Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Podpisy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

tusim ten novy uzivatel Trashersfan ma velky

myslim ze najlepsie by to bolo riesit inak a to tak ze kazdy by si svoj podpis musel uploadnut na HF tak ako avatar a proste ak by nesplnal dane podmienky tak by ho nezobralo a ziadne zbytocne kontroly a hadky by neboli

janikovo riesenie je pola mna vyborne :wink:

najviac ma stve podpis mp111. Strasne velky. Prosim zmensit, lebo budem mazat

to nie je podpis, to je foto :D pisal som mu, lebo chcel nieco ohladom podpisu poradit, tak snad na tom popracuje, spomeniem mu to

RED DAWN, LECAVALIER-number4 a Phillipo_CANYA

Ak zajtra nebudete mat podpisy s vyskou pod 120px, tak vam ich zmazem. Pravidla su rovne pre kazdeho.

DAKUJEM ZA POCHOPENIE

pre uzivatela wolf169 plati to iste.

ALEX okamzite ten podpis zmensi :!: :!: :!: :!:

to iste 4Lecavalier4 a vsetci ktory mate vysku podpisu vacsiu ako 120px ! :!:

Uz sme sa o tom rozpravali s cepi-m cez sukromky, mne obrazky do podpisov STRAAASNE nesedia, forum sa stava absolutne neprehladne a je v tom trochen chaozz.

:) ak su v pozadovanej sirke, ci vyske a nie je ich tam kvantum -) :thumbsup: ehm, no ja sice tentokrat ziaden nemam, ale urcite sa to casom zmeni :wink:

Pozadovana sirka a vyska je beztak vela, ani nejake minibannery by som tam velmi neuvital....

BAFFY, zmensi si podpis :)
To iste plati aj pre ostatnych ktory maju vysku podpisu vacsiu ako 120px.

Nefunguje mi podpis :( Tu sice je, ale napr. pri tipoch nie je. Preco :?: :!: :o :D
chcel by som vyzvat uzivatelov, ktorch podpisy "utejaku" pod seba, aby si ich cim najskôr prispôsobili do jedneho riadku (zmensenim, ci odstranenim nadbytocneho) tyka sa to najmä uzivatelov: Mike, g.e.o.r.g.e, milos76, coloradcan,ak som niekoho opomenul plati to aj pre Teba :yes:

a samozrejme, dodrziavat max. stanoveny rozmer 350x150 px (sirka/vyska)
:!: uzivatelia x-men + Afinogenov1 poprosim o zmensenie podpisov

max. povolena velkost 350(sirka) x150(vyska)..bol by som rad, aby ste si to zapamätali..samozrejme, plati aj pre ostatnych userov :yes:
poprosim(e) nasich ctenych userov, aby svoje podpisy riesili len v 1 riadku..philly, hokejova_fanaticka..vdaka :frajer2:

..viem, ze u Vas sa to môze zobrazovat len v 1 riadku, ale ja sa musim riadit podla svojej velkosti :D a tam to mam vo 2..
TheThrasher + Mike poprosim Vas a dufam, ze naposledy o upravu podpisu..mate tam toho ako vo photogalerke :x tak si to pls upravte (odstrante nadbytocne bannery- 2 vedla seba je tak akurat) aby to za Vas nemusel poriesit skriatok admin :frajer2: vdaka
Nabokov_SJS, sirka tvojho podpisu presahuje povolene maximum. Skus si precitat pravidla fora. Ak to do 2 dni nenapravis, tak budes mat upozornenie.

:arrow: Pravidla fora
chcem vsetkych upozornit, ze max. povolena vyska podpisu sa odo dnes zmensila na 120px., pricom je povoleny max. 1 suvisly obrazok (banner) alebo 2 mensie (userbary)
Pravidlá píše:Maximálna povolená šírka vášho podpisu je 350px a maximálna povelená výška je 120px.
Ak máte podpis z dvoch alebo viacerých obrázkov, platí to pre oba/všetky dokopy! To isté platí aj pre kombináciu obrázku/ov s textom.
prosím preto všetkých, ktorí tieto kritéria nespľňajú, aby si dnes zmenšili podpis sami. Ak tak neurobia, začnem im ich od zajtra mazať (s tým, že kód podpisu každému dotyčnému pošlem cez súkromnú správu, aby oň neprišiel).

btw pozrite si prvy prispevok na tejto strane :lol:
arek píše:tusim ten novy uzivatel Trashersfan ma velky
:-O
Obrázek

najvyssi cas sa do toho pustit

edit pravidiel: povoleny je max. 1 suvisly obrazok (banner -max.vyska 120px / max.sirka 350px) alebo 2 mensie (userbary)
na upravu vasich podpisov vam dame cas do konca tyzdna, potom sa pustime do ich preriedovania
a aby si niekto nahodou nemyslel, ze sa tu riesi nejaka propaganda:) - uz sa tu raz podpisy riesili, s tym, ze nebudu vôbec povolene, rozhodli sme sa ich ponechat, s tym, ze zmensime ich max. vysku, sirku, ci pocet; x y krat sa spominalo, nech si to useri upravia, malo platne
aj teraz by sa podpisy riesili, bez toho, aby svoj nazor na to poslal Pavel vid. http://www.hokejforum.com/post352550.html#p352550" onclick="window.open(this.href);return false; nejako sa na to pozabudlo, tak sa do toho razantnejsie pustame teraz
menoslov tych, ktorym bola odoslana upozornujuca pm
zelenym budu vyznaceni ti, ktori to stihli v casovej lehote, t.j. do 15.9.´13; po tomto termine budu zvysne podpisy odstranene s tym, ze kod podpisu kazdemu dotycnemu posleme cez sukromnu spravu, aby on neprisiel; potom je uz na dotycnom userovi, ci si ten podpis upravi a vlozi alebo zostane bez podpisu

ayoz
Bluesfan
Mike
dean
JoeS
janik
skorpion
Zigy
primaprema
Eurolanche
FlyersFan
petrik
danchez
Finch182
Getzo5
Ohlund
Fortune
Walt
Linden16
Dawe4
1David8
Kripel
7raul
powerforward
dreamer


edit: vdaka za spolupracu :serus:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES