Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

tak tak medicek nikam sa neslo,pretoze ja postarsia musim stale makat :cry: .ale ja si už na Vas najdem viac času,lebo ako vidim nejako sa nam prestalo darit.ja tomu tiež moc nedavam :verysad:
Janik všetko najlepšie k dnešnym narodeninkam,hlavne zdravie a štastie ako v sukromnom živote tak aj tu.poriadne oslav ale neee aby si to prehnal a dopadol :v_hajzli: takže na zdravie :pivo:
Dakujem Veru. Pekny darcek mi date ked dnes vyhrame :-) ja na zapas budem v plnej kondicii ale forma pokulhava :-(
aj ja sa pripajam a prajem Janik všetko najlepsie. :oslava:
janik píše:Dakujem Veru. Pekny darcek mi date ked dnes vyhrame :-) ja na zapas budem v plnej kondicii ale forma pokulhava :-(
to už si začal oslavovať? :-D Dnes je volný den,takže ti tvoje prianie o výhre nemôžu splniť,aj keby moc chceli :wink:
Posledné 4 duely:prehry o 1 bod,2 body,1 bod a 1 bod. :-O Chalani vy ale máte smolu toto kolo. Pritom Ferinko i ty janík si vediete v indi parádne a medik tiež není daleko.Akurát vaša GM sa akosi fláka vzadu :-D

Bojujte,držím palce nech to konečne zlomíte a pripíšete si nejaké výhry už do konca kola. :cinka: :box:
No je to na pe*is.. hokejový bohovia su proti nám pri zapasoch proti iným tímom..
nevadí , aj tak sme najlepší.. to asi každý vie, a aj najlepší tím musí mať slabšie obdobie :good:
nj dnes zas haluz vyhra, uz nech je toto kolo za nami :roll:
teraz keď sme sa rozbehli ? :-D
no hej, ale ako vidim dalsie kolo je to podobne ako teraz so systemom takze nic moc :slap:


medik, v ASG treba porazit wildaka :box:
Wildovi sa už trasu kolená, keď vie proti komu nastúpi :jupi:
Hlavne ked vidi nase vysledky :-D ale som rad ze aj canesje v nasom time. Ale Iinak netusim ako som sa do nominacie dostal :-D vlani som si musel vyhrat cele kolo ale teraz forma nic moc.

Zabojujme este aspon o nejaku tu poziciu s tigrami
ale chlapci vám unikla pointa. :) Wildák mal účasť jasnú už pred týmto kolom,takže si ušetril v nom sily na to aby vás v ASG vyklepol, :-D tak ako vyhral aj obidva priame duely s vašim tímom. :jupi: Začal pomalu ale formu ladil práve na ASG kuknite posledné dni ako to tu valcuje. :wave:
Mňa tiež teší,že sa toho súboja zúčastní i canes. :) Legenda sa vracia na miesto činu a to ani nenastúpil do 1 kola.Takže síl ušetril dosť aj na ASG . :good: :-D
Janik bubáky dokážu dokonca aj teba dostat do ASG :lol2: .
Naše výsledky su teraz kvalitne :D už aspon neprehrávame. :|
ty si bubak :D ja na to prachy nepotrebujem mna vsade chcu :lol:
Tak rozlucili sme sa v posledny den vyhrou. Este ze sme mali slabuckeho supera. Uzite sviatky kolegovci :-)
No ale dostali sme sa aspon do akej takej formy aspon výsledkovo... :)
takt ak Uživajte sviatky :good:
kuratka moje užite si krasne sviatky a bohateho ježiska.netreba zufat mozno sa do formy vo 4 kole dostaneme.ja som nestihala tipovat dnes a vidite....aspon nieco.ale aj tak sa Vam ospravedlnujem za slabucke vykony.Tak ešte raz pekne sviatky Vam prejem :-D
co to tu je za reci :-D

ako som bol dole, uz aj sa ma medik prestal drzat, no pekne, exkolego

a janik ho tu este aj hucka na mna v ASG

no ved pockajte, ja vam dam :bitka3:
Tak vieš wilde, mám nastavený určitý štandard, ktorý si ty momentálne nezvládal , nemohol som ho ja nedodržať. :-P
No janči je taky pod*bovák :D
Wildiku proti tebe nie ale sam si si vybral blbu konferenciu :-D dame fight hned po uvodnom buly?
prehral :P
Kedy už konečne nebudeme prehrávať stále o ten bod , ale otočí sa to aj v náš prospech ? :|
Kolegovci, čo ste stratili reč ? :roll:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS