Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HUNGRY PIRANHAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak vazeni, jako OK, ale hlavne nesmime zapomenout se probudit, az zacne PO :nono2:
Doufam, ze ste se na volympijade nezranili a zkusime se dostat do PO formy.
Klid pred bouri!

Obrázek
To víš, všichni jsou soustředěni, teprve to vše začíná
Táto sezóna je v našom podaní ako horská dráha. Ale ruku na srdce. Spokojní byť nemôžeme. Máme šancu to napraviť tak dúfam do tretice všetko dobré :)
Je to lozeny. Kdyz vyhraje LA, bereme prvni W
To si dela nekdo prdel..

Los Angeles je jeden z nejlépe bránících týmů v NHL. Dvougólové vedení neztratili Králové už víc než půl roku. Ve čtvrtek proti Torontu to přišlo.
Vidím, že musím zasiahnuť, lebo inak to neprestanete flákať. Sme síce v PO, ale výsledky boli dosť slabé. Takže začnite poriadne makať, lebo inak prídu na rad zase tresty! :evil: Dnes to bola dosť veľká smola, ale verím, že túto sériu vyhráme. :cinka:
:slap: haluzáci
Obrázek
Nezačnete už dneska hrát trochu naplno, chlapY? :moj:
no nic, škoda toho. Při kentaurech stálo trošku více štěstíčka.
Sorry, cela rodina je nemocna, vcetne me, nemel jsem moznost to tu v noci poresit. Jinak bysme samozrejme diky vysledkum vyhrali. Preju vam do pristi sezony stesti. Treba se nekdy vratim.
Páni, máme to za sebou. Táto sezóna bola ako na hojdačke a táto nevyrovnanosť nás nakoniec stála úspech v playoff. No aj tak vám ďakujem za pravideľné tipovanie a tímovú hru.

Napokon ale dodávam aj ďalšie poďakovanie a to za skvelé 3 sezóny. Pred časom, dá sa povedať, že už pred sezónou som dostal jednu ponuku a vtedy som ju s vďakou odmietol. Tá ponuka sa ale oživila a po dlhom rozmýšľaní, ktoré mi tak trochu aj AndyF svojim avizovaným odchodom uľahčil som sa ju rozhodol prijať pretože to beriem ako novú výzvu. Moje rozhodnutie je definitívne. Takže ešte raz vám všetkým trom ďakujem za tie 3 sezóny. Zlepili sme mužstvo ak sa dobre pamätám v priebehu 2. kola a napokon sme si v každej sezóne zahrali playoff a v prvých 2. sezónach z toho bolo pekné 4. miesto. Na to sa nezabúda :) .

Ivan, danchez. Dúfam, že to nezabalíte a že sa vám podarí zohnať 2. kvalitných tipérov aby ste mohli pokračovať v načatej práci pretože koniec tohto tímu by bolo veľmi zlé riešenie. Chalani ja vám do budúcna prajem všetko dobré a veľa šťastia :ahoj: .
Zdravicko, tak sezona se za chvili rozbehne a tady ticho po pesine. Ikdyz co se divim, BF uz odesel jak avizoval, andyF taky a po Ivanovi ani vidu ani slechu. Takze? :nervozny:
Ja se na post GM necitim, z toho mi vychazi a doufam ze ma nejmenovany srdicko na spravnem miste a ocekavejme navrat krale :D
danchez píše:Zdravicko, tak sezona se za chvili rozbehne a tady ticho po pesine. Ikdyz co se divim, BF uz odesel jak avizoval, andyF taky a po Ivanovi ani vidu ani slechu. Takze? :nervozny:
Ja se na post GM necitim, z toho mi vychazi a doufam ze ma nejmenovany srdicko na spravnem miste a ocekavejme navrat krale :D
Sorry, zklamu te. Konec kariery plati..
Ale myslim, ze se pro tebe misto najde.
Nicmene klidne zkus tym vzit, tim nic nezkazis..
AndyF píše: Sorry, zklamu te. Konec kariery plati..
Ale myslim, ze se pro tebe misto najde.
Uz jsem te doporucil Petrikovi.
Ja vim, cetl sem. Ted budu pod tlakem, at nezklamu zamestnavatele a tebe :D
danchez píše:
AndyF píše: Sorry, zklamu te. Konec kariery plati..
Ale myslim, ze se pro tebe misto najde.
Uz jsem te doporucil Petrikovi.
Ja vim, cetl sem. Ted budu pod tlakem, at nezklamu zamestnavatele a tebe :D
Petrik uz ma plno.. :-/
No nic, takže to vypadá že budem kousat i další sezónu. Tímto hledám dva tipéry, takže posílejte svůj životopis přes PM :!: :!: :cinka:
Takže tým pokračuje i v nadchazejícím ročníku. Tímto vítám benjamínka v týmu uživatele Tom1s3k a další do party je Badhed :box:
Čtvrtý člen ještě není, psal jsem Cibulovi a ten se mi ještě neozval, v přípravě tipuje, tak mu dám ještě chvilku čas.
Hlavně prosím pravidelně tipujte a :bavme: Cíle jsou samozřejmě vysoké. :)
To jen tak pro začátek co jsem chtěl říct :frajer2: Váš GM
danchez píše:Takže tým pokračuje i v nadchazejícím ročníku. Tímto vítám benjamínka v týmu uživatele Tom1s3k a další do party je Badhed :box:
Čtvrtý člen ještě není, psal jsem Cibulovi a ten se mi ještě neozval, v přípravě tipuje, tak mu dám ještě chvilku čas.
Hlavně prosím pravidelně tipujte a :bavme: Cíle jsou samozřejmě vysoké. :)
To jen tak pro začátek co jsem chtěl říct :frajer2: Váš GM
skusal si mu pisat aj tam na ktl webe cez spravy?
dakujem za prijatie a verim ze dohryzieme vsetkych a nakoniec aj vyhrame :-D
Zdravím spoluhráče tipéry a přeju úspěšnou sezónu :good: dneska si půjdem pro bodíky :box:
Vím sice, že jsme rybky, ale na dně být nemusíme :D Ne, v pohodě, nic se neděje. Začátek, máme vše před sebou tak si ještě dost mákneme :cinka:
danchez píše:Vím sice, že jsme rybky, ale na dně být nemusíme :D Ne, v pohodě, nic se neděje. Začátek, máme vše před sebou tak si ještě dost mákneme :cinka:
myslím,že po dnešku si s mojou posilkou pre teba velmi spokojný a nelutuješ,že sa Cibula skôr neozval :wink: Boli síce trochu problémy pri podpise,ale to už je za vami a teraz už môžte sa sústrediť len na tipovaciu stránku :wink: Dekinko najlepší výkon dna,klobúk dolu :klobuk:
725 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES