Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

F4F KILLERS

pašeráci do pozoru ide sa vyhrať PO :!: :D
a teraz šup v výkonom ako v druhom a tretom kole :!: :clap:
xXx píše:pašeráci do pozoru ide sa vyhrať PO :!: :D
gratulujem a drzim palce :good:
Taky gratuluju k postupu do PO a snad vyhrajete.. někdo musí pozvednout reputaci našeho fora.. :clap:
Formu ste naladili v pravy cas :petrik:
Gratulujem k parádnemu 1 miestu v konferencii,posledné kolo ste schvalne vypustili aby ten náskok nebol tak velký však? :D
Díky za gratulácie, ak sa mám priznať, o tomto sa nám pred štartom súťaže ani nesnívalo. Takže chcem sa poďakovať všetkým 4 tipérom, ktorí za F4F tipovali (raul, xxx, tomi a aj dejwa) :good:

Posledné kolo sme ani nie že vypustili, ale opustila nás forma a šťastíčko, v posledných dňoch sa to však vracia do normálu, teda aspoň trochu sa to podobá výkonom z prvých 3 kôl.

Poďme Killers, ukážme v PO, že to 1. miesto v konferencii nebola náhoda :sok:
..jak by řekl Karel Gott: "Tak letos jsem to ale opravdu nečekal.."

Radši dneska fandi pořádně Eratovi a Caps :)
1David8 píše:Díky za gratulácie, ak sa mám priznať, o tomto sa nám pred štartom súťaže ani nesnívalo. Takže chcem sa poďakovať všetkým 4 tipérom, ktorí za F4F tipovali (raul, xxx, tomi a aj dejwa) :good:

Posledné kolo sme ani nie že vypustili, ale opustila nás forma a šťastíčko, v posledných dňoch sa to však vracia do normálu, teda aspoň trochu sa to podobá výkonom z prvých 3 kôl.

Poďme Killers, ukážme v PO, že to 1. miesto v konferencii nebola náhoda :sok:
a vieš ako dopadli poslední víťazi základnej časti?
Joe S. píše:
1David8 píše:Díky za gratulácie, ak sa mám priznať, o tomto sa nám pred štartom súťaže ani nesnívalo. Takže chcem sa poďakovať všetkým 4 tipérom, ktorí za F4F tipovali (raul, xxx, tomi a aj dejwa) :good:

Posledné kolo sme ani nie že vypustili, ale opustila nás forma a šťastíčko, v posledných dňoch sa to však vracia do normálu, teda aspoň trochu sa to podobá výkonom z prvých 3 kôl.

Poďme Killers, ukážme v PO, že to 1. miesto v konferencii nebola náhoda :sok:
a vieš ako dopadli poslední víťazi základnej časti?
Berem fakt, že môžeme vyhorieť, ale nemusíme. A verím, že sa tak nestane :wink:
Dobre hošani, len tak ďalej :cool:
Esteze vzdy verim Avs :D občas to aj pomoze :lol2: :scare:
Posledný deň tohoto kola, tak pome udržať prvý flek :thumbsup:
super praca chalani, som nadmieru spokojny :yes:
takže prvý flek sme udrzali tak snáď tam ostaneme čo najdlhšie :clap:
chalani mam iba jednu vytku... zbytocne mame vsetci rovnake tipy, takto sa oberame o body...pozor na to :)
ok
1David8 píše:chalani mam iba jednu vytku... zbytocne mame vsetci rovnake tipy, takto sa oberame o body...pozor na to :)
Ťažko povedať v Evil sme doplácali občas na prílišné krytie tipov. Naozaj veľmi ťažko povedať čo je lepšie. :wink:
tak raul vcera natipoval takmer uplne opacne ako ostatny a mal najviac bodov tak ale jeden to nezachrani mali by aspon dvaja a dvaja priblizne rovnake :D
---------------------------------------------------------------------------------------------
a k našim výkonom ide to s kopca v poslednom čase treba zabrať :box: minimalne druhe miesto nam nesmie ujst.. ale kedze sme vyrovnana konferencia tak snad dame to finale potom uz je to o šťastí takze hlavný je postup takze pome :clap:
Dnes som to kryl, akurát škoda že som na Pens nedal 1, tam sa to dalo čakať.. Nevadí, je to vyrovnané, v podstate sú v takmer rovnakej situácií všetky 3 tímy a vlastne ani Pirane to nemajú stratené :). Treba hrať do konca.
7raul píše:Dnes som to kryl, akurát škoda že som na Pens nedal 1, tam sa to dalo čakať.. Nevadí, je to vyrovnané, v podstate sú v takmer rovnakej situácií všetky 3 tímy a vlastne ani Pirane to nemajú stratené :). Treba hrať do konca.
4 body, to je jeden spravne trefeny zapas. To mame dohnany zhruba v pul 4 v noci. :ciga:
Dotiahli sme to na minimum treba posledne dve kola zabrat a dostat sa na postupove miesto tak Do Toho F4FKILLERS!! :box: :clap:
xXx píše:Dotiahli sme to na minimum treba posledne dve kola zabrat a dostat sa na postupove miesto tak Do Toho F4FKILLERS!! :box: :clap:
toto je posledný deň, čo bude, takže chalani pome zabereme, Lets Go Killers :!:
jak posledný
chalani skoda, snazili sme sa, ale nestacilo to...nemame sa za co hanbit, prave naopak..nikto s nami neratal ako s adeptom na postup do final four...takze velky respekt a diky :)

s niektorimi sa snad vidim aj o rok :)
229 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS