Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

F4F KILLERS

Tak, zakladam novy tim :) uz len aby ho schvalilo vedenie, podpisat zmluvy a hor sa do 6. kola ;)

bannery hracov:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

nase logo:

Obrázek
ten nazov je trochu divny, nie
myslim ze nie ;)
nazov aj tak neni najpodstatnejsi, dolezite budu vykony, no nie? :)
Tak vás vítam na HF a držím palce nech sa darí a vybudujete stabilný tím v KTL. :good: A teším sa na derby s yzykovcami. :D
Dean píše:Tak vás vítam na HF a držím palce nech sa darí a vybudujete stabilný tím v KTL. :good: A teším sa na derby s yzykovcami. :D
V derby sme veľmi skúsený, rovno nám pripíšte tri body :frajer2:

PS: Je tu ináč nejaký tím, s ktorým nie je náš zápas pokladaný za derby? :D
Mne osobne sa tento vnikajuci tym moc nepozdava. Nazov je onicom a banery, ktore nezodpovedaju nazvu tymu su tiez :thumbsdown: . Ale aj tak Vas tu vytam...
mne sa pacia tie bannery celkom :good:
mne sa bannery neskutocne pacia peckove su:-) jednoduche ale peckove
Vítam tu nový tím :). Good Luck, ale nie proti GK :).
medik911 píše:mne sa bannery neskutocne pacia peckove su:-) jednoduche ale peckove
hlavne to raul a hokejka, to ladi :D sedi to ako rit na serbel
kanter píše:Vítam tu nový tím :). Good Luck, ale nie proti GK :).
Proti GK stesti netreba :D Samozrejme vitejte!
Selly8 píše:
kanter píše:Vítam tu nový tím :). Good Luck, ale nie proti GK :).
Proti GK stesti netreba :D
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
mne sa tie bannery a logo akosi nezobrazuju, kde by mohla byt chyba? (okrem tej medzi monitorom a stolickou :D )

inak samozrejme vitam a zelam hlavne vela zabavy a aby ste pocas toho posledneho kola ziskali dost dovodov na to aby ste sa v septembri zase vratili do noveho rocnika ;)
a btw urcite si este teamove farby do vyhodnocovania, viac info tu:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5580
dakujem vsetkym za privitanie :D :)

chcem sa opytat, ked chcem zmenit jedneho hraca (komisarmulen, lebo na ss vyzivajucu na podpis zmluvy nereagoval, aj ked ju precital) za ineho ci staci v topicu uzatvaranie zmluv napisat ze menim hraca...

dakujem ;)
staci napisat ze rusis ponuku na zmluvu pre mulena a navrhnut novu lubovolnemu volnemu tiperovi ;)
a vymysli si inu farebnu kombinaciu pre vas team ;)
takze chlapi, od zajtra zaciname :) (aspon dufam ze zaciname 6.kolom)

bude dobre ak natipujete zapasy co najskor ;) (http://www.hokejforum.com/viewforum.php?f=154), zatial tipujeme len 3, kym nezozeniem noveho tipera ;)

takze nech mame dobry zaciatok :clap:
takze prvy den ziadna slava :(

ale nevadi, sme novy tim, novacikovia, takze sa postupne budeme zlepsovat :smile03: :wawe:
danny, tipovat netreba? :cry: to ti mam kazdy den posielat link na topic?

dnesny vykon jeden z najslabsich, ale to nevadi, tuto nasu prvu sezonu (i ked nebude moc dlha :D ) sa snazme trochu "zaucit" a od buducej sezony sa budeme snazit hrat co najlepsie :)
Prepacte ze som bol vcera "necinny" lebo som mal pokazeny pc, ale dnes uz ide takze pokracujem... :clap:
Medzi volnych tiperov sa prihlasili 2 nováčikovia ducksfan a Nightwolf, máte dobrú šancu doplniť tím.
dakujem Ohlund ;)

cakal som na jedneho hraca, mojho znameho kym sa mi ozve, ale bohuzial nema zaujem zucastnit sa v ktl, preto budem hladit 4. clena timu medzi volnymi tipermi :)
vitam medzi nami 4. tipera ducksfan :)

takze sme uz kompletny, tak hor sa do tipovania :clap:

P.S: banner pre ducksfana doplnim v priebehu dna :)
Dnes ste dobre zabodovali, hlavne raul. Gratulujem :good:
Tiež gratulujem raul ,k skvelému včerajšiemu výsledku tvôjmu aj k zisku 4 tipéra do tímu. :wawe:
229 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS