Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Novinky

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Konecne nejaka zmena :) :cool:

pekna hlavicka len.... vies co arek :D :D :D

ok, je to super, ale mne sa pacilo aj to pred tým :cool:
Vyzera to tak, ľe arek je definitivne spe». Prvivitajme teda nasho stvoritela velkym hip hip hurá :D
A este nieÄŤo :D ja som si vÄ…imol, Äľe arek je znova adminom!
Kto si to nevsimol tak nech napiÄ…e. :wink:

ja som si nevsimol.......ani areka,ani tu hlavicku :oops:

canesman daj si refresh alebo F5 a zobrazi sa ti.

Kedze tu mame aj fanusikov nasej T-com extraligy, tak sme do galerie postaviciek pridali aj loga klubov extraligy :)

http://www.hhweb.com/photos/nhllogos/logosnhl.htm

toto je odkaz na jednu stranku,podla mna by to mohli admini hodit do avatarov,pekne obrazky,ja mam tiez odtial avatar

uz som to tam dal...

ok,som rad,ze aspon daco nove som navrhol :D

Super.Diki Canes,diki Arek...Dovolil som si to hned dat ako avatar :D
A na tej sranke,ked kliknes na obr.,tak ten puk,akoze rozbike sklo..je to pekne :wink:

Matejko píše:Urcite ste si uz vsetci vsimli nove hodnotiace ranky z dielne webmajsra :-D

Tu je zoznam vsetkych, aby ste vedeli o co sa mozete obohatit pisanim kvalitnych prispevkov
http://hokejforum.com/work/new_ranks/
jedina (aspon sa mi zda) zmena je, ze webmajster je tiez cerveny a nie cierny, pretoze ak niekto pouziva ten novy template ako ja, tak by jeho rank asi nevidel :)

Dufam, ze sa vam to paci a, ze sa vam pobyt na fore opat sprijemni :)
myslim ze prehladnejsie by bolo keby modovia boli zeleny

nabuduce: toto patri do diskusie a nie do oznameni o novinkach. m.

vcera som medzi smajlikov HF pridal aj tento: :slovakia2:
cepi ho ma v podpise, a je velmi pekny, tak som ho dal medzi zakladnych :)
hadam sa odpocitavacia casomiera, ktora signalizuje ostry start NHL v lavom hornom rohu paci :) za spolupracu, resp. realizaciu dakujeme Matejkovi a arekovi a cepimu za napad :cool:
Takze od dnes nam ide Youtube mod. To znamena, ze videa si budete moct pozerat priamo v lubovolnom fore HokejFora.
Pri pridavani prispevkov teda mate uz aj BB znacku youtube.

Obrázek

A ako to funguje?
Uz v napovede (ked prebehnete mysou nad tym tlacitkom "youtube") mate napisane nasledujuce:

Kód: Vybrat vše

Medzi značky [youtube][/youtube] napíš len ID videa. Malo by to vyzerať napr. takto: [youtube]QiS8efQVjQ8[/youtube] 
To znamena, ze medzi znacky [ youtube ][ /youtube ] nedavajte celu adresu videa z YouTube.com, ale len jeho ID.
Napríklad:
[ youtube ]QiS8efQVjQ8[ /youtube ]
qdh5Gqy9XqY je ID videa. Originalna adresa bola takato:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=QiS8efQVjQ8
Cize *http://youtube.com/watch?v=* tam vobec nedavajte.


Nas server by to zatazit nemalo, pretoze je to v podstate len odkaz na youtube.
tak som velmi rad, ze sa tato novinka, ktora nas napadla par mesiacov spät ujala :good:

jej tvorcom samozrejme dakujeme a je vidiet, ze forum zo dna na den kvalitativne rastie :frajer2:
tak ako ste si uz isto iste vsimli Vianocna, i Novorocna vyzdoba nam pominula a pribudla AllStars odpocitavacia :frajer2:

s Novomy rokom sa vsak môzete tesit na dalsie 2 veelke prekvapenia, ktore sa nam na fore objavia uz v najblizsich dnoch..ak, tak len okrajovo nacrtnem, ze co sa tyka prvej zalezitosti, tak ta suvisi so sekciou Hokej v TV a druha bude trosku odlisnejsia, no o to specialnejsia.. ja osobne sa tesim z toho, ze sa obe zalezitosti podarilo zrealizovat a uzreli svetlo sveta :yes:
:!: do pozornosti davam skvelu robotku usera MartinaFC, ktory do sekcie Photo & Video Gallery uviedol topic Goals Horn..po kazdom streleni golu sa nam z reproduktorov kazdej jednej domacej areny spusti sirena a kratko na to song, ktora sa stava automatickym po golovym sprievodcom..racte vstupit

:arrow: Goals Horn (prehlad NHL siren, songov po streleni golu)
Davam do pozornosti, ze dnes nam pribudol na fore novy mod - Quick Reply, po slovensky Rychla odpoved. Vyhoda tejto novinky spociva v situaciach, ked chcete poslat co najrychlejsie nejaku kratsiu spravu.
Staci kliknut na tlacitko
Obrázek
Dnesnym dnom na fora pribudla nepatrna novinka, ale urcite sa v niektorych situaciach zide :) . Ide o zmenu farby pozadia textu, pomocou BB_kodu "bgcolor=". Jednoducho za "=" staci napisat farbu, napr "red" alebo kod farby, napr. #008000

Takze priklad: Toto je text s klasickym pozadim a toto je text s farebnym pozadim
trofeje KTL uzreli svetlo sveta :frajer2:

:arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=3 ... 46#p106746
Pridal som do profilu policko "Oblubeny klub", kde mozete napisat komu fandite. Je to nepatrna zmena, ale niektorych ludi (ako napr. mna) urcite potesi, ze sa mozu pochvalit komu fandia :)

Ako priklad pridavam screen zo svojho profilu, aby pochopili aj ti, ktori doteraz nepochopili.
-----------------------

Obrázek
od dnes uz nie su pravidla fora sucastou samotneho fora, ale odkaz na ne je umiestneny v menu kazdeho uzivatela. Takze mozete si tam kliknut a precitat si ich (su aj trochu vynovene) :) .
Myslim ze je to tak praktickejsie a usetrili sme nejake miesto na vyske fora :)

doplnam obrazok, keby ste tie pravidla predsalen nenasli...

Obrázek
pred chvilou bol do fora pridany center BBcode, ktory vyuzijete pri pisani prispevkov. Jeho ulohou je zarovnat text na stred sirky pola prispevku.

Tu je ukazka:
toto je normalny text
toto je text zarovnany na stred


- center sa nenachadza v Quick Reply, ale iba v klasickom Post Reply (Poslat odpoved).
- rucne sa tento BBcode zapisuje takto (rucne ho mozete zapisat aj v Quick Reply) :
[ center ] TEXT [ / center]
(samozrejme sa to zapisuje bez medzier)

Za navrh dakujeme ThrashersFan-ovi
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS