Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Azizek píše:Prosím upravit "Do dalšího zápasu zůstává:" na "Do dalšího zápasu zbývá:" :)
ok, len uz nestiham, idem do skoly
Jasně, ono na tom tak nezáleží, já jen že u nás se zůstává v tomhle významu nepoužívá, nebo jen minimálně :-)
Navrhuju aby u registrace bylo na začátku velké upozornění se zněním "ANO S HOKEJEM SE DÁ ZAČÍT I POZDĚJI, POKUD NEMÁTE PŘÍLIŠ VELKÁ OČEKÁVÁNÍ, NEZAKLÁDEJTE KVŮLI TOMU ZBYTEČNÁ TÉMATA!!"
:D :good:
Zmeniť v pravidlách šírku (iba!) podpisu zo 600 na 700 (šírka dvoch userbarov, štandard) nakoľko to málokto rešpektuje. A ak to tam je, tak nech sa to už aj rešpektuje všetkými. :roll: (podobne avatary, veď zapnúť paint a zmenšiť nie je problém)
tak mě napadlo, bylo by možný udělat speciální sloupec nebo jak se to nazývá :D něco jak je "Zobrazit aktivní témata" ,ale místo toho by bylo napsané "Vybrané témy" ,kde by byli témy které bych si označil a zobrazovali se mi v tomto sloupci. Snad chápete. :?: :?: :D
bolo by dobre dat hore do hlavicky banner s odkazom na stranku KTL
.:Mike:. píše:tak mě napadlo, bylo by možný udělat speciální sloupec nebo jak se to nazývá :D něco jak je "Zobrazit aktivní témata" ,ale místo toho by bylo napsané "Vybrané témy" ,kde by byli témy které bych si označil a zobrazovali se mi v tomto sloupci. Snad chápete. :?: :?: :D
zrejme mas na mysli to, aby sa ti zobrazovali len tie temy, ktore patria medzi tvoje oblubene, resp. ktore mas zaujem prezerat si a nemiesali sa so zvyskom....omrkneme, odpovieme
Skorpion píše:bolo by dobre dat hore do hlavicky banner s odkazom na stranku KTL
v ramci novej hlavicky nezabudame ani na to :)
Begbeee povytváral *pok*kot* topicov v NHL-Ostatné, preto je potrebné, aby nielen "Prestupy, Kontrakty, špekulácie" (špekulácie by som vyhodil, kontrakty sa diskutujú v tímových topicoch, nechajme tento výhradne Painovi :wink2:) ale aj NHL zaujímavosti bol sticky topic a teda vždy hore :!:
Getzo5 píše:Begbeee povytváral *pok*kot* topicov v NHL-Ostatné, preto je potrebné, aby nielen "Prestupy, Kontrakty, špekulácie" (špekulácie by som vyhodil, kontrakty sa diskutujú v tímových topicoch, nechajme tento výhradne Painovi :wink2:) ale aj NHL zaujímavosti bol sticky topic a teda vždy hore :!:
"Spekulacie, Prestupy, Kontrakty" - nazov zostava ponechany, priorita oznacena ako normalna, s tym, ze pocas TDL (v case prestupovych horucok,ci pocas uhorkovej sezony) pôjde prioritne hore, podobne, ako v case TDL obnoveny topic "Kto koho ziskal"....NHL zaujimavosti, podobne ako ostatne topicy v tomto subfore, zostanu oznacene ako normalne
cepi píše:"Spekulacie, Prestupy, Kontrakty" - nazov zostava ponechany, priorita oznacena ako normalna, s tym, ze pocas TDL (v case prestupovych horucok,ci pocas uhorkovej sezony) pôjde prioritne hore, podobne, ako v case TDL obnoveny topic "Kto koho ziskal"....NHL zaujimavosti, podobne ako ostatne topicy v tomto subfore, zostanu oznacene ako normalne
To je to, čo ideš urobiť.

Môžem sa ale opýtať prečo? Je to JEDEN jediný topic, ktorý má vždy svoju opodstatnenosť byť hore nech je alebo nie je uhorková sezóna resp. normálna sezóna.

Hádam by si zaslúžil nebyť hore len keď ho niekto bumpne a inak byť na úrovni "predám dres" a pod. :hroza:
tak to zostane tak, ako to bolo doteraz :yes:
cepi píše:tak to zostane tak, ako to bolo doteraz :yes:
Toto je odpoveď na otázku?

Obrázek
ako nechapem pointu...zmenit nazov spekulacie-prestupy-kontratkty?...NHL zaujimavosti zostanu aj tak prioritne oznacene ako "normalne"
cepi píše:ako nechapem pointu...zmenit nazov spekulacie-prestupy-kontratkty?...NHL zaujimavosti zostanu aj tak prioritne oznacene ako "normalne"
Pointa je asi taká, že špekulácie tam ani nie sú, tak prečo je "problém" zmeniť názov? Ale to je jedno, rob ako chceš. Ide mi skôr o tie zaujímavosti, taktiež nechápem, prečo by bol problém označiť topic výkričníkom a dať ho hore k S-P-K téme.

Nielen že si myslím, že by to nikomu nevadilo, dokonca by som povedal, že by s tým ľudia súhlasili. Koniec koncov, je to úplne logický a rozumný návrh. Fakt nechápem, v čom je problém. Nebuď zas tak kostnatý.
kompromis - vyskrtneme Spekulacie - zostavaju Prestupy - Kontrakty
NHL zaujimavosti nie je potrebne oznacovat ako "dôlezite"....kto ma nejaku zaujimavost, capne ju tam a ide to automaticky hore a nemam pocit, ze by sa tie zaujimavosti zaplnali den co den....teraz tam navyse begbeee povytvaral nove topicy, tak nevidim zmysel mat 2 topicy prioritne oznacene ako "dôlezite"...Prestupy-Kontrakty oznacene ako dôlezite postacia (s tym, ze pocas TDL k nemu pribudne topic Kto koho ziskal) howk
Nedalo by si najek spraviť, že tie logá teamov, keď píšeme správu alebo prispievame v NHL topicoch, čo máme ^ tutok ^ hore by boli za:
a) všade
b) či by sa nedalo nejak urobiť, že si tam vyberem nejaký defaultný aby som nemusel stále klikať :-P
cepi píše:kompromis - vyskrtneme Spekulacie - zostavaju Prestupy - Kontrakty
NHL zaujimavosti nie je potrebne oznacovat ako "dôlezite"....kto ma nejaku zaujimavost, capne ju tam a ide to automaticky hore a nemam pocit, ze by sa tie zaujimavosti zaplnali den co den....teraz tam navyse begbeee povytvaral nove topicy, tak nevidim zmysel mat 2 topicy prioritne oznacene ako "dôlezite"...Prestupy-Kontrakty oznacene ako dôlezite postacia (s tym, ze pocas TDL k nemu pribudne topic Kto koho ziskal) howk
Cepi, cepi, cepíííí ešte jááá :D
Počuj, len tak na zváženie - ten topic Prestupy - Kontrakty robí Painkiller veľmi dobre, to jest čerstvo, prehľadne a má to proste fazónu.... týmto ti vzdávam vďaku PK :P
A tak či by nebolo dobré locknúť to pre ostatných. To by sme vedeli, že každá nová správa je tam dôležitá, trejd alebo tak a neboli by tam výlevy typu "bomba trejd" ktoré sa môžu diskutovať inde a asi sa aj budú...

Think about it :pozor:
begbeee píše:Počuj, len tak na zváženie - ten topic Prestupy - Kontrakty robí Painkiller veľmi dobre, to jest čerstvo, prehľadne a má to proste fazónu.... týmto ti vzdávam vďaku PK :P
A tak či by nebolo dobré locknúť to pre ostatných. To by sme vedeli, že každá nová správa je tam dôležitá, trejd alebo tak a neboli by tam výlevy typu "bomba trejd" ktoré sa môžu diskutovať inde a asi sa aj budú...

Think about it :pozor:
Veď presne toto som mu navrhol de facto. Možno sme sa úplne s cepim nepochopili. Zmena názvu je fajn, ale pokiaľ to PainKillerovi neprekáža a robí to rád, tiež by som bol za to, aby doň mohol prispievať len on sám.

Na NHL-zaujímavostiach sme sa už s cepim viacmenej dohodli. Vytvorím nový topic, kde budem pravidelne viesť podobný súhrn zaujímavých noviniek (pravdepodobne týždňa) a taktiež by som uvítal, keby bol čiste informatívny. Oba spomínané topicy budú "sticky", teda označené a vždy na vrchu. Ešte sa ho posnažím dokopať aby aj Coach`s Corner bol prioritný. Nemyslím, že uškodí, ak budú tri, to nie je veľa a vzhľadom na povahu tých topicov je to rozumné. Poďakovania užívateľov hovoria za všetko.

Koniec koncov, na to tu sme. Nie na hádky, na vzájomnú pomoc a napredovanie fóra. Oba tieto kroky sú smerom v pred a som si istý, že u cepiho nájdu svoju podporu.
begbeee: loga timov - arek sa na to mrkne :) / 2 dotaz - :serus: v "jeho" topicu Pretupy - Kontrakty by to mohlo byt idealne (aj touto cestou dakujem za jeho "prestupovy edit" :klobuk_dole: .....to iste aj v pripade Getzovho topicu, ak to pôjde cez jednotl. topic, nie cez cele subforum...tam by to bol problem

Getzo: prioritne oznacene topicy ako dôlezite, budu 2..."Painkiho a tvoj - "zaujimavosti" (pokial k nemu neprihodime trefne pomenovanie) Coach`s Corner môze byt kludne prihodeny do "zaujimavosti" tzv. 2 v 1 :wink: 2 topicy oznacene ako priortine dôlezite postacia, pricom s bliziacim sa TDL k nim pribudne 3 - "Kto koho ziskal" - http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=297916#p297916" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja by som dal 3 (to fakt nie je veľa, však na čo slúži koliesko myšky :giggle:), s tým že počas TD by to bolo tak ako hovoríś. ;) Uvidíme. Inak na názve a tak už pracujem, až to budem (asi) v strede týždňa nahadzovať, tak sa ozvem, potom to popresúvame. ;)
to s PainKillerom bohuzial nepojde, lebo opravnenia sa daju nastavovat len pre cele forum (v tomto pripade NHL - ostatne) a nie pre jednotlive topicy. Este sa pozriem, ci neexistuje nejake rozsirenie, ktore by dovolovalo nastavit to aj na topicy.

Ohladom tych ikoniek/log timov som si nie isty, tak sa na to este pozriem.
Napadlo mě takové malé vylepšení...

Valná část diskuse tady na foru probíhá mimo jiné i v chatu, logicky se tedy bude jednat o vylepšení této aplikace. Protože tam tráví čas hodně lidí, diskutuje se atp., chybí mi tam nějaká okénka s tagy. V podstatě by stačili jen ty základní: bolt, kurziva, underline, image a možná ještě velikost písma. Někdy totiž chce někdo něco zvýraznit, podtrhnout, zvětšit a jen zbytečně se zdržuje s vypisováním zmíněných tagů.
Mimo to, by se hodilo i nějaý "tlačítko", které by otevřelo panel/okno se všemi smajlíky, jak je tomu u psaní normální příspěvků, zpráv apod.. Čas od času zapomenem název smajlíka a než si včechna ta okna rozkliknem, uplyne podstatná část času.

Určitě by to IMO šlo. Místo tam je, kdyby se okno nepatrně zvětšilo, nikomu by to snad nevadilo. Snad bych to nebyl jenom já, kdo by tohle vylepšení uvítal :)
PainKiller píše:Napadlo mě takové malé vylepšení...

Valná část diskuse tady na foru probíhá mimo jiné i v chatu, logicky se tedy bude jednat o vylepšení této aplikace. Protože tam tráví čas hodně lidí, diskutuje se atp., chybí mi tam nějaká okénka s tagy. V podstatě by stačili jen ty základní: bolt, kurziva, underline, image a možná ještě velikost písma. Někdy totiž chce někdo něco zvýraznit, podtrhnout, zvětšit a jen zbytečně se zdržuje s vypisováním zmíněných tagů.
Mimo to, by se hodilo i nějaý "tlačítko", které by otevřelo panel/okno se všemi smajlíky, jak je tomu u psaní normální příspěvků, zpráv apod.. Čas od času zapomenem název smajlíka a než si včechna ta okna rozkliknem, uplyne podstatná část času.

Určitě by to IMO šlo. Místo tam je, kdyby se okno nepatrně zvětšilo, nikomu by to snad nevadilo. Snad bych to nebyl jenom já, kdo by tohle vylepšení uvítal :)
ano, takyto chat sme uz davnejsie na forum nainstalovali, ale napokon "nepresiel", pretoze vyzerovo sa nam zda byt krajsi terajsi. Ale mozme vyskusat ten novy a uvidime, aka bude odozva :yes:
Zmeniť BBCode youtube /youtube na [YT][/YT]

Odkedy máme nový chat, kliknú si to ľudia aj tam, ale pre niekoho ako ja, kto píše aj inde (univerzálne sa používa YT) sa to zíde. Nemyslím, že to niekomu bude vadiť, skôr naopak.

Díky.
Vypněte sníh nebo mi shoří počítač. :pc:
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS