Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ahoj, chci se zeptat, dá se "udržet" dosažený počet příspěvků, i za předpokladu vymazávání threadů? Např., ted vytvořený thread o PLAY OFF, jednou se pochopitelně smaže ,či jak...Zůstanou příspěvky na kontě uživatelů?
Pokud ne, zdá se mi to nefér, když na toto forum, které mimochodem považuju za skvělé :good: , přispěju 1200 příspěvky, přičemž mi to zobrazuje 700 příspěvků!!
Myslím že to má i jistou prestiž, pokud :!: nejde o spammery!!!

:poklona: HF :poklona:
Hockey_King píše:Ahoj, chci se zeptat, dá se "udržet" dosažený počet příspěvků, i za předpokladu vymazávání threadů? Např., ted vytvořený thread o PLAY OFF, jednou se pochopitelně smaže ,či jak...Zůstanou příspěvky na kontě uživatelů?
Pokud ne, zdá se mi to nefér, když na toto forum, které mimochodem považuju za skvělé :good: , přispěju 1200 příspěvky, přičemž mi to zobrazuje 700 příspěvků!!
Myslím že to má i jistou prestiž, pokud :!: nejde o spammery!!!

:poklona: HF :poklona:
ty voe ty jedeš na příspěvky jo?? :? :shock:
:neja: :wowo: Jenom mě zajímá jak to funguje!!
Hockey_King píše::neja: :wowo: Jenom mě zajímá jak to funguje!!
aha ,tak to potom jo :wink:
pokial viem, pocet prispevkov neubudne, aj ked ten topic zmizne..ale netreba sa zlaknut toho, ak sa niekedy objavi znizeny pocet prispevkov u koho toho. to znamena, ze sa riesila akasi "cisticka fora" :) inak Kingu, kludne si vezmi mojich 5000 prispevkov :D ja to moc neriesim :wink:
cepi píše: inak Kingu, kludne si vezmi mojich 5000 prispevkov :D ja to moc neriesim :wink:
taky neřeším kolik mám příspěvku....zbytečný :roll:
cepi: Práveže ubudne, viem z vlastnej skúsenosti. Ale je mi to ukradnuté. :)
cepi píše:pokial viem, pocet prispevkov neubudne, aj ked ten topic zmizne..ale netreba sa zlaknut toho, ak sa niekedy objavi znizeny pocet prispevkov u koho toho. to znamena, ze sa riesila akasi "cisticka fora" :) inak Kingu, kludne si vezmi mojich 5000 prispevkov :D ja to moc neriesim :wink:
OK. :wink: Kde proběhne výměna? :lol:
ohladom tychto prispevkovych zalezitosti sa tuto dozvies viac

:arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=14&t=2362
ked sa maze, tak prispevky ubudaju. Ja by som bol vsak tiez radsej, keby pocet prispevkov zostal nezmeneny aj po mazani.
Matejko píše:Neda sa to niekde nastavit??

Pretoze pravdupovediac je demotivujuce pisat prispevky, ked ich pocet ubuda.

Mne je to jedno, ja som VIP :-D, ale ako priklad mi napada taky PURDA, ten je na fore uz velmi dlho, jeho nazory si vazim a su casto rozumne, ale ked nejaky novacik vidi purdov prispevok, nevie o nom nic a uvidi, ze ma pocet prispevkov 20, tak ho neberie tak vazne.

Je to pisane obrazne, ale dufam, ze chapete, co som tym chcel povedat :)
Je to určitě pravda. Vemte si když na fórum přijde nějaký nováček, tak se určitě na něco zeptá cepiho s 2000 příspěvkama (kolik jich vlastně máš? :D) než nějakého člena, který je tu sice dlouho, ale příspěvku má 30....
no ja vam nevim.. sak kuknem na datum registracie ked neco take chcem nie?
a vecsinou ti, co maju najvac prispevkov su najvacsi debilkovia (nemyslim cepiho ani nikoho konkretne na HF)
A nie je jedno kto ma kolko prispevkov? Niekto napise tisic somarin a niekto 50 k veci a potom ten s tisickou je lepsi, je cool, ci in, alebo o co ide?
schwolco: A co ti jako řekne datum registrace prosímtě ? :D To, že někdo registroval dříve, neznamená že je aktivní, nebo dokonce, že tomu rozumí :wink: To skoro znělo, jako by jediné hokejforum.com bylo patent na znalosti, kdo je tady dva roky je znalec a kdo měsíc looser ?:D Přízpěvky ti taky nic neřeknou, ale určitě to má větší vypovídací hodnotu, než datum registrace..... na spoustu diskuzních for někteří uživatele skoro až spamují jen aby dostali vyšší hodnost ( přece každý chce být legenda :D Ale to už je většinou na adminech, jak se k tomu postaví :wink:
Nechapem jedno a viem, ze tu uz bolo o tom aj pisane, ale aj tak. :) Na co sa vlastne vytvarali temy NHL play-off? Nemohli sme nadalej pisat, kde sme aj pisali do NHL timy, len by sa tam napr. do kazdej temy napisalo play-off 2007/2008 a nemuseli by sa vytvarat zbytocne temy, alebo sa nemuselo nic pisat a proste by sa tam pisalo o play-off. Toto je, len moj nazor, takze ja, len tak, aby bolo o com pisat. :D A potom sa tieto temy, kde sa pise o play-off po play-off vymazu, alebo ostanu, alebo ako to bude :) ?
k oddelenej PO sekcii, osvedcilo sa nam to uz v minulej sezone takze tam nie je co riesit..a ze po jej odtstraneni ubudnu prispevky, prosim Vas, na tomto si zakladat :roll: jeden z mnohych prikladov -) uzivatel montreal, ten napise raz za cas, ale tak, ze nepotrebuje pisat 100vky prispevkov, len aby sa vedelo ze aky je coolovy..od neho staci 1 a aj ten je zarukou kvality..rozhoduje kvalita, nie kvantita.. :frajer2:
cepi: Aha, takze nam po vymazani ubudnu prispevky teda o, ale nie v pohode mne je to jedno, ale zas mi to nijei az tak jedno, ale ok. :wink: Ja budem radsej pisat do NHL timy ak bude cas atd...
Este doplnujem do totho prispevku nieco. :) Cepi kazdy nemoze byt, ako montreal, lebo montreal je fakt dobry a co sa tyka tych 100 prispevkom tak sa neuraz, ale dakedy aj ty to prezenies s tymi prispevkami a samozrejme, ze aj ja to prehanam s prispevkami. :) Dalej som nevedel co s tymi temami po play-off tak som sa spytal radsej, aby som bol v obraze.
Nie som proti tomu, ako to tu vyzera v ramci PO. (montreal pise dobre a straaasne obsirne. :) ) Suhlasim s takym clenenim. cepi, ale co s tym potom, posles tie temy niekam do recycle bin, alebo...???
neis, myslel som to obrazne s tym ze pocet prispevkov ovplyvnuje asi tak kto sa ako do toho vyzna ako datum registracie :good:
Na pocet prispevkov sa mozues vykaslat, jeden hore-dolu, co je dolezitejsie? Komunikacia, nie snad?
no veeed, sak o tom tociim
Mám jeden dotaz a až mi odpovíte, tak možná i prosbu. To odpočítávadlo znázorňuje čas do prvního zápasu v Severní Americe nebo ve Stockholmu/v Praze?
MartinFC píše:Mám jeden dotaz a až mi odpovíte, tak možná i prosbu. To odpočítávadlo znázorňuje čas do prvního zápasu v Severní Americe nebo ve Stockholmu/v Praze?
cepi píše: :wawe: Obrázek :wawe:

Sat Oct 4, 2008

Lightning Obrázek Rangers (Prague, CZ) 12:00 PM
Senators Obrázek Penguins (Stockholm, SE) 2:30 PM
Tak potom žádnej dotaz nemám, v pořádku :D Několikrát se totiž stalo, že odpočet jste měli v Americkém čase a tedy o 6 hodin dříve
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS