Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Novinky

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Od dnes si mozete dat vlastny avatar. Ale mozete ho dat len cez url odkaz na inu stranku :) .

máme uľ aj galériu postavičiek. Môľete si vybra» z postáv zo Simpsonovcov :D

Máme nových smajlíkov :) . Páčia sa vám? :D V miestnosti "Pripomienky od uľívateµov" sa k nim môľete vyjadri».

Dnes pribudli do galérii postavičiek aj znaky vąetkých klubov NHL. Takľe ako svoj avatar si uľ môľete vybra» aj svoj obµúbený klub :) 8)

Dnes sme pridali zopár nových smajlí­kov 8)

mne sa pacia ti novi smajlovia....su lepsi ako boli na slovaknhl :cool:

Hej ti smajlici su super fakt :thumbsup2:

ved su z profutbalu :lol:

canesman píše:ved su z profutbalu :lol:
:dup: vsetci nie. A nerob tu reklamu profutbalu, lebo ja u vas zacnem reklamovat HF :lol:

Man taky dalsi navrh. :wink:
Neviem, ale myslim si, ze chcete na toto forum prilakat aj ceskych uzivatelov. To znamena, ze ked je vytvorena tema ako napr. Slovaci v NHL, tak by mozno mohla byt aj tema Cesi v NHL.

idefix píše:Man taky dalsi navrh. :wink:
Neviem, ale myslim si, ze chcete na toto forum prilakat aj ceskych uzivatelov. To znamena, ze ked je vytvorena tema ako napr. Slovaci v NHL, tak by mozno mohla byt aj tema Cesi v NHL.
Nie je to vobec zly napad. Mas u mna male bezviznamne plus. :D

eman22 píše:Nie je to vobec zly napad. Mas u mna male bezviznamne plus. :D
Tak to som rad, a co za to dostanem ? :pivo: :pivo_uslo:

No ale tam by bolo potom najlepsie dat ceskeho moda, nie?
Idefix mas aj u mna bodik. Taketo navrhy su velmi dobre.

kelemantia píše:No ale tam by bolo potom najlepsie dat ceskeho moda, nie?
Idefix mas aj u mna bodik. Taketo navrhy su velmi dobre.
Navrhoval by som Exceenta, sa vyzna v CZ hokeji a je to nas staly prispievatel, co vy na to?

arek píše:
canesman píše:ved su z profutbalu :lol:
:dup: vsetci nie. A mam na nich dovolenie od latsiho :biglol: . A nerob tu reklamu profutbalu, lebo ja u vas zacnem reklamovat HF :lol:
uz sa stalo :lol:

Eman, ja som uz pri minulom hlasovani dal jeden svoj hlas excelentovi, lebo som predpokladal, ze by sa potom viac mohol ujat ceskych tem a mozno by to aj prilakalo viacerych ceskych fans hokeja, ale bohuzial som bol jediny. :cry:

Díky vąem za projevenou důvěru. :thumbsup2:

Mam taky dalsi navrh :oops:

Ked ste uz vytvorili Cechov v NHL, nemohli by ste pre Ceskych uzivatelov vytvorit samostatnu temu Ceskej extraligy ? :hmm:

Idefix, toto je slovenske forum ale samozrejme aj cesi su vitany, uz sme urobili cesi v NHL myslim ze to staci a o ceskej extralige sa bude pisat v teme: Europske hokejove ligy.

OK, mna to len tak napadlo, ze keby je tu viacej cechov, ze by mozno chceli vlastnu celu temu.

Musim Vam odovzdat pozdrav od Matejka, ktorý je práve v ©kótsku, vcera mi pisal SMS ze mam Vas pozdravit tak tak aj robim... priebezne Vas vsetkych budem informova(akmate zaujem :D ) :)

jasne....a co tam poraba?

Nejak sa to tu zvrhlo na OT, tu sa maju pisat novinky na fore (od adminov a moderatorov!) a nie pozdravy, navrhy a pripomienky :lol:

Novinka: v galerii postaviciek na vase avatary v kategorii "ostatne" pribudlo zopar novych peknych avatrov :wink: :)

Bombove su tie obrazky, najma ten krizanov pád nemá chybu :)

mame novu hlavicku, ale asi ste si vsimli :lol:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS