Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HUNGRY PIRANHAS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ses jeste mimo z dovolene. Jinak ja mel za to ze nenatipoval BluesFan a ne ty, tak nevim jak jsem to videl :sok:
Bych se měl asi zařadit zpátky, mám nějaký špatný vliv na tým :neviem:
Danchez najlepší z najhorších :-D .

Pokoj páni. Už relaxujeme zrejme všetci :P. AndyF ale pri tebe dvíham varovný prst :nono: . Body zbieraš dobre, že nie po jednom :D.
Obrázek
Chtel jsem napsat neco vtipnyho, ale pres veskerou snahu me nic nenapadlo..
72.
To už je na rozvázání smlouvy.
Jenze tady, panove, nejde uplne o to, ze ja tipuju :ho*no:. Jako tym tipujeme tak prumerne.. Mame dokonce 2 borce ve 30. Kdo z vas to ma? Ale podivejte se, jak jsme zase dneska prohrali.. Co je tohle za analfabeti kolo??
Niektori analfabeti nikdy nepochopia ze tim kde by vramci urcitych casovych usekov vsetci tiperi tipovali dobre (boli vysoko medzi jednotlivcami) nie je dobrym timom… ale tak im treba :hehe:
Keby sme všetky tie prehry o 1-2 body, vyhrali, tak by som sa už ani neobťažoval do playoff tipovať keďže by sme boli ťažko zahojení. :hroza:
Dnes tipuje manzelka.. :hiding:
Je tady nejakej carodej, kterej vysvetli, ze jedno kolo je to totalni promrd, a dalsi totalni dominance?? :-O
Zkušeně :poklona:
Diky. :king:
Vedeme
Dedko co keby si teraz dve kola nenatipoval a pomohol flyers kolegom? Nam by to jedno pekne umiestnenie velice pomohlo aby sme sa priblizili k play off
Nevedeme... :doh:
Tohle kolo bychom to mohli udržet už, hm?! :hmm:
danchez píše:Tohle kolo bychom to mohli udržet už, hm?! :hmm:
Uz konci???
AndyF píše: Uz konci???
To sice ne, ale mohli bychom napravit poslední dvě kola ne???
No minule kolo myslim nedopadlo tak spatne.. Tam jsme nakonec mohli byt radi, ze jsme udrzeli 4. flek
Tak sem to vopravil. Sorry.. :neviem:
Solidni promrd :klobuk:
Sorry chalani za tie prvé 4 zápasy. Nedostal som sa k počítaču za celý deň :oops: .
Posledni dobou tipujem, ze se to ani nepozna.. :jn:
725 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS