Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

tu pomoze len asi uplne zastavenie platu :x :!:
to co som pisal, oddnes plati, ziadne pivo zdarma, ak sa bude darit, vsetko sa vrati spat

a ak dnes nezaberieme, pride urcite k neprijemnemu zasahu, ktory sa osvedcil pri inych timoch, na zapasy budu pozvani vsetci rodinni prislusnici :!:
..slusive banneriky.. :thumbsup:
Uvidime, dufam ze nam prinesu stastie. Diky Cepi. :cool:
och joj, to co bolo dnes v noci? :sad2: :roll: :roll: :roll:

kedze hrozby nepomohli, dnes som pozval vsetkych rodinnych prislusnikov a ak sa nechcete pred nimi zhovadit, treba zabrat :!: :!: :!: :!:
vidim, ze tu nalada graduje, bohuzial tym nespravnym smerom....tak si aspon idem vypit na vase zdravie :D:D:D
ach jaaj joj Joeik zas mi vyfuknes tipera..tstst
kelemantia píše:vidim, ze tu nalada graduje, bohuzial tym nespravnym smerom....tak si aspon idem vypit na vase zdravie :D:D:D

vdaka :oslava:

nespravnym smerom, zatial, dufam, ze posledne opatrenia zaberu a alkoholici sa poberu tam, kam patria, na vyslnie tabulky, este nic nie je stratene :frajer2: teraz to mozno vyzera ako bezbrehy optimizmus, ale vsetko je mozne, vid doterajsie vysledky NHL :roll:
marek85 píše:ach jaaj joj Joeik zas mi vyfuknes tipera..tstst
to co? :roll: ja o nicom neviem :wink:
a teraz aj ked je taka temna doba a nalada na bode mrazu, treba to trosken odlahcit :cool:


http://ceknito.sk/video/76545 :arrow: :biglol:
ak som dobre ratal, tak mame 24 bodov, ci je to malo alebo dost sa uvidi
No boli vcelku prekvapive niektore vysledky, takze myslim, ze 24 bodov by mohlo byt vcelku dobry vysledok. :good:
tak, mame o bod menej, ako som povodne pocital, lebo doslo k chybe :oops: ale aj tak je to solidne, ostatne timy z vychodu mali menej bodov, tak sme aspon trochu stiahli stratu, ktora vznikla v piatkovu noc :thumbsup:
dnes to vyzera dobre :thumbsup: PURDA 5 bodov, eman 5 bodov, Extreme 4 body, no ja 2 body :(
vidiet ako si kontrolujtete body :D 30.10 norvic objavil chybu ked chesto zle spocital timove body takze sme vam to dnes opravili a pripocitali 2 body. :wink:
ja teraz posledne dni som len zacal, treba dako pozdvihnut moralku a najma uz sa dotahujeme bodik po bodiku :thumbsup:
TAk konecne sa asi prebudzame...to je super,len tak dalej...
heute to mame za 20 bodov, ked po 10 ma extreme a aj ja, eman 8 a purda 6

a co je dolezitejsie, stiahli sme o dalsie 2 body Drakov, Blue Flyers a becko zeleziarov, ktori ziskali bodov 18

Falconi ale uskocili o dalsich 6 bodov :thumbsdown: kedze dnes ziskali 26, Red devils 24, takze manko narastlo o 4 punkty a doterajsi lider zeleziari A ziskali ako my 20 bodov. (tieto vysledky su samozrejme neoficialne, ale mali by byt spravne.


Takze si dovolujem tvrdit, SME SPAT :frajer2: :box: :oslava: (len to nechcem zakriknut)
ta ked to pocitas co neurobis aj vyhodnotenie? :D dam ti vzor vyhodnotenia a nech sa paci :P
janik píše:ta ked to pocitas co neurobis aj vyhodnotenie? :D dam ti vzor vyhodnotenia a nech sa paci :P
som preskumaval len vychod a dnes som to robil, lebo som nesiel na seminar rano :D ale daj, mozno, ked najblizsie nepojdem, resp. skor vstanem (najma stredy a štvrtky)
sme 5. :clap: :clap: :clap: :clap: parada, len tak dalej :cool:

a dnes sme mali ine stastie, extreme netipoval a my 3 sme mali uplne rovnake tipy, esteze to takto dopadlo
Joe S. píše:sme 5. :clap: :clap: :clap: :clap: parada, len tak dalej :cool:

a dnes sme mali ine stastie, extreme netipoval a my 3 sme mali uplne rovnake tipy, esteze to takto dopadlo
Tak a zacina utok na spicu hitparady. :cool:
pomalicku,polahucku-ideme hore :yahoo: :yahoo:


jen tak dale :beee:
treba si davat postupne ciele, ale ten spomenuty, cize spica tabulky ma byt ten posledny z postupnych :) :oslava:

najdolezitejsie je, ze nestupame len hore tabulkou, ale aj stahujeme bodovu stratu na prve timy :thumbsup:
Tak ste to dnes potiahli,sry team ze som dnes nenatipoval,lebo ked som prisiel vcera zo skoly tak som an to zabudol,potom som isiel na futbal a ked som prisiel domov,tak mi vobec nechcel ist INTERNET,takze sry TEAM...
LEN TAK DALEJ PODME HORE!!!
Tak toto kolo bolo fakt zaujmave. Cakal som viac bodov z tolkych zapasov ale co uz je to NHL. Nastastie aj ostatne timy zakopli.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES