Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WHITE CASPERS

Preco vlastne netipujete? Ak vas to nebavi, tak zruste tim. Pretoze toto je hanba, prihlasit sa do sutaze a potom sa na to vysrat ...
Aj mna by zaujimal dovod, lebo fakt ma nic nenapada...
Vždyť je to jasný. Měli o sobě moc velký mínění, pak přišla krutá realita, a tak se na to vykašlali... :lol2:
Já odcházím z týmu...Nezlobte se, ale chci tipovat jako volný tipér...Navíc je patrné, že to v týmu nešlape tak jak by mělo. :thumbsdown: ..Prostě zvédám kotvy a odplouvám pryč...Někoho si snad najdete, pokud má vůbec tým budoucnost...Hodně štěstí a nezlobte se... :)
okk maj sa :rocker: :rocker: :rocker: nieco vyriesim snad :?
do 4 kola nenastupujeme
sopko píše:do 4 kola nenastupujeme
A aky dovod ta k doviedol k tomuto rozhodnutiu?
Ivan píše:
sopko píše:do 4 kola nenastupujeme
A aky dovod ta k doviedol k tomuto rozhodnutiu?
nie su peniaze v klube neni zaco cestovat
sopko taketo jeble napady by ti v buducnosti nemuseli prospiet. Je to tvoj tim, ale ak toto bude dalej pokracovat, nemusi to dopadnut dobre!
sopko píše:
Ivan píše:
sopko píše:do 4 kola nenastupujeme
A aky dovod ta k doviedol k tomuto rozhodnutiu?
nie su peniaze v klube neni zaco cestovat
Takuto odoved si strc do riti. Normalne sa ta pytam, ze preco koncite ....
odpoveď za sto bodov ako sranda sopko :scare: :scare: :lol3: :D ale fakt by si mal dať dôvod pod to aj normálny,alebo normálne zruš klub,mám taký pocit,že netipujete preto,lebo ich to nebaví a ty si povedal,že ste sa dohodli,čo vôbec asi nieje pravda
michal225 píše:odpoveď za sto bodov ako sranda sopko :scare: :scare: :lol3: :D ale fakt by si mal dať dôvod pod to aj normálny,alebo normálne zruš klub,mám taký pocit,že netipujete preto,lebo ich to nebaví a ty si povedal,že ste sa dohodli,čo vôbec asi nieje pravda
dohodli sme sa je to pravda
s takymto pristupom mozes ist akurat tak vies kam... :thumbsdown:
4. kolo je zapasove, je pripraveny rozpis a zmena z 20 na 19 teamov to cele pekne pojebabre... :thumbsdown:
ak to este niekedy bude aj odo mna zavisiet, tak tebe uz po tomto hviezdeni komisia licenciu pre vlastny team neda... :thumbsdown: :-P
Kašlete na něj, normálně ho tam zapište a budou kontumace. Nevím proč by se to kvůli němu mělo přepisovat.
petrik píše:s takymto pristupom mozes ist akurat tak vies kam... :thumbsdown:
4. kolo je zapasove, je pripraveny rozpis a zmena z 20 na 19 teamov to cele pekne pojebabre... :thumbsdown:
ak to este niekedy bude aj odo mna zavisiet, tak tebe uz po tomto hviezdeni komisia licenciu pre vlastny team neda... :thumbsdown: :-P
dobre chodte do riti cela komisia odstupujeme
TT1905 píše:Kašlete na něj, normálně ho tam zapište a budou kontumace. Nevím proč by se to kvůli němu mělo přepisovat.
co cches ty mudrc sa tam staraj o svoj tym
sopko píše:
petrik píše:s takymto pristupom mozes ist akurat tak vies kam... :thumbsdown:
4. kolo je zapasove, je pripraveny rozpis a zmena z 20 na 19 teamov to cele pekne pojebabre... :thumbsdown:
ak to este niekedy bude aj odo mna zavisiet, tak tebe uz po tomto hviezdeni komisia licenciu pre vlastny team neda... :thumbsdown: :-P
dobre chodte do riti cela komisia odstupujeme
sopko kludni sa a taketo vyrazy tu nenos. :!: Jasne, ze odstupujete, neviem sice ako su na tom ostatni v time (ked sa k tomu nik nevyjadril :thumbsdown: ), ale ziadny tim si takeho GM nezasluzi. Tak cau :rozlucka:
On sa k tomu vyjadril Chabal, ktorý sa hned zbalil a odišiel a okomentoval trefne celú situáciu. :good: Sellyho brat tu nikdy tuším nič nenapísal, takže zmena sa dala ťažko čakať a kto je Tipérka tušíme všetci, aj prečo nič nenapísala. :wink: Skrátka tieto vyjadrenia sopka nemá cenu komentovať,pripomína mi to odchádzajúceho koníka na druhý svet , ktorý poslednýkrát kope :roll: dopadlo to ako dopadlo,viacmenej nikto za týmto teamom po týchto vyjadreniach sopka ako GM plakať nebude,Alessandro ak bude chcieť dalej tipovať si team nájde,rovnako Chabal a sopka treba len vyprevadiť von z KTL :rozlucka: :stop:
Ja mu navrhnu at tipuje radsi solo, pac tady to fakt nema smysl :thumbsdown:
Dean píše:On sa k tomu vyjadril Chabal, ktorý sa hned zbalil a odišiel a okomentoval trefne celú situáciu. :good: Sellyho brat tu nikdy tuším nič nenapísal, takže zmena sa dala ťažko čakať a kto je Tipérka tušíme všetci, aj prečo nič nenapísala. :wink: Skrátka tieto vyjadrenia sopka nemá cenu komentovať,pripomína mi to odchádzajúceho koníka na druhý svet , ktorý poslednýkrát kope :roll: dopadlo to ako dopadlo,viacmenej nikto za týmto teamom po týchto vyjadreniach sopka ako GM plakať nebude,Alessandro ak bude chcieť dalej tipovať si team nájde,rovnako Chabal a sopka treba len vyprevadiť von z KTL :rozlucka: :stop:
kto je tiperka ?
Ahoj chlapci, žijem, dýcham, som reálna, ja nie som sopko a sopko nieje ja, to po prvé, po druhé chcem tipovať, tak ako doteraz, chcem aby zostal tím tak ako bol, trochu ma mrzí, že sopko to zobral tak ako zobral, proste bol nahnevaný lebo sa mu zle zarátali nejaké body z predošlého kola, a nik mu to neopravil...takže neviem ako to bude ďalej, každopádne budem tipovať ďalej...sme len 3, možno o chvíľu 2 ale skončiť nechcem...tak neviem...dajte nejaké nápady...a nemusíte hneď nadávať, hádať sa a podobne, veď je to zábava...
som omylom odstránila podpis, a akosi nemôžem dať späť ten obrázok tímu... :ja_neviem:
Tie sopkove body su vysvetlene tuto http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=3 ... &start=100

- takze nevidim dovod, preco by mal byt nahnevany prave na toto.
Tiperka píše:som omylom odstránila podpis, a akosi nemôžem dať späť ten obrázok tímu... :ja_neviem:
napisal som ti to v ss
vzdavam sa pozicie GM mate niekto s tymu zaujem o tuto poziciu ?
212 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES