Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia o NHL

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

V poslednej dobe tu skapal pes. Je tu dvesto prisne rozdelenych tem a pritom skutocna diskusia tu uplne chyba resp je iba minimalna. Vecsina NHL tem nema s diskusiou moc spolocneho je to iba take dennickovanie jednej dvoch osob.
Mas pravdu kazdy si povie nazor aj mne chyba taka vacsia komunikacia s tipermy ja by som sa chcel povypravat s viacerymi na raz bolo by to zaujmavejsie.
debil píše:V poslednej dobe tu skapal pes. Je tu dvesto prisne rozdelenych tem a pritom skutocna diskusia tu uplne chyba resp je iba minimalna. Vecsina NHL tem nema s diskusiou moc spolocneho je to iba take dennickovanie jednej dvoch osob.
oproti tomu co tu bolo kedysi (muka) nie je o com diskutovat..ja som radsej za 1 poriadny prispevok denne, nez 18 nic neriesiacich, pretoze to je forum, nie pokec..ak by si kedysi riesil forum na cz. tak by si bol vdacny za to, ze sa Ti tam za 2 dni zobrazi aspon 1 prispevok :) navyse, treba vziat do uvahy fakt, ze nie kazdy ma cas sem denno denne prispievat, nie kazdy rozumie eng aby si mohol vyberat z for, kde to zije (co by som dal za to, aby som mohol byt podobne aktivny na HFboarde) a nie kazdy rozumie NHL..NHL je NHL, to nie je slovenska repre, kde je kazdy "odbornik" resp. kde to kazdy sleduje, do NHL je potrebne aj trosku vidiet a napr. na hokeji.sk mas zakazdym slusnu diskusiu ak sa tam riesia nocne zapasy, ale o com je ta diskusia o osocovani cechov a slovakov, lacne traposinky, takze dakujem pekne, nestojim o takuto diskusiu..navyse, tazko sa môze v nejakom topicu diskutovat, ked ten topic nezije a to je aj Tvoj pripad :wink: treba to brat tak ako je, ja som do tychto chvil robil dost, aby som sem pritiahol borcov znalych do NHL, ak by sa v tomto smere cinili aj ostatni, mohlo by to vyzerat kvalitnejsie, no ak by tu neboli ani ti, tak s Tvojim hore uvedenym prispevkom nelze nesouhlasit..ale netreba len poukazovat, ci "kritizovat", ale robit aj nieco preto, aby to smerovalo tym pozitivnejsim smerom..som dal za to, aby sa tu diskutovalo este vo väcsom vydani, aby tu bolo viac montrealov, lecavalierov a pod., ale jedno je iste kvalitnejsie forum na uzemi Ceskej a Slovenskej republiky nenajdes :smile03:

a co tak skusit riest Africky pohar narodov :cool: GO! GHANA GO! :clap:
Ja to v podstate cele chapem.

Jedna vec aby som bol konstruktivny. Strukturu tem asi menit nebudete ale podla mna je to jedna vec co trochu brzdi diskusiu. Je to prilis striktne rozsekane na temy. Napriklad cela sekcia NHL hracov je podla mna zbytocnost. Je to velka sekcia s x temamy a ani v jednej nie je zaujimava diskusia lebo co budes diskutovat o hracovi ako takom, ze je alebo nieje dobry? Ja tie temy ani nesledujem. To tam vypada tak ze "juuj ten je vazne dobry" a podobne. Takisto rozsekanie hlavnej sekcie iba na timy bez moznosti tvorby specifickych topicov k nejakej specifickej udalosti je dost problem. Potom sa to musi zapisovat do timovej kroniky lebo, tie timove temy vlastne nic ine niesu iba akasi kronika kde si dvaja traja ludia zapisuju postrehy zo zapasu a sem tam niekto nieco napise. Jasne mame sekciu NHL ostatne ale ta je tuna povedzme si pravdu akasi druhorada. Co by mohlo zlepsit diskusiu je nesekat forum na niekolko velkych sekcii o nhl. Dolezite je mat jednu hlavnu sekciu NHL s flexibilne vytvoritelnymi specifickymi temami k nejakej aktualnej udalosti a nie iba vsetko zapisovat do timovych tem ako do dennickov. Napriklad si vymyslim "Pronger zmasakroval Crosbyho", "Blba forma Brodeura", "Ma Chara na to byt medzi norris kandidatmi?", "Kto ziskal v tomto trejde?" . Taketo temy by sice netrvali dlho a rychlo by odchadzali dozadu do historie ale tie prve dni by boli urcite dost aktivne a uzivatelia by si v zozname tem skor vsimli a prispeli do nich ako teraz prezerat timove topicy. Podobne kto chce by si mohol aj vytvorit, ak by bolo dost ludi, temu ku konkretnemu zapasu. Dokopy by volne vytvaranie takychto specifickych tem v hlavnej (a mozno aj jedinej) NHL sekcii znamenalo zivsiu diskusiu. Checkuj forum dallaskej stranky na ktoru tu je link. tam je zopar ludi a vedia si vytvorit peknu diskusiu, dokonca tam maju relativne zive temy ku kazdemu zapasu.
to je pravda debil, ale take temy o aktualnych udalostiach by asi nemali tiez velky uspech, lebo by tam bolo tak 5-6 prispevkov. Ale vsimam ze tu skapina pes a treba s tym nieco robit. Proste treba nachytat ludi, ale je to velmi tazke, lebo male reklamne ikonky si navstevnici stranok zvycajne nevsimaju, vyhladavace su tiez nulove, lebo slovensky uzivatel internetu chodi len na osvedcene webstranky (v pripade hokeja HP, hokej.sk a pod.). A na nejaku viditelnu putajucu reklamu nemame peniaze. Musime niecim uputat, ale v dnesnej konzumnej spolocnosti je to dost tazke.
ALE aj keby ich bolo iba 5-6 v niektorych temach tak nie je problem. Vytvoria sa nove a nove a starsie zmiznu z uvodnej stranky a o to ide. teraz mas striktne kluby nhl a tam mas pisat. nevidis co aktualne sa kde prebera ked si otvoris hlavnu stranku, takto by si podla nazvu temy videl aka tema prave hori a nejaky nazor aj pripisal. Takto otvoris forum, vidis iba nazvy timov a kde je novy prispevok. Pozri aj ine fora funguju vecsinou stylom volne zalozitelnych tem a navrchu je iba niekolko fixnych tem. Je to viac proaktivne, skor to prinuti nieco napisat, uz nazov temy zaujme. Ja si myslim ze toto forum ma moc kostrnato a fixne rozdelene hlavnu sekciu, co trochu brzdi aktivitu plus zbytocne forum cisto s temamy nazvy hracov.
ale zas Mitcxh neviem ci by to malo nejaky vyznam vytvarat nove topicy typu: Ovechkin supol 4 goly, co vy na to? a o 3 dni na to Ovechkin skoroval 6x..to vsetko ak sa uz neriesi priamo v jeho topicu, tak sa o tom diskutuje v topicu Caps..a le to je len prikald, ze by to podla mna nemalo vyznam..my nie sme HFboard, kde sa o tom moze diskutovat do aleluja so stale novou temou a tie stare potom putuju do zabudnutia, my sme predsa len v menej pocetnej enklave, takze uz len z toho dôvodu by to velmi nefungovalo..potom by z toho vznikloto, ze ten rovnaky prispevok, nazor, by sa obajavil prakticky vsade..ja osobne ked sa nieco zaujimave udeje to prihodim bud do timoveho topicu, alebo ked uz do topicu NHL hraci, ale ze by som mal kvôli nejakej udalosti vytvorit dalsi a dalsi topic, ehm..sekcia NHL-Ostatne je urcena na vytvaranaie zaujimavych topicov, ale nie kazdo dennych..inac mna osobne to Dallas forum nejako moc nenadchlo, spomenul som si na nhlcz forum :roll:
Tu dost nesuhlasim. Treba si uvedomit ze ak by clovek otvoril forum videl by na tej prvej stranke iba tie najaktivnejsie temy,hned by to bilo do oci kde sa diskutuje cosi ako ked si das zobrazit aktivne temy co aj ja vyuzivam. S tym ze by tam boli skutocne nazvy toho co sa v danej teme ozaj prebera a nie nazov klubu cize cloveku hned udrie do oci o com sa kde debati. Takto nevies ci tam niekto nieco hodnotne napisal alebo niekto pridal infantilny komentar typu ze napriklad Dallas vyhral. A ak by tema nebola zaujimava sama by sa vyradila do historie a nikoho to nemusi trapit. Navyse ak by niekto vytvaral vyslovene hlupe temy, tak tu je jasna praca pre admina uzamknut a presunut niekde do historie. Ja tvrdim toto by zvysilo uroven diskusie, teraz su to len anonymne dennicky plne bezvyznamnych castokrat iba konstatujucich pripsevkov.

A k tomu dallaskemu foru, prave naopak tam si treba uvedomit ze na to forum chodi skutocne iba zopar ludi a je na ten pocet prispievatelov slusne zive. A aj kvoili tomu ze sa tam volne zakladaju temy.
myslim ze forum je clenene dobre aj ked teraz je to mozno uz az prilis preclenene na rozne podtemy a subfora ale skor ide o to ze vela clenov fora skor zaujima to tipovanie a par tem a nieje tu tolko userov aby bolo vzdy o com s kym vymenit nazory. ja osobne tiez nejak vacsinu veci ani necitam, skor sa venujem tej KTL a takych nas je tu viac. ale to je v poriadku ide len o to stale rozsirovat povedomie o HF a tak sa najde viac a viac ludi co budu aj typicky foracky uzivatelia ako je cepi a par dalsich a budu plnohodnotne aj prispievat nie len tipovat. no bez financii tazko robit reklamu a na to ze ideme formou vymeny bannerov sme dokazali ziskat celkom fajn partnerov ale chce to stal pracovat viac a viac a chce to aj pomoc kazdeho uzivatela.
ok, este o tom pouvazujeme. Kazdopadne, za skusku nic nedame, mozno sa to chyti a mozno nie.
janik píše:chce to aj pomoc kazdeho uzivatela.
:yes:
arek píše:ok, este o tom pouvazujeme. Kazdopadne, za skusku nic nedame, mozno sa to chyti a mozno nie.
beriem, ak nieco nevyskusame, tazko to môzeme dopredu odcudzovat, takze nieco urcite vymyslime :frajer2:
Ocenujem ludi, co maju prehlad a nepisu len do jednej temy. To mi tu chyba. Viac ludi so sirsim rozhladom. Nic v zlom, ale niekedy sa tie prispevky prespikovane fotkami strasne zle citaju. narazam hlavne na najsilnejsie fanusikovske komunity, Boston, Tampu...robite to dobre, len to obcas straca na prehladnosti. :!:
K povodnej teme. Zacal som pouzivat zobrazenie aktivnych tem, co je v podstate nieco podobne ako to co som chcel. Ale chcelo by to nasledovne zmeny:

1.Do aktivnych tem by sa nemali zaradovat pre mna nezaujimave temy typu tipovanie k danemu dnu alebo nejake pokecove resp inosportove temy. Malo by tam byt iba NHL jadro. Druha a lepsia varianta. aktivne temy by boli v dvoch oknach po sebou. Hore by bolo vecsie okno s aktivnymi temami s NHL a dole mensie s ostatnymi temami.

2. Moznost defaultne si nastavit zobrazenie aktivnych tem pri otvoreni stranky.

Netusim ci phpBB umoznuje nieco podobne.
viem co tym chces Mitch povedat, aby sa Tebe zobrazovali len tzv. aktivne NHL okna..samozrejme nie vsetkych tuto NHL zaujima tak ako nas, preto Ta napadla ta 2 varianta v tom 1 odseku, aby tam proste nebola taka gulasova miesanka..dame rec a uvidime, co a ci nieco vymyslime :frajer2:
Hm, na jednom fore je to vyriesene tak, ze ked sa klikne na jeden link änove prispevky), tak sa zobrazia len nove prispevky od momentu, kedy uzivatel (debil, chorche, ktokolvek) naposledy bol na fore.... DA sa to. Inak debil, asi mam zlu spravu, nevidel som, ze by sa niekde filtrovali "nezaujimave" temy, ako pre nas dvoch, napr. filtrovanie... snad cepi vie, ci sa to da filtrovat.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES