Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

F4F KILLERS

OMG toto sa tu deje a ja hram trapny squash a potom pijem trapne pivo? :hroza:

:kajo:
nič prevratné sa nedialo :?
Marek, čo vlastne chceš? Tebe fakt preplo, že niekto tipuje lepšie? Žiarliš, alebo nechápem o čo ti ide? Keby to nebola Veronika alebo hocikto iný tak by ti to bolo jedno. Keď som prišiel do Evil ťahali šnúru prehier a moc som im nepomohol. Horko-ťažko sme sa vyškriabali myslím z ôsmeho miesta na štvrté. A boli sme radi, že sa nám to podarilo. Teraz bojujeme o PO. Zatiaľ sme na ôsmom mieste s 5 bodovým náskokom, ktorý sa zo všetkých síl snažíme udržať. Vy máte v čele divízie 12-bodový náskok, tak čo ešte by si chcel ešte. Nemáte ani starosti, či sa do PO dostanete. Pre Evil je ešte stále každý bod dôležitý. Vy máte dvanásť bodový náskok, pre Vás je už len dôležité to s akým náskokom vyhráte divíziu. A Play off už bude o niečom inom! ZAUJÍMAVÉ JE, ŽE KÝM SA VÁM DARILO A VYHRALI STE DRUHÉ AJ TRETIE KOLO, TAK SI ODÍSŤ NECHCEL! A BOL SI TICHO! TERAZ SA NEDARÍ TAK CHCEŠ ODÍSŤ. Polovica tipérov na tvojom mieste by bola spokojná s celkovým umiestneným vrátane mňa.
Každý tým prejde nejakou krízou, majú ju všetci. To si fakt myslíš, že budete len vyhrávať? Zabudni. A keď prejdeš k inému a im sa tiež nebude dariť, tak tiež požiadaš o prestup, lebo sa im nebude dariť? Sa naozaj rýchlo uvedom a skľudni !!!!!
len aby bolo jasno:

ak xxx odide sam (rozviaze zmluvu) tuto sezonu uz timovo tipovat nemoze ani cez PO draft (ak nejaky bude) a david si zanho moze zohnat nahradu z volnych tiperov

ak xxx prestane tipovat, david ho bude moct nahradit niekym z volnych tiperov (ako keby XXX rozviazal zmluvu)

ak ho david vyhodi tak xxx moze ist na PO draft ale david uz zanho nikoho podpisat nemoze, cize by kolo dotipovali v trojici a PO po pripadnom drafte vo stvorici - skratka o tipera menej ako ostatni
Díky petrik za objasnenie situácie :thumbsup:

Teraz Marek je to na tebe. 3. bod sa nestane určite, nebudem oslabovať tím na základe jednej osoby. Je na tebe či prvé dva ano alebo nie.

Verím, že nám tie tvoje 0 pomôžu :D
hm jake 0? :D
petrik píše:len aby bolo jasno:

ak xxx odide sam (rozviaze zmluvu) tuto sezonu uz timovo tipovat nemoze ani cez PO draft (ak nejaky bude) a david si zanho moze zohnat nahradu z volnych tiperovi
bez naroku na draft po odstupeni to mrdam..
my sme si to ujasnili uz vcera ale ked je tu taka dobra diskusia tak preco sa nezapojit :D
0 - tie remízy som myslel, keď už inak nedáš :D ale som rád, že sme si spravili jasno, o rok ti prajem GL v novom tíme :good:
Že by se z toho vyspal ? :roll:

PS: Sorry za dnešní kolo :slap:
taktiež sry, máme šťastie, že nám takmer o nič nejde... :?
Ospravedlnenia sa prijimaju :D
1David8 píše:taktiež sry, máme šťastie, že nám takmer o nič nejde... :?
teraz ked ste si to už z xxx vyjasnili, divadielko skončilo a dostal rozum , mohol by si zahlasovať za draft,ak ste za,lebo ten dôvod proti už pominul. :wink:
Ano tiež som nad tým rozmýšlal, že v drafte prakticky nemáme čo stratiť, iba získať. Svoju voľbu teda zmením
Pekne sa ukázalo, že derby nemá favorita. A je jedno, že ste 1. v celkovej tabuľke :vitaz: :povzbudzovanie:
nahoda jak dedek + ked neni forma tazko :x
Aká náhoda? Však sme vás zatiaľ vždy porazili :D A to, že máte zlú formu nie je náš problém :jn:
ayoz radšej sa sústreď na boj o PO, lebo to bude pre teba tažké, keď tam Killers budú a Stars tam byť nemusia... :box:
Po tom čo sa stalo v 3. kole z mojej aj tímovej stránky už s play off nepočítam, takže mi spraví radosť aj výhra nad vami :bitka3: Ale som rád, že aspoň výsledkami sa nám snažíte dať šancu, ale radšej by ste mohli tímy, ktoré sú pred nami porážať ;)
Kríza je v priebehu riešenia...už to bude len lepšie hoši, máte moje slovo :wink: (slovo chlapa, ne mužatky) :D
nevěřím
prober se david nesľubuj čo nesplníš :D takže slovo mužatky asi :-P :rofl:
:wink:
Borci, dneska musíme vyhrať stoj čo stoj.. Aby sme mali prvé miesto v celkovom hodnotení po 4. kolách nesmú vyhrať toto kolo ani Knights ani HUNGRY PIRANHAS, s ktorými dnes hráme. :?
no veru mali by sme si napraviť chuť, keď nás Stars (zase) vyprášili :!:
splnilo sa :lol2: :clap:
229 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO