Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

begbeee píše:KTL tu kludne moze byt len musi byt moznost ho vypnut
kto chce mat KTL "vypnutu", staci nam to prostr. pm oznamit a vybavene :frajer2:
begbeee píše:Netreba si ani velmi namahat hlavicky, je tu nieco co funguje uz nejaky piatok a to je HFboards
Taktiez sa mi paci neisov(?) navrh o topicu k aktualnym zapasom, pretoze je lepsie ked sa niekto vyjadri na kope, trebars k trom zapasom ako v troch roznych topicoch. A poviem aj preco - pretoze v jednom topicu sa k tomu vyjadri viac ludi a vznikne plodnejsia diskusia ako ked tie tri veci napise do topicov Sharks, Florida a Montreal a kde o tom bude diskutovat s akurat ludmi co navstevuju tieto topicy

davat nas "dokopy" s hf boards to nejde, vsetko je to o v podstate o pocte userov, resp. userov, ktori podrobnejsie sleduju NHL a ktori do topicov pravidelne prispievaju....nevidim zmysel v tom, aby sa vytvarali topicy pomaly ku kazdemu zapasu....prispeju tam v podstate len ti, ktori dany tim, resp. dany zapas sleduju....ostatni ho mozno omrknu tot vsio....osobne, ak neomrknem konkretny zapas, nevidim potrebu prispiet....prikl. vytvori sa topic k zapasu Bruins. vs. Nashville a môzem si tam pisat pomaly sam :giggle: ina situacia nastane s bliziacim sa PO, kde ako kazdy rok, vytvorime samostatne topicy pred jednotl. 2jice, takze prave tam bude sustredene pocetnejse osadenstvo, z jedneho ci druheho fanusikovskeho tabora
inak s arekom sme sa uz na tuto temu pred nejakym tym mesiacom bavili a de facto sme ho vylucili z nasej programovej ponuky :D ale trerbars take subforum Ostatne ligy nam prilis nevonalo, zbytocne bolo roztahane, preto sme ho skresali do momentalne podoby a podla vsetkeho sa podobna uprava dotkne aj subfora NHL-hraci; samozrejme, nevylucujeme razantnejsiu zmenu struktury, ved nie nadarmo sme na vas apelovali, co by sa vam pozdavalo, ake su vase predstavy, navrhy, napady.....uvidime :)
begbeee píše:mne osobne by sa tiez viac pacilo zakladanie topicov ku kazdej udalosti co sa ma prebrat
v topicu NHL-ostatne v tom nevidim ziadny problem :thumbsup:
Joe S. píše:a v chate sa neda nastavit ignoracia istych uzivatelov, ze? :hmm: lebo jeden user len pride, vynada mi a odide, tak nech som od takychto prejavov usetreny :thumbsdown:
:roll: ignoracia, co ineho ti môzeme poradit...jednoduche a maximalne ucinne :wink: mimochodom: Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne. Užívateľ nie je povinný prečítať si a ovládať pravidlá fóra, ale za ich porušenie môže byť potrestaný. Pre svoje dobro by si teda mal každý užívateľ prečítať pravidlá a dodržiavať ich. Dlhodobo máme zaužívané, že užívateľovi najprv zašleme upozornenie, a pri opakovanom porušení pravidiel už udeľujeme BAN. Ak sa však jedná o závažný priestupok, tak admin/moderátor môže udeliť BAN aj ihneď bez oznámenia. to sa samozrejme tyka aj chatu....

este jedna vec, ktoru spomenul tusim ThrashersFan....portal na fore....nie, portalov je kade tade habadej, forum je forum, svojim spôsobom originalne, jedinecne :giggle: ved nie nadarmo patri hokejforum medzi vase oblubene stranky :smile03:
cepi píše:
Joe S. píše:a v chate sa neda nastavit ignoracia istych uzivatelov, ze? :hmm: lebo jeden user len pride, vynada mi a odide, tak nech som od takychto prejavov usetreny :thumbsdown:
:roll: ignoracia, co ineho ti môzeme poradit...jednoduche a maximalne ucinne :wink: mimochodom: Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne. Užívateľ nie je povinný prečítať si a ovládať pravidlá fóra, ale za ich porušenie môže byť potrestaný. Pre svoje dobro by si teda mal každý užívateľ prečítať pravidlá a dodržiavať ich. Dlhodobo máme zaužívané, že užívateľovi najprv zašleme upozornenie, a pri opakovanom porušení pravidiel už udeľujeme BAN. Ak sa však jedná o závažný priestupok, tak admin/moderátor môže udeliť BAN aj ihneď bez oznámenia. to sa samozrejme tyka aj chatu....
ze tu mame nazornu ukazku a toto je uz asi treti den :roll:

Kód: Vybrat vše

@ yzy19 « Ned Feb 27, 2011 8:03 pm »   Joe S.: ty ch*j
______________
yzy19 píše:Nič cepi, ja som len srandoval.
c.
Cepi to zhrnul dobre. Ale este by som rad vyjadril svoj nazor. Ja osobne by som nemal problem prejst zo sucasneho systemu fora na ten, ze by sa denne vytvarali temy na aktualne udalosti, ako je to na hfboards, ale aj inych americkych forach o NHL. My sa ale s nimi nemozeme porovnavat, nemame taku velku uzivatelsku zakladnu, popravde v tych nasich NHL topicoch diskutuje pravidelne len par ludi. Takze v tych dennych temach by bolo podla mna velmi malo prispevkov. (i ked pripustam alternativu, ze by to mohlo fungovat a viac rozbehnut diskusie). Cize momentalny HF system je asi to najlepsie, co vam mozeme ponuknut :)
Ale vo fore NHL-ostatne sa kludne mozu vytvarat temy denno denne, tak ak chcete, do toho, a uvidime, ci to bude fungovat :yes:
Co sa tyka portalu, tak urcite nie, ale o blogu som uz parkrat uvazoval, ten by mohol byt fajn doplnkom fora.
co sa tyka blogu, tak cvicne by sa mohol niekto prezentovat na nasej facebookackej stranke. Kludne tam mozu prispeivat aj uzivatelia a nielen admini. Clanky z vlastnej tvorby, ci uz dlhsie, alebo kratsie by boli rozhodne spestrenim :good:
K rozdeleniu fóra po rozhovore s begbeeem sa vrátim, teraz ale jedna technická maličkosť. : smile03: :arrow: : wink2: Ďakujem. Beztak to skoro nikto nepoužíva.
_____________
wink upraveny c.
:wink2:
begbeee píše:Predsa nie je myslitelne aby sa Crosbyho dive riesil v teme Crosby v NHL/hraci/forwards, zaroven v teme Pittsburgh Penguins a samozrejme aj v topicu Capitals lebo sa to stalo v zapase s nimi a este o tom aj napisat do nejakeho topicu v teme NHL/Ostatne.... Chapete co myslim
bolo to sice uz po funuse, co logicky stratilo na efektivite, ci aktualnosti, ale prave v sekcii NHL-Ostatne som vytvoril temu Chara vs. Pacioretty, ktora sa rozoberala pomaly v 3 topicoch, tak som dal taky prvotny impulz, podnet k tomu, ako by to snad mohlo fungovat
takze pri akejkolvek povsimnutiahodnejj udalosti, môzete v NHL-Ostatne vytvarat nove topicy, do ktorych by sa mohli zapajat aj useri, ktori sleduju vyhradne len topicy svojich timov
Prosba na @arek-a:

Nebolo by možné do fóra naištalovať plugin aplikácie Tapatalk, ktorá je hojne využívaná na mobilných zariadeniach?
Ďakujem.
Jo za to bych se taky přimluvil, to je dobrá aplikace, a dost to zpříjemní přístup z mobilu :good:
kedze ja z mobilu na internet nechodim, tak o ziadnej takej aplikacii som nemal ani tusenia :D tak vdaka za upozornenie. Urcite sa na to pozriem, ked sa najde cas :)
Do :cup: playoffs by som dal výraznejšie oddelený topic "Zápas noci - čo sledovať!". Nie všetci budú sledovať POs v noci, špeciálne tí, ktorých tímy v POs tento rok nehrajú ( :angel: ) a ak si nejaký zápas budú chcieť pozrieť, krátka rada od kolegov určite nezaškodí.

Podľa mňa to mnohí occenia, možno sa mýlim. Každopádne zavadzať to rozhodne nebude. :wink2: Pouvažujte o tom. Sú už za dverami.
arek píše:kedze ja z mobilu na internet nechodim, tak o ziadnej takej aplikacii som nemal ani tusenia :D tak vdaka za upozornenie. Urcite sa na to pozriem, ked sa najde cas :)
Ako to vyzerá? :)
Ešte taká otázka - neexistuje niečo také, že chat by som si vyexportoval do externého programu? Napr. mirandy, pidginu alebo tak?

//:

A čo tak vlastný IRC kanál, veľmi veľa fór a skupín tak funguje!
1. este som sa na to nepozrel :oops:
2. export chatu, fuu to asi nic take nie je, asi urcite teda.
3. s IRC ja nemam ziadne skusenosti, vlastne ani poriadne neviem, co to je :D takze keby si mi to trochu priblizil :)
Dado píše:Uz konecne by sa mohol link po kliknuti otvorit na novom okne, aby som sa nemusel vraciat sipkou spat na HF... to plati pre vsetky sekcie aj chat.
Podpis.
Tak zrovna tohle se mi nelíbí... Kdo to potřebuje v novém panelu klikne si kolečkem. Nesnáším když kliknu na odkaz a otevře se automaticky v novém okně... :thumbsdown:
Resp. nie v okne ale na novej karte :!: Na okne to neznáša prirodzene každý... :wink2:
Getzo5 píše:Resp. nie v okne ale na novej karte :!: Na okne to neznáša prirodzene každý... :wink2:
doplnam, ze ak to niekomu otvara na novych oknach, tak si staci nastavit v prehliadaci, aby sa nove okna otvarali v novych kartach :)
Getzo5 píše:Resp. nie v okne ale na novej karte :!: Na okne to neznáša prirodzene každý... :wink2:
Ale o to nejde. Jde o to že když se to automaticky otvírá na nový kartě, tak už to nejde jednoduše otevřít na té samé kdyby někdo chtěl. Kdežto když se to automaticky otevírá na stejné kartě, dá se to jedním kliknutím kolečkem otevřít na nové, pokud to někdo chce.
A kdo to chce na té samé, když se mužu zeptat? :)
Zeptat se můžeš, třeba udělej anketu. Já jen říkám že ta změna je nelogická, jelikož předtím byla dostupnost obou variant stejná, a teď je možnost otevření na stejné kartě prakticky nedostupná.
Tá zmena logická je, pretože tak to zaužívane funguje (už) nielen tu. Predchádzajúca ťa nútila robiť krok, ktorý teraz nemusíš a sorry, kvôli pár (ani neviem či sa taký nájde) je ponechávať starý systém blud IMO. I`m done.
Tady nejde o to jestli se najde nebo nenajde, tady jde o variabilitu možností použití fóra a co nejlepší podmínky pro všechny možné druhy uživatelů. A co je logického na tom, že se ze dvou stejně dostupných možností stane jedna jediná s tím že druhá je nedostupná?
Povedal som, že už nezareagujem, ale predsalen: žeby frekvencia používania tejto? Oh my... :ahoj:
Ty máš nějakou statistiku, kolik lidí používá to a kolik tamto? Že tady mluvíš za ostatní? :) :klobuk_dole:
je to sice blbost a je mi to jedno ale suhlasim s TT, ked chcem neco na novej karte, stlacim koliecko, ked chcem ist priamo na odkaz, stlacim lave a hotovo
Prosím upravit "Do dalšího zápasu zůstává:" na "Do dalšího zápasu zbývá:" :)
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS