Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

no poznam poznam, preto cez vikendy treba tipovat radsej hned rano :D
kedže mi ide net riadne naprd tak aj ja budem musieť asi rano natipovavať.. večer mmi už absolutne nejde... neviem prečo... možno preťažena sieť alebo čo... ešte že musím skoro vstavať lebo mavam rehabilitacie
ked pozeram na nase vysledky, chodi mi po rozume jedna pesnicka, este minule som si s nou robil prdel z vrabcov.

Ked to nejde, tak to nejde :verysad:
stastne a vesele pivkari :good:
vcera jsem byl :roll: pekne najebanej,ze jsem to tipnul 2x :lol:
janik píše:stastne a vesele pivkari :good:
oneskorene stastne a vesele aj ftakom :D
a odo mna ešte oneskorenejšie a asi už aj šťastný nový rok kedže som tu straščnee malo jedna vec čass druha vec net.. a dosť malokrat sa stane že oboje veci idu perfektne... tak do noveho roka vela šťastia chalani v itpovaní :cool:
pozeram, ze posledne dni sa nam v porovnani s konkurenciou relativne zadarilo :yahoo: a vysvihli sme sa na bodovane miesto

len to tu akosi umrelo :( (poslednu dobu som to aj ja zanedbaval, kvoli blbej skuske, co som mal dnes)
to musela byt asi skuska dospelosti, kedze skoly su zavrete :D :D
sorcerer píše:to musela byt asi skuska dospelosti, kedze skoly su zavrete :D :D
nie, to bola skuska na vysokej, z predmetu pracovne pravo :twisted:
no vidis,a ja jsem od1.1.09. bez prace :evil:
tak hosi hlavne zdravi a dobre tipovani :-P
:oops: tak to mi je luto

no v tipovani sme sa momentalne trochu zlepsili, stupame tabulkou nahor :clap:
dnes sme sa urvali najma ja s hannuom, len ta strata na pavukov je stale moc velka :x
Obrázek :smile03:
HAPPY NEW YEAR! :pivo3:
A len tak mimochodom, zda sa mi, ze moj osobny tipovaci neuspech tlaci cely nas team smerom nahor... to aby som sa teda este viac zhorsil... :D :D :D
:D

no normalne som pysny, drakov mame len bod pred nami, tych musime dat potom skusit ist este vyssie.
inak som si vsimol, ze podavame stabilne vykony, ze nie sme nikdy najlepsi, ale aspon neni tak, ze raz mame 30 bodov a potom 6 bodov ako ine timy
tak po dlhsom case idem spravit nocne zhrnutie:
purda 6
ja 5
hannu 6
sorco 7

cize je to 13 bodov

pozrem ako je na tom konkurencia:
kovosrot A - 16
zraloci - 10
draci - 13

cize moc sme si nepomohli, draci sa nas drzia, kovosrot nam uteka, ale este mame 7 dni, tak hrrrrr na nich :oslava:
wildak este spi, tak spravim minivyhodnotenie ja :D

purda 13
sorco 4
ja 10 :bitka3:
hannu 8

toto nem dobre, len 23 bodov, kolko maju dracy :bitka3:

dracY tiez len 23, stale sme pred nimi :yahoo: :box:
treba sa poriadne vyspat pred vyhodnotenim, aby bolo dobre :lol2: ty si asi sem tam este prizmuril oko :D a sekol si sa o 2 bodiky :-P
Joe S. píše:dracY tiez len 23, stale sme pred nimi :yahoo: :box:
Vy hlavně můžete být rádi,že v tomto kole nejste v naší skupině,tam by jste nebyli ani na bodech - je to škoda :( ....... :smile03: :razzi: :cinka:
WildCelt píše:treba sa poriadne vyspat pred vyhodnotenim, aby bolo dobre :lol2: ty si asi sem tam este prizmuril oko :D a sekol si sa o 2 bodiky :-P
:D
ale tak podstata tam bola, stale mame bod na drakov :razzi:
takze ako sa nam darilo/nedarilo v noci:
purda 7
ja 7
sorco 4
hannu 2

no nic moc, 14 bodov

a este info ohladom drakov, podla mojich prepoctov to uplne "zazdili", a mali by mat puhych 9 bodov, uvidime, co na to povie wildak

a len zo zaujimavosti info o prvych dvoch timoch tabulky:
kovosrot 8
pavuci 11


čelo tabulky:
1. Spiders 278
2. kovosrot 265
3. BEST BIBBERS 255
4. draci 249

No co, skusime zabojovat este aspon o to druhe miesto :?: :clap: :biglol:
i kapky nekdy postaci :beee:
PURDA píše:i kapky nekdy postaci :beee:
no ale ked som pocital a ze 14 bodov, som myslel, ze to je malo a nakoniec, jeden z najlepsich vysledkov :)
aplauz pre hannua, prvu to hviezdu posledneho tyzdna :clap: :clap:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=33&t=3343
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS