Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Užívateľské skupiny

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Aľ budete ma» trochu času Open alebo Eman, mohli by ste nám(mne,kajovi a Chesterovi), urobi» tú uľivateµskú skupinu, Real Madrid fans?Sme uľ traja a moľno k nám v blízkej dobe, pribudnú nový členovia. :modlenie:

milos76 píše:AÄľ budete ma» trochu ÄŤasu Open alebo Eman, mohli by ste nám(mne,kajovi a Chesterovi), urobi» tĂş uÄľivateµskĂş skupinu, Real Madrid fans?Sme uÄľ traja a moÄľno k nám v blĂ­zkej dobe, pribudnĂş novĂ˝ ÄŤlenovia. :modlenie:
Ok idem ho spravit. Koho spravim modom tej skupiny? Asi Kaja on uz modom je ta idem na to

eman22 píše:
Ok idem ho spravit. Koho spravim modom tej skupiny? Asi Kaja on uz modom je ta idem na to
eman 22:Díky, ľe si si naąiel čas a spravíą nám tú skupinu, Real Madrid fans.:taptap:

milos76 píše:
eman22 píše:
Ok idem ho spravit. Koho spravim modom tej skupiny? Asi Kaja on uz modom je ta idem na to
eman 22:Díky, ľe si si naąiel čas a spravíą nám tú skupinu, Real Madrid fans.:taptap:
Hotovo. Prosim nedakovat, nemusime umelo vytvarat zbitocne prispevky :D

Co takhle se vykaslat na ostatni skupiny a vytvorit skupiny-tymy v KTL?
Moderator skupiny by byl vzdycky majitel, resp. sef tymu...
To neni spatnej napad, ne? :)

ja jen dal navrh...nerikam ze je to potreba... :wink:
ale mohlo by se k tomu VYJADRIT VIC LIDI!!!!!!! :evil: :D

Matejko píše:
Senátor Palpatine píše:Co takhle se vykaslat na ostatni skupiny a vytvorit skupiny-tymy v KTL?
Moderator skupiny by byl vzdycky majitel, resp. sef tymu...
To neni spatnej napad, ne? :)
Nic sa tym neriesi, clen timu ma velky banner kt. je vidiet a kazdy vie o aky tim ide, nikoho nenapadne hrabat sa medzi uz.skupinami aby zistil kto je v akom time, ale ak to velmi chcete tak po uzavreti supisiek vam tie skupiny spravim
ja myslim ze by to nebol zly napad a aj skupinu volny hraci lebo GM potom nema taky dobry prehlad a je to tazsie hladat niekoho na koho uz clovek aj zabudol ked sa niekde stratil

ja si myslim ze by to nebol az taky zly napad ale lepsi napad navrhol janik urobit skupinu volny hraci :)

Ty KTL skupiny teda asi nebudou, co? :D
na podnet od viacerych uzivatelov som dnes upravil skupinu GMs, ktora nebola uz dlhsie aktualizovana. Momentalne sa tam nachadzaju vsetci platni generalni manazeri svojich timov KTL.
neviete kde je wilde??
maro píše:neviete kde je wilde??
cepi píše:
Baffy píše:Tak Wilďák už to zabalil,co?
pri najlepsej vôli netusim(e) co je s Wildom :ja_neviem:
Odstránili sme užívateľskú skupinu VIP a skupina Odborníci má novú farbu.
Akcionári, chcete prevziať tú fialovú farbu, ktorú mala skupina VIP? Tá žltá nemá dobrý kontrast.
Obe skupiny majú nastavený nový limit súkromných správ na 1000.
Nechci vypadat jako kverulant, ale já jsem tady vítěz..
AndyF píše:
úte 02. črc 2019 10:46
já jsem tady vítěz..
coho?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS