispievam ale nemam moc casu :ja_neviem:
:hroza: Chalani tak ja som nad tou ponukou na prestup ešte rozmýšľal a dospel som k rozhodnutiu, že to skúsim asi v novom tíme.(pokiaľ sa dá ešte prestúpiť) :| Nejde len o možnosť si zahrať tohtoročnú PO,tá by sa mi mohla podariť cez Draft, ale asi chcem zažiť tímovejšieho ducha, a pôsobiť v momentálne kvalitnejšom tíme.
Dúfam že rešpektujete a chápete moje rozhodnutie. Tento tím som budoval od základov vynasnažil enormnú snahu- aby to tu fungovalo aby to tu žilo.....no nakoniec to nevyšlo podľa mojich predstáv, čo ma mrzí. Ste tu dobrý tipéri a verím,že to tu udržíte, že to niekto zoberie na seba a dá tímu nového ducha. Momentálne je dostatok voľných kvalitných tipérov...napr: Nightwolf , leo , Steven, komisarmulen
Môžte sa zhodnúť na niekom a ponúknuť miesto niekomu kto vám najviac vyhovuje.... :smile03:

Ps: do budúcej sezony nám zostáva asi približne polrok a môžu sa objaviť nový tipéri...

:cry:
Sage teraz sa prestúpiť už nedá, to až od novej sezony, ale do tímu môžeš ísť ako hostujúci tipér v drafte ak si ta nevyberie niekto skôr. :wink:

Gratulujem ti k dnešným narodeninám ,prajem vela zdravia,šťastia a úspechov v súkromnom živote i KTL. :oslava:
ešte stále máte mute? ........ :hroza: :| :?:

dobre ,tak ja už len v skratke.......... odstupujem z pozície GM ,tak ako aj z tímu :| a túto funkciu ponúkam blacksovi :thumbsup: (neviem,či by to malo byť ešte v mojej moci,kedže odstupujem aj z tímu...)

No dúfam,že sa toho chytíš ,že im dáš šancu a že sa ti podarí vytvoriť kvalitný tím. Všetko bude v tvojich rukách,čiže si možeš kompletne prestavať tím ak to uznáš za vhodné,(no radikálne zmeny by som nerobil,ste tu dobrý tipéri) tak ti stačí jednoducho zobrať niekoho z volných tiperov (odporúčam ti spýtať sa lea a Nightwolfa) ....taktiež si môžeš vylepšiť bannery..... proste rob si všetko po čom ti fantázia zatúži :D

ak súhlasíš mohol by si to potvrdiť jedním slovkom i TU

dakujem. :frajer2:
Sage sorry, asi som ti v tej PM dal zle informacie (pisal som to narychlo v robote takze som nemal cas vyhladat si prislusne body v pravidlach, sorry)

1) post GM sice mozes odovzdat a po potvrdeni od blackhawksa mozes s teamom rozviazat zmluvu a stat sa volnym tiperom (skor nie), ale podla pravidiel uz nebudes moct v tomto rocniku uzavriet zmluvu s dalsim teamom KTL:

- Tipér ktorý rozviaže zmluvu s teamom po skončení 5. kola (po trade deadline) už do konca sezóny nemôže uzatvoriť zmluvu so žiadnym teamom KTL.

takze ti zostava len ten draft, zmluva ktoru si "podpisal " s AS nebude uznana
No tak ja GM nemozem prijat pretoze neviem ci vobec na buducu sezonu budem tipovat je to este daleko :sorry:
Som rád,že môžem oznámiť,že som sa po dohode so Sagem stal novým GM Mustangov. :frajer2: Po odchode z DD som premýšlal kam nasmerovať svoje dalšie kroky a táto ponuka bola z tých čo som dostal najzaujímavejšia. :wink: Teším sa na nové výzvy a súboje so súpermi z konferencie Riders,kde sa vraciam po nejakom čase v konferencii Eagles.Prinesie mi to novú motiváciu do dalších bojov a už teraz sa teším na derby súboje s tradičnými a kvalitnými tímami tejto konferencie ako sú Blue Angels Ice Cats, Fire Birds S chalanmi z týchto tímov sa dobre poznáme už dlhšiu dobu a o to väčšia bude motivácia nastúpiť proti nim a ich tímom a pokúsiť sa ich poraziť :box: Samozrejme viem ,že silných tímov je tu vela najmä Furious Dogs,Golden Knights,Prievidžanci,Evil Insiders,Spiders atd .. a teším sa aj na súboje o postup do play off s týmito tímami. :wawe: Základným cielom nášho tímu bude samozrejme postúpiť do play off a tam už to bude záležať od šťastia kam až sa prebojujeme. :cinka: Mojou prvou posilou bude Steven, ktorého sa mi podarilo získať od býčkov, ktorý je kvalitný tipér a šikovný chalan,dalších 2 kolegov dopíšem neskôr, ešte sa doladujú posledné detaily zmlúv. :wink:
:shock:
tak good luck :wink: budes nam v nasej konferencii chybat :-P :D
petrik píše::shock:
tak good luck :wink: budes nam v nasej konferencii chybat :-P :D
díky petrík. :wink: Aj ty ,Ohlund ,Alex ,kajčo ,cepi a další mi budete chýbať,ale ked maro išiel do našej konferencie, musel som tú stratu konferencii Riders nejako dorovnať. :D :smile03:
tak to je zaujímavá novinka, máš už nejakú predstavu o zložení tímu..?

Inak samozrejme gratulujem a budem veľmi zvedavý na výkony tvojho tímu...
Díky za gratulaci.Samozrejme mám už predstavu kto by moji nový kolegovia mali byť,dúfam,že to vyjde.Sú to správny chalani a rád s nimi budem v tíme.Ešte rokujeme.Boli by sme dobrý tím. :frajer2:
Toto je choré (alebo ako to mám nazvať :) ), legendy idú do takýchto klubov... A ten Steven. Nechápem :).
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS