Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

ja len že nemusíme sa vo všetkom opičiť po amíkoch, ten santa claus je kus fail :bee: my žiadneho vypaseného santu nemáme, my máme vypaseného mikuláša, ktorý nosí sladkosti z 5 na 6. decembra, 24.12. chodí Ježiško :protest:
clovek by uz zostal naozaj prekvapeny, ak by tu od niekoho, niekedy nasiel aj slova vdaky :) dejf, snezilo nam tu aj minuly rok, nikto na to nepoukazoval, ze mal s PC, resp. jeho chodom nejaky problem, dokonca sa nasli aj pozitivne ohlasy :sok: urcite by sme "nezasnezovali", ak by s tym mali uzivatelia problemy a na nejaky ten den to hadam clovek vydrzi (ved pocas sviatkov nemusime byt pricapeny k PC, ci? :) ako opisujes, zrejme ti vdaka nemu "vyskakuje" teplota, u nas vsetko bez problemov, ale ok, vdaka za echo; zajtra prestaneme so zasnezovanim

Joe (Azizek), preco sa nad niektore veci nedokazes aspon trosku povzniest, za vsetkym vidis nejaku zlobu, nikto sa tu neopici po nejakych americkych tradiciach (ako ta to vôbec mohlo napadnut), nam to prislo celkom usmevne (ved pocas Stedrej veceri sa nejako takto podobne plnime aj my :cookies: a aj tie bruska dostavaju zabrat :giggle: vsetko sme to spravili v umysle, sprijemnit aj vam, tuto Vianocnu atmosferu, ale zrejme sme (opät) nezabodovali a preto vam slubujeme, ze v buducnosti sa k podobnym traposinkam? neuchylime, aby ste mali pokojne a kludne Vianoce :)

ale aby sme nekoncili takymto stylom, v mene celeho HokejFora, vam prajeme prijemne prezitie Vianocnych sviatkov, tu pravu rodinnu, pohodovu, atmosferu a samozrejme, bohatého Jeziska, aby ste pod stromcekom nasli to, po com najviac tuzite :)

Obrázek :hi:
cepi, už jsem psal, že mi to dělalo i v loni. Ale přece jenom počítač je zas o rok starší, tak se to na něm projevuje víc než je zdrávo. :oops:
dejf píše:cepi, už jsem psal, že mi to dělalo i v loni. Ale přece jenom počítač je zas o rok starší, tak se to na něm projevuje víc než je zdrávo. :oops:
detto,môj veterán hučí, keď som na HF, ako keď sa lokomotíva rozbieha zo stanice :lol2:
snad to do zajtra vydrzite ;) ale ak sa rozhodneme Hfko zasnezit aj o rok (o com nepochybujeme :jn: poprosime tie labilnejsie PC, nech sa http://www.hokejforum.com" onclick="window.open(this.href);return false; pocas Vianocnych sviatkov vyhybaju :D :wink2:
cepi píše:snad to do zajtra vydrzite ;) ale ak sa rozhodneme Hfko zasnezit aj o rok (o com nepochybujeme :jn: poprosime tie labilnejsie PC, nech sa http://www.hokejforum.com" onclick="window.open(this.href);return false; pocas Vianocnych sviatkov vyhybaju :D :wink2:
o rok už bude lepší noťas ak ma z roboty nevyhodia :sarcasm: len veterán musí prečkať ešte das polroka :jn:
Santov by som urcite nechal. V tom vyraze sa viaceri vzhliadneme :D
Na vseobecne prani, jednoho pana, ktery prave odesel, prosime o pridani
Obrázek
coby :king:

Popularni je take
Obrázek
treba :pest:

Jo a jeste prej
Obrázek
:tak_nic:
neviem kde to mam dat, ale
Naraz bolo prítomných najviac 57 užívateľov dňa Pon Feb 27, 2012 9:02 pm
padol nam rekord? ci to bolo nulovane prechodom alebo podobne?
švolco píše:Naraz bolo prítomných najviac 57 užívateľov dňa Pon Feb 27, 2012 9:02 pm
padol nam rekord? ci to bolo nulovane prechodom alebo podobne?
tych 57 naraz prihlasenych (registrovanych) uzivatelov, je samozrejme rekord HF a dnesny TDL den, sledovalo na HF aj vela "tajnych", neprihlasenych uzivatelov :)
vdaka :thumbsup:
Mám jen skromný navrh. Je tu vlajk česká a slovenská ve smajlech. To chápu, je to řekněme slovensko-české forum. Ale není aspin za zamyšlení, aby tu byla i kanadská vlajka? Jistě by to potěšilo. A navíc tato země dala světu tuhle hru, kvůli které sem vlastně všichni chodíme a tak vlastně díky ní je i toto forum. Díky
Jedinej koho by to potěšilo jsi ty. Naopak ty bys tím pak ostatní vytáčel. Jsem proti. Díky. :giggle:
martin83 píše:Mám jen skromný navrh. Je tu vlajk česká a slovenská ve smajlech. To chápu, je to řekněme slovensko-české forum. Ale není aspin za zamyšlení, aby tu byla i kanadská vlajka? Jistě by to potěšilo. A navíc tato země dala světu tuhle hru, kvůli které sem vlastně všichni chodíme a tak vlastně díky ní je i toto forum. Díky
Mně to přijde zbytečné. České a SVK vlajky mají význam ale kanadská? Pokud nejsi kanadský srdcař, tak ji k životu nepotřebuješ.
Osobne si myslim, ze tu sanci, vykoledovat si perma-ban, bychom mu meli dat. :yes:
No vyčkal bych na vyjádření kompetentních osob :wink:
martin83 píše:No vyčkal bych na vyjádření kompetentních osob :wink:
vyjadrenie kompetentnych osôb - nie martin, kanadsku vlajku pridavat urcite nebudeme ;)
Ok, beru toto vyjádření na vědomí a tímto i když s hořkostí toto téma uzavírám.
PRAVIDLÁ hokejforum.com píše:Po zlých skúsenostiach je na fóre a v chate úplne zakázaná akákoľvek politická diskusia a vyjadrovanie politických názorov.

je síce pravda, že občas sa politika rozoberá, ale toto dole je dúfam len náhoda a nie žiadny zámer dávať dole politickú reklamu :grc: a dúfam, že sa to dá nejak zablokovať, lebo je to fakt humus

Přílohy

Joe S. píše:toto dole je dúfam len náhoda a nie žiadny zámer
dotyčný pán, nám za poskytnutie HF priestorov, vyplatil doménu na ďalších 5 rokov... :hahano:
samozrejme, že sa nejedná o žiadny zámer :roll: jedná sa o reklamy Google a medzi tou kopou ostatných "upútaviek", sa medzi nimi objavil aj tento pán
nech je dotyčnému pánovi, aj nám odpustené :)
Getzo5 « 04 Mar 2012, 15:21 » http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=323216#p323216" onclick="window.open(this.href);return false; :sok: :hufi: tak tomu hovorím s*ať si do huby
poprosíme Getzo, najskôr si treba overiť isté veci, fakty, až potom nás môžeš častovať podobnýmí provokačno_vtipnymi? dotazmi
takato reklama hadam neprekaza :jn:

Obrázek
cepi píše:takato reklama hadam neprekaza :jn:

Obrázek
Rozhodne nie. Cathy už využila zľavový kupón. :jn:
cepi píše:takato reklama hadam neprekaza :jn:

Obrázek
No já ho tam třeba nevidím. :dup:
Navrhujem užívateľa martin83 za moderátora
Navrhuji, za každé sprosté slovo v chatu, bez hvěziček dávat trestný bod, kdo bude mít pět trestných bodů, dostal by automatický ban na dva dny
Špatný nápad to není, ale kdo by to počítal, když se tam mluví, resp. píše jak ve chlívě? :D Během dne by měla půlka fora BAN na chat. Řekl bych, že je to nezrealizovatelné.
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES