Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

mne ide v pohode

lebo mne to posledne dni robi a net mam dost rychly

Mne to nerobí. Na teba sa asi stránka musí poriadne pripravi» :wink:

alebo mu to admini naschval spomalili,aby tu tolko nebol :D

Ani mne to nerobi mozno mas chybu v nete alebo prehliadaci :wink:

Chyba v matrixe :idea:

Ale nie - nezalezi to na rychlosti spojenia - mne sa to tiez niekedy robi a to mam pripojenie asi zhruba 640KB/s... jednoducho su pretazene linky alebo nejaka podobna pi.. :twisted:

Neviem ci to robi aj Vam ale mne napriklad nezobrazuje ze mi dosla sukromna sprava...

btw: MILOS76 poslal som ti SS :wink:

mne niekedy tiez ide strasne pomaly stranka ale ss mi zatial ukazuje normalne min. mi pride mail a viem ze mam ss :D

OpenFire píše:Neviem ci to robi aj Vam ale mne napriklad nezobrazuje ze mi dosla sukromna sprava...

btw: MILOS76 poslal som ti SS :wink:
Open poslem ti niekedy cez skype ako to spravit, aby ti fungovala

janik píše:mne niekedy tiez ide strasne pomaly stranka ale ss mi zatial ukazuje normalne min. mi pride mail a viem ze mam ss :D
Ono to moze byt aj tym, ze Vas avatar pripadne podpis je nacitavany z inych stranok a tie prave nejdu. Forum potom caka ci to nacita alebo nie Najlepsie je ked si Avatar nahrate z lokalu pripadne Avatar a podpis poslete mne alebo openovi a my vam posleme link.

eman22 píše:
janik píše:mne niekedy tiez ide strasne pomaly stranka ale ss mi zatial ukazuje normalne min. mi pride mail a viem ze mam ss :D
Ono to moze byt aj tym, ze Vas avatar pripadne podpis je nacitavany z inych stranok a tie prave nejdu. Forum potom caka ci to nacita alebo nie Najlepsie je ked si Avatar nahrate z lokalu pripadne Avatar a podpis poslete mne alebo openovi a my vam posleme link.
no hej to je pravda potom ked sa bude dat poslem svoj avatar openovi alebo tebe :D

OpenFire píše:Neviem ci to robi aj Vam ale mne napriklad nezobrazuje ze mi dosla sukromna sprava...

btw: MILOS76 poslal som ti SS :wink:
ved o tom som tu par prispevkov pred tebou pisal :) .....a este ten jeden dotaz,preco je uzivatelska skupina-moderatori otvorena??

ani mne tie spravy nezobrazuje. teraz som si ich pozrel a mam tam novu od emana zo 14.jula :hufi: a od opena zo 16. jula :hufi: :biglol:

ludia,preco ked chcem poslat prispevok v teme hviezda kola a stlacim na poslat odpoved,vyhodi ma to na uvodnu stranku?

Ja mam zasa iny problem, taky stary. Mne sa stale neda normalne prihlasit. Sa musim stale prihlasovat cez nastavenia, lebo ked sa prihlasim normalne, tak som dole sice napisany, ale naozaj prihlaseny nie som. A to automaticke prihlasovanie mi nefinguje. :(

idefix píše:Ja mam zasa iny problem, taky stary. Mne sa stale neda normalne prihlasit. Sa musim stale prihlasovat cez nastavenia, lebo ked sa prihlasim normalne, tak som dole sice napisany, ale naozaj prihlaseny nie som. A to automaticke prihlasovanie mi nefinguje. :(
Tak toto sa aj mne zacalo stavat :( ako som pred 3 dnami preinstaloval windows predtym sa mi to nestavalo

uz mi to nerobi,iba obcas

nejaký bordel tu je :? niektoré témy nemajú názov, alebo len časť z neho, niečo sa nedá čítať...

A co sa vlastne zmenilo / vylepsilo pocas tej odstavky? Teda okrem toho ze Matejko je sunkovac :D

idefix píše:A co sa vlastne zmenilo / vylepsilo pocas tej odstavky? Teda okrem toho ze Matejko je sunkovac :D
Presli sme na server y PHP5 a MySQL5 z ktoreho potrujeme jeho nove funkcie pre novu tipovacku

A do buducnosti nova verzia fora pojde iba na SQL5. A lepsie je presuvat databazu zo 400000 zaznammi ( teraz) ako ked bude mat cez mega ( moj odhad za pol roka) :D
Hram sa na mudreho ale nie je to z Mojej hlavy ale Xecutorvej. Ale znie to dobre nie?

eman22 píše:
idefix píše:A co sa vlastne zmenilo / vylepsilo pocas tej odstavky? Teda okrem toho ze Matejko je sunkovac :D
Presli sme na server y PHP5 a MySQL5 z ktoreho potrujeme jeho nove funkcie pre novu tipovacku

A do buducnosti nova verzia fora pojde iba na SQL5. A lepsie je presuvat databazu zo 400000 zaznammi ( teraz) ako ked bude mat cez mega ( moj odhad za pol roka) :D
Hram sa na mudreho ale nie je to z Mojej hlavy ale Xecutorvej. Ale znie to dobre nie?
Presne tak ani ja by som to lepsie nenapisal, eman :)..

a okrem tohto vsetkeho, je novy server cca 6-krat rychlejsi ako predosly, ktory slapal ako zdochnuty pes :evil:

Co je to SQL5 ??? Ja chapem len nejake casti z toho co si napisal, takze ani velmi neviem ci to znie dobre. :D

idefix píše:Co je to SQL5 ??? Ja chapem len nejake casti z toho co si napisal, takze ani velmi neviem ci to znie dobre. :D
MySQL je databazovy system, ktory je neoddelitelnou sucastou drvivej vaccsiny vsetkych web stranok na internete...

Pomocou neho sa ukladaju nove prispevky, novy uzivatelia, atd... do tabuliek, z ktorych sa potom tieto informacie vyberaju, ked si chces pozriet dajme tomu... napr. nove prispevky od inych uzivatelov... jednoducho povedane :)

Je to cosi take ako Excel... ale to som teraz fakt uz zatal :D

Dyt sukovac neni tak spatny :D :D
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS