Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše:dakujem Rozik, ze aj v tabore supera mame fanusika, kedze ma vyhrat lepsi (teda my) :good:
Jasne, ze nech vyhra lepsi, len medzi rivalmi by sa taketo slova nemali pouzivat , Rozik este nevie, ake bratovrazedne suboje sa odohravali ked bol v time Derryl :lol2: a Chester :oslava:
derryl, no kde tie stare dobre casy su

inak som zvedavy na dnesne vysledky, ked kua same remizy, my mame len 6 bodov :(
Bohužial :( z dosial nezistenych pricin :shock: netipovali az dvaja tiperi z timu DD a tak bola Vasa pozicia v 1. zapase ulahčena a zasluzene sa ujimate vedenia 1:0.
Derryl píše:Bohužial :( z dosial nezistenych pricin :shock: netipovali az dvaja tiperi z timu DD a tak bola Vasa pozicia v 1. zapase ulahčena a zasluzene sa ujimate vedenia 1:0.
To zarazilo aj mňa. :shock: :shock: Nič nepoviem, keď je sezóna, ale keď je už PO a ide o všetko... Niečo :beee:
fuuuha no na ouvod fantasticke hned shutout... prepisujeme historiu... krasne veru krasne aj ked pravda bola na to priležitsoť teraz kedže bolo malo zapasov ved ja sam mam nulu no nakoniec to dopadlo dobre veru ako vratite asi rozhodli ti dvaja čo za DD netipovali
Derryl píše:Bohužial :( z dosial nezistenych pricin :shock: netipovali az dvaja tiperi z timu DD
:razzi: :razzi: :razzi: :razzi: cim to asi bude :fucker:
este ze ide o mestske derby a neni problem sabotovat zapas :biglol:
dnesok:
hannu 8
ja 6
bigpete 6
purda 10

mozno som sa pomylil, ale vyzera to na biednych 18 bodov
vubec nemam prehled kolik to je ,od zacatku nevim zadne vysledky :verysad:
je to bieda, sme na pokraji vypadnutia, stav serie je 1-3 ale vsetko sa da otocit, tak sa podme zahrat na simulantenseshitbande, ktori vcera otocili neskutocne seriu proti vitkoviciam. GO BIBBERS GO :clap:
tak pre tuto sezonu sme veru už dotipovali... no škodička nemal som zrovna dobre obdobie čoho odrazom bol aj dnešny možno rozhodujuci vykon kedže som mal najmenej bodov zo všetkých 8 tipujucich.. no čo už taký je život... raz hore raz dole.. no aj tak dakujem vam za spolupracu ludia a ked chcete so mnou ratať aj do buducna vždy a rad vam pomožem kedže ste mi otvorili cestu do KTL tento rok... dakujem...
zajimalo by mě jestli pokračuje tento tým když mu odešel GM?
dufam ze bude pokracovat, bola by skoda takehoto legendarneho timu :yes:
pokúsime sa tomu zabrániť.Tiež dúfam,že nezaniknú.Len zatiaľ je to ťažké, ked nevieme kto všetko je volný.
Pro Best Bibbers jsem schopen sehnat takove borce, kteri dostoji tomuto nazvu se cti :) Otazkou jsou jejich tipovaci kvality :lol:
selly, prvotriedni ozrani? :D

mike - isto sa pokusime zachranit tim, vsak za tie roky mi prirastol k srdcu, doteraz jediny moj tim v KTL, snad ho nepustim len tak ku dnu, ze by hrozil zanik
dufam ze zozenies Joe hracov a budu pokracovat zapasy RD - BB to boli derby a to musi pokracovat
takže sice už trocha oneskorene z časovych dovodov sa ozyvam sice ...v prvom kole sa už nebude mocť tento tím zapojiť no do dalšieho by som sa pokusil niečo poskladať a robiť mu gm pretože som sa skontaktoval s joeom a prave post gm bol dovodom prečo sa neposkladal zatial žiaden tím... preto by som ho chcel zachraniť... totiž mal som prazdniny lietal som všade len po nete nie preto som absolutne nebol v obraze a ked sa mi sem podarilo dostať tolko noviniek sa dozviem... nečakal som že BB bude v takejto krize taka legenda spomedzi klubov... preto sa ho pokusim dostať tam kam patri... dufam že už ondelho sa zostavi zoznam volnych tiperov a tak sa to bude mocť začať... takže ak tu nejaky zaujemcovia budu zoberiem ich...
asi to nepojde, tuto sezonu, je schvalene urcite pravidlo, ktore to asi neumozni
zanik tohto timu ma mrzi kedze s matom sme ho zakladali spolu, ale zivot ide dalej a ja verim ze tento tim uplne nevymizne z mapy KTL.

som ale zvedavy co bude s purdom a dalsimi clenmi snad si najdu tim a budu preukazovat svoje schopnosti
Taky mě štve že zaniká, když jsem tu začínal...
O to víc mě to štve, protože zaniká aby DD mohli pokračovat. Radši bych BB než DD...
The Thrasher píše:Taky mě štve že zaniká, když jsem tu začínal...
O to víc mě to štve, protože zaniká aby DD mohli pokračovat. Radši bych BB než DD...
Na túto "chytrú" myšlienku si prišiel ako Thrasher? :wink: BB nezaniklo preto,aby DD mohlo pokračovať, ale preto,že nikto nechcel vziať post GM, ktorý opustil na nejaký čas Joe.A bud si istý,že sme preto ja aj Joe robili čo sa dalo a do posledných minút rokovali s určitými ľudmi, aby sa toho ujali.Hold nevyšlo to.Záchrana DD nemá nič spoločné s prestávkou Bibbers, to spolu nesúvisí.Spoločné to má akurát to,že Joe išiel do DD, lebo si potreboval na určitý čas odpočinúť a nájsť novú motiváciu v KTL. :wink: A rozhodne Bibbers nezanikajú, len si na nejaký čas dá ten tím prestávku v KTL.Tradičné tímy ako BB,Drexel,Blue Angels,Evil Insiders,Red Devils ... len tak nezaniknú.Majú veľkú tradíciu v KTL a takmer vždy sa nájdu ľudia, ktorý zánik týchto tímov, kým bude trvať KTL len tak nedopustia.
:smile03:
Když odešel Joe, tak bylo jasný že BB nezachráníte ani kdybyste se pokákli :-D
ja mozem Hannuovi vyjadrit plnu podporu, nieje tu ziadny novacik, oddany timu a ako byvaly spoluzakladatel a GM tohto timu by som bol s jeho volbou GM spokojny. :thumbsup:

a este ak mozem lobovat za vynimku pre dodatocne udelenie licencie tak to aj robim ako stara persona HF cim viac timov tym lepsie a BB je uz predsa len stalica + by som dal vynimku aj cibulovi predsa len je to prva takto riadena sezona a kym si ludia na to zvyknu zaberie nejaky cas a aj kazdy ma svoje povinnosti takze sa moze stat ze obcas tu vyvolena osoba nieje v casovom limite :)
The Thrasher píše:Když odešel Joe, tak bylo jasný že BB nezachráníte ani kdybyste se pokákli :-D
No to není pravda, vyjsť to mohlo keby sa toho niekto ujal, ale podstata ti unikla. :D Mne išlo o to, aby si pochopil,že záchrana DD s tým nesúvisela a bolo trochu od veci to spojovať :wink:
WildCelt píše:asi to nepojde, tuto sezonu, je schvalene urcite pravidlo, ktore to asi neumozni
wild a ake pravidlo :?:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS