Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

Tu je diskusná téma pre nový tým v KTL Vikings.Vitajte medzi nami :klobuk:

Na úvod v zložení:

Veronika(GM)
Ferinko 84
Vader
janik

Logo nového týmu : Obrázek
dakujeme za uvitanie :)
primary logo:
Obrázek

secondary logo:
Obrázek

banner:
Obrázek
To první, míň růžový logo teda vypadalo trochu líp. :oops: :-D
Kdyz tomu sefuje zenska tak se nediv :-D me se prave ta sekundarka libi, dobry motiv, ale ty barvy bych samo trosku korigoval
Mně právě taky, pozměnit trochu barvy a bude to fakt super. :-P
Za dobrotu na zobrotu :D
Clovek chce do KTL priniest po dlllhom case trosku originalnu farebnu kombinaciu a takto to dopadne. BTW to nie je ruzova, to je magenta :bee:
Co mate 14 rokov a bojite sa ze z “ruzovej” sa vam budu spoluziaci posmievat ci co? :D

Ach jaj, no ale dobre, liznem to teda viac do fialova…
mne sa to paci petrik :good:
Právě že ne, růžovou bych jakž takž přežil, ale spíš trošku světlejší, do lososova. :-D
mne by sa pacila kedze su to severania skor ladova farba... jemne namodrala alebo nejaka seda miesto tej fialovej ale tak ci onak je to fajn
Takže dnes podpísal zmluvu janík, tým je náš tím kompletný a chcela by som vás tu všetkých privítať chalani. :klobuk: :klobuk: Je to ideálny mix skúsenosti -janík a nováčikovského elánu v podobe Vadera. :) Tak podme si po :vitaz: a hlavne sa tu :bavme: a tipovaním
tiez sa tu vitam a dakujem za ponuku, ktora sa nedala odmietnut :-D pokusim sa odviezt poctivu robotu a pomoc aby to tu tiez trosku zilo nech je vzdy dovod sa sem tesit a pobavit sa s kolegami z timu len berte na takeho veterana trosku ohladu :andy: :)
Janči tak ti držim palce...budu mi chybať tie naše "konferencie" na skype :)
medik911 píše:Janči tak ti držim palce...budu mi chybať tie naše "konferencie" na skype :)
tak tak, ale konferencie mozu pokracovat :D
veeelmi mierne zmeneny odtien tej ruzovofialovej megenty :
Obrázek

Obrázek

lepsie? ci ani nie? furt rovnako ruzove? :D

PS bannery snad budu v blizkej dobe tiez :oops:
toz toto sa mi moc nepaci, ved je to viac ruzove akurat :D ta ruzova taha oci a vsetko v nej zanika
pre porovnanie:
Obrázek :arrow: Obrázek
:hmm:

takze este viac do fialova?
ja by som tu ruzovu dal prec alebo to skombinoval este s nejakiu, seda a ruzova proste k sebe nejdu ale nech si povie Veronika, to je boss :-D
Takže odtiene nechavam na Janika.Farbu zvol aku uznas za vhodne ja som prisposobiva a vobec nemusi byt ružova.Takže poverujem ta touto ulohou a ja Vas chlapci budem komandovat pocas sezony. :-D :jupi:
logo je dobre ako je :jn:

vstup do sezony ako z rise snov :-D
verca si ide po titul umelec kola pozeram :lol: ale inak taky normalny start do sezony, este ze ma mate :jn:
kurna mne ide karta.vsetko opacne :slap: ...ale co uz ja sa rozbehnem.Janik velmi dobre len tak dalej pokracuj. :-D
Dobre som ťa naučil tipovať Janči :) :good: držím palce , len tak ďalej
verca, podla teba by som mohotil tipovat sportku akurat to davat vsetko opacne :-D ale uz tam vidim prve bodiky takze gratulacia :thumbsup: a uz to pojde len hore (dole to uz ist nemalo kam :jn: )


mediku, dik, ale zase mas nejaku kratku pamat o tom kto je ucitel a kto ziak :-D
janík ostrý štart KTL ti vyšiel parádne gratulka :wink2: Tak si chceš zaslúžiť dvojnásobné prémie od šéfky tímu na konci kola ,že ju motivuješ k lepším výkonom?Jedny za svoje výsledky a druhé ako motivátor? :-D :wink:



Po dnešku už má Veronika na konte 4 bodíky :good: už sa začína chytať a ako píšeš pôjde to už len hore,ona je šikovná a KTL ju baví a ešte to tu dokáže počas sezony :wink: Ako pozerám výsledky predbehla už 2 súperov.Síce Cathy tipovala len 1 den z tých 3 a iasak 2 ale to ich jej maslo na hlave to Veroniku zaujímať nemusí :wink: Veronika ešte je dlhá cesta na koniec kola, ešte to pekne roztočíš. :wink:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS