Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

tak chalani dnes si pekne maknite,nie len po babach kukat. :bitka3: ja chudatko tu makam jak otrok....ale neee..nech už to dopadne ako kolvek som s vami nad mieru spokojna. :good:
a bude chata ? :jn:
tak nakoniec sme dopadli ako sme dopadli...spokojný moc niesom , ale vpohode.. tak v dalšom kole nech sa darí viac..
no pekne 5. miesto i ked nebolo daleko aj lepsie umiestnenie, so sebou spokojny nie som, posledne dni som mal krizu nerozhodnosti a to uz som nevedel co tipovat, snad sa to teraz zlepsi, makame dalej :)
pozdravujem váš tím, nech sa vám darí, som rád, že "staré páky" ako medik a janik ešte tipujú, najmä s tebou janik sme dlhé doby ťahali za jeden povraz, snád sa to ešte zopakuje ;)
medik, co sa na mna stale lepis :wub: :?:
Tak vieš, ešte som sa stále nezmieril s tým, že už stebou netipujem :jn:
aspon takto si to vynahradzujem.. :)
šak keby sa takto stále darilo tak by to bolo len dobré :good:
super takto vas tu vsetkych vidiet :) stara garda veru, uz sme tu co to zazili a aj ked stojime proti sebe aktualne tak dolezita je hlavne zabava :good:
Tak tak je to super to sledovať, že ešte nás tu niekoľko ostalo, a dokonca z jedného tímu a moji obľúbenci :thumbsup:
inač dneska.. fasa 3 najlepší výkon a my prehráme :slap:
nj neviem presne o kolko viac by som mal ja ale keby som to vecer este neupravil kedze som to mal skoro totozne ako medik tak sme to mozno mohli vyhrat :hroza: ale pekny vykon, uz aj ja sa musim prebrat bo ani darceky na Vianoce nedostanem :oops:
už by si konečne mohol prestať meniť tie tipy.. a tobôž keď si ich mal ako ja kedže vieš, že ja zle nenatipujem :D :hehe:
Teraz to už môžme prezradiť,toto bola naša taktika pred duelom s vami. Medika jeden člen nášho tímu pozval na rundu a bolo ich možno aj viac ako 2 . :hehe: A toto je výsledok 3 body z 11 zápasov :-D :wink: Neviem neviem,či tam s nim neboli aj všetci 3 podla ich výsledku :sarcasm:
medik911 píše:Kedže ste tínajvačší pi či tak by ste každému tímu mali zaplatiť rundu... mne môžete obvzlášť dve :D
No to sa mi dlho nepodarilo takýto výsledok :D.. ale remizkou som si bol istý na 100 % ...
Dneska inač konečne výhra už načase bolo. snáď v tom budeme pokračovať už :)
ak sa mam priznat tak som len nabuchal 1,0,2 bez toho aby som vobec pozeral na zapasy cize uplne na blind a lepsie ako normalne :oops: :-D
No šak konečne si na to prišiel, že NHL sa inač tipovat nea ako na nahodu :D
žeby sme sa dostali na vítaznu vlnu ? :roll:
Medik zakaz slopat so supermi!!!! :-O ale dufam,že smolu sme už prelomili a teraz budeme len vyhravat.od spodu sme sa už odlepili :hop:
Tak to bude tažké , kedže jeden zo súperov somnou býva na bunke. :D :oslava:
tak uz som myslel ze to medik zakrikne ale nastastie sme uhrali dalsie dolezite body, ale musime makat dalej

fajn je ale to ze to nemusi tahat jedna osoba ale vacsinou sa prestriedame co moze byt nasa sila :thumbsup:
ale čo by som zakríkol... never na take blbosti.. treba proste makať! avšetko bude :good:
Prečo tu už nepíšete ? :|
Išli konečne na tú chatu, ale bez teba.
:hehe: Ohlund pekne pekne :-D to vies medik zivot je kruty :lol2:
V tomto tíme som skončil :!: Po tomto kole ruším zmluvu :!: :bee:
ach jo to je skoda, mohli sme prehrat len s dvoma timami dnes a zrovna na jeden z nich sme narazili :-(

medik, nebud truhlik, nikam sa neslo, bez teba by to ani nebolo ono, na kom by sme sa smiali :sarcasm:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES