Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

arek sa na to musi mrknut detailnejsie
z hostingu uz poslali zalohu databazy (kvôli tomu pokecu); problem je v tom, ze ten pokec sa neda tak jednoducho z toho vytiahnut a nevie, ci ho dokaze tak vcelku prinavratit; uvidime
Ejha, tak ja som ešte videl ten cepiho post, kde arek píše, že mu poslali zálohu z hostingu...

Ale moc ti nerozumiem, čo je na tom ťažké. Veď obyčajným SELECTom v MySQL vyber posty, ktoré majú ID fóra pokec, vytiahni tie riadky a daj ich sem, nie?
phpBB Ajax Like

Error: `jQuery Pack for phpBB` MOD not found.

Please install and enable `jQuery Pack for phpBB` MOD and also enable `global variable` option
Pri každom prejdení zo stránky na stránku... što to? :neutral:
Kdykoliv zmacknu "citovat", hodi to citaci do okna, ale okamzite me to prehodi na hlavni stranku

Edit: Diky za opravu :good:
uz by to malo byt plne funkcne. Vdaka za echo.
Neviem, kam to mám napísať, ale dám to sem. Kde nájdem tému HK Orange 20? či taká ani nie je? :-(
Kika » Štv Sep 19, 2013 8:02 pm píše:Neviem, kam to mám napísať, ale dám to sem. Kde nájdem tému HK Orange 20? či taká ani nie je? :-(
vytvor a bude
AndyF píše:Kdykoliv zmacknu "citovat", hodi to citaci do okna, ale okamzite me to prehodi na hlavni stranku

Edit: Diky za opravu
arek píše:uz by to malo byt plne funkcne. Vdaka za echo.
este tam bol problem, ze ked ste sli do topicu cez tu malu oranzovu ikonku na zobrazenie od prveho neprecitaneho, tak ta citacia nefungovala, rovnako ako tlacitka hore/dole. Uz sa mi podarilo vyriesit aj to.
(odkaz na prve neprecitane prispevky umiestneny hore v topicoch este nefunguje spravne, to vyriesim neskor)

Kika, vsetci mozete vytvarat hocijake temy, ak tu este nie su.
Inac Arek, preco u niektorych prispevkoch mi niekedy nejde zadat upravu, ani ze u mna skoruje? A niekedy ano?
Cathy píše:Inac Arek, preco u niektorych prispevkoch mi niekedy nejde zadat upravu, ani ze u mna skoruje? A niekedy ano?
vies mi napisat konkretnejsie, kde to nejde?
Do fotek uzivatelu muze vkladat jen Pan Velkomozny??
To je normalni policejni stat :andy:
Jestli si taky nekde bokem neotevrel svuj chat. :doh:
pochybujem ze ide o chybu fora; ked si si tam chcel vlozit fotku ty, tak je to jasne, ten topic nevezme fotky uzivatelom, ktorym je nad 40 a vyssie.
cepi píše:uzivatelom, ktorym je nad 40 a vyssie.
Pak je to chyba fora! :dup:

Navic ja nechtel vlozit fotku, jen jsem chtel okomentovat tvoji, ze to vypada jak popelarskej vuz :razzi:

// tak to si trafil cepi s.r.o. :frajer2:
Ale ted me napada jedna ne chyba, ale vylepseni:
Kdyz chci napsat odpoved do topiku a mezitim napise nekdo jiny, dostanu upozorneni, ze psal nekdo jiny a jestli to chci opravdu poslat.
Ale kdyz chci editovat co jsem napsal, tak v pripade, ze nekdo mezitim napise, zadne upozorneni nedostanu a akorat se zprava oznaci jako editovana. Nemohl by byt stejny dotaz jako v prvnim pripade?
Na mobilu svítí 1. říjen, na komplu svítí první den nové sezóny NHL, ale nikde nevidím chat. :dup: Tak kde to vázne? :ninja: Prosím, buďte vůči nám milí a dopřejte nám diskutovat online aspoň před a během zápasů. :pray:
Pokial viem, chat nebude dostupny ani pocas zapasov :neviem: ja som bojoval aspon za to, ale (smetiar) cepi nesuhlasil :bitka3:
Mrdat, cepi vyloženě chce, abych v noci budil sousedy... :mad: :nervy2:
Aspon sme si pri drafte zachatovali :(

napr. mne pride uplne trapne zakladat novu temu kvoli kazdej novej maske brankara

:sarcasm: ze cepi...

// tak pardon c.
Nooo – ved zalozime topic s nazvom “zapasovy pokec” kde sa budu pocas zapasov pridavat zmysluplne prispevky typu “GOOOOOOOOOOOOOL” alebo “KU*VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA”, “to je kkt :hroza: ” atd – vsetko co by ste pisali do chatu :D
A najlepsie zalozit kazdy den (teda vlastne kazdu noc) novy topic tak ako pre brankarske masky :D
Navrhujem petrika defenestrovať
ThrashersFan píše:Navrhujem petrika defenestrovať
do buducnosti pripravujeme aj tento krok.
Vies ccepi, ide o to ze mne to prislo ako "nasilu" vytvarane temy, len aby sa akoze forum rozbehlo, keby bola jedna tema nepoviem...ale proste prislo mi to take vyumelkovane a nasilu.
Ja viem ze pre vas zrusenie chatu znamena vela, ale na druhej strane sa tam riesili aj veci, co sa len tak v topicoch nedaju riesit, napr draft yahoo na ktory napr Rono zabudol, a iste by nezabudol keby bol chat :opps:
//Rono prepac, ale musela som to pouzit ako priklad//
atd...a hlavne pocas zapasov si myslim, ze by to bolo fajn, a neverim ze sa nenajde niekto kto by to nespustil a nazastavit...taky Andy...hm? Alebo aspon cez vikendy ako som navrhovala, od piatku vecera do pondelka rana jak skonci posledny zapas a cca 20 minut po nom....


edit: mam pocit ze aj stracate uzivatelov, taky Martin sice je jak z inej planety ale uz tu uplne prestal chodit a prilozme si ruku k srdcu, je to maskot fora :) proste jeho hlody a hlasky nemali chybu....a takisto ostatni...ja uz som si dajak zvykla ze neni chat, ael stale mi to dakde chyba, a nehovorte mi, ze vam nechyba!!!!
Cathy, v pohodě, a navíc fakt máš pravdu s tím, že bych nezapomněl. :yes: A souhlasím i s ostatním. :jj: Navíc teprve nevím, kde budeme komentovat až bude např. play-off, či pak draft a pak ještě otevření hráčského trhu 1. července... To budeme spamovat topiky? :rofl: To je fakt na hlavu. :sisi:

EDIT: Nejsmutnější je stejně to, že cepi ani arek nejsou schopni zareagovat. :hroza:
Rono » Uto Okt 01, 2013 7:52 pm píše:Mrdat, cepi vyloženě chce, abych v noci budil sousedy... :mad: :nervy2:
Alebo aby si v noci mrdal sousedy :sarcasm:
Joe S. píše: Alebo aby si v noci mrdal sousedky :sarcasm:
:ban:
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO