Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Joe S. » 04 Júl 2013 11:26 pm píše:
arek » Štv Júl 04, 2013 11:20 pm píše:chat som vypol ja. A ty si Joe zarabas na permac. Uz nam ides fakt pekne na nervy. Len tolko.
cepi druhým nadáva ale ja si zarábam na perma? :lol2: :good:
ty tu kadetade vsetkych urazas, ponizujes a vysmievas sa tym tvojim nepriamym vychcanym sposobom a tebe ked to niekto napise priamo, tak este jeho ides vinit?
arek » Štv Júl 04, 2013 10:35 pm píše:]ty tu kadetade vsetkych urazas, ponizujes a vysmievas sa tym tvojim nepriamym vychcanym sposobom a tebe ked to niekto napise priamo, tak este jeho ides vinit?
Viem, že by som sa do tejto debaty radšej nemal pre vlastné dobro zapájať, ale musím.

HFBoards, akokoľvek demetné fórum to je, čo si časom uvedomí stará garda vždy, má jedno veľmi pravdivé pravidlo "attack the post, not the poster". Čo robil Joe je "attacking the post" a jeho hlúposť (podľa neho - ak s tým má niekto problém - námet na diskusiu, čiže niečo, na čo fórum ako také slúži). Čo urobil cepi bolo "taking it personally" a atakoval užívateľa. Priamo a bez okolkov.

Obrázek

:dudo: fanúšikovia seriálu chápu.

Kto na internete nedokáže zniesť kritiku bez osobnej vzťahovačnosti a z toho prameniacich atakov, nemal by sa do takých miest púšťať a už vôbec nie robiť niekde admina. A to hovorím úplne chladne, bez akýchkoľvek emócií. Tak to proste chodí. Ak to dotyčný chce poprieť, môže, ja mu v tom nebránim.

Táto zmena samozrejme zapríčiní, že aj moja aktivita na fóre sa zmení. Niekomu určite padne kameň zo srdca, iným naopak. Každého osobná vec. Každopádne chcem len povedať, že nech som mal nejaký rozpor s hocikým, aj cepim, nikdy som to nebral osobne a nikdy to tak brať ani nebudem. Ľutujem tých, čo si myslia, že poznajú osobu za druhou stranou klávesnice a chválim tých, čo sa nikdy k čomusi podobnému neznížili.

Tak nashle. :salute:
priznavam, vykypel som, no cloveka uz prestava bavit, ako tu niekto stale nieco nepodstatne z diskusie vytahuje do chatu, doslova sa na tom u*ebava, hlada si partaka k tomu, aby sa na tom u*ebavali spolocne (teraz nejde len o moje posty) neviem no, mozno som uz pristary na taketo radovanky, ktore mozno nepatria medzi porusovanie pravidiel fora, preto priznavam, ja som ich porusil (Joeove nepriame narazky neriesim) takze ok, beriem, ale v podstate si stojim za tym, co som publikoval v Spame (a to bolo myslene v ramci vseobecnosti)

Getzo no problem, ale nalejme si cisteho vina, tvoja nedavna dost nemiestna narazka na Ronove priezvisko (na ktore sa samozrejme chytil dalsi z userov) a ci si to bral tak ci onak (samozrejme, ze si to bral inak, po svojom) neviem no, ale o tom je uz zbytocne a bezpredmetne diskutovat, z mojej strany urcite (koniec koncov ste si to vydiskutovali medzi sebou, takze ok)
a to je podla teba Joeov pripad? Nechcem sa tu ist hadat o slovickach, ci napr. slovo amaterizmus alebo narazky na kramy atakuju post alebo postera, lebo na to ma asi kazdy iny pohlad.
Keby sa Joe a cepi spoznali prednedavnom a ich bilancia predoslych konfliktov je nulova, tak nic nepoviem. Ale vsetci dobre vieme, aky je Joe "anti-cepi fan", stale dokola do nho rype a myslim, ze je mylne mysliet si, ze za tym rypanim stoji len ciel atakovat jeho post.
Ale to je fuk, mne ide viac o moral. Ked Joe nemusi cepiho a vie ze ani cepi jeho, tak naco ku*va do nho stale rype? Kazdy rozumny clovek by si dal pokoj. Este k tomu ked cepi je admin...Joe tym skodi len sam sebe.
Cepi je dobry admin a keby nezvladal kritiku tak tu uz davno nie je. Kritiky tu uz bolo ajajaj. Ale ked do teba niekto pri kazdej debilnej prilezitosti rype a ty to 100x preglgnes, tak sa moze stat ze 101. krat to uz nepreglgnes.
Už to len uzavriem - pletieš už do toho čosi iné, čo s tým nemá nič a nechci tvrdiť, že to bol jeden z dôvodov tvojej reakcie. Proste nechci, tým to uzavrieme. S Ronom sme si to okamžite vyhovorili tak, ako to má byť, pretože sa jedovatá reakcia z jeho strany čakať dala. Tým to haslo a v budúcnosti už ani nebude potreba niečo k tomu dodávať. Padla. Ja nesúhlasím s mnohým z toho, čo píšeš či ako píšeš (čo vôbec nepovažujem za niečo zlé), ale je rozdiel medzi konfrontáciou a urážkami. Neboj, ani ja nemám čas či chuť sa niekomu posmievať za preklepy (a keď mám, tak si to "obeť" kľudne môže prísť za mnou vysvetliť, normálnym spôsobom mi to vrátiť), ale názor napadnúť môžem. Kedykoľvek si ten svoj môžeš obhájiť a ja nemám dôvod ti ani ubližovať, ani nadávať.

:backtotopic:

Keď už bude chat minulosťou, možno by to chcelo pozrieť sa do techických detailov aby fórum fungovalo plynulejšie (napr. ako HockeyBroads - nie, to nie je preklep).
Sbohem a šáteček. :salute:
arek » Pia Júl 05, 2013 12:13 am píše:a to je podla teba Joeov pripad? Nechcem sa tu ist hadat o slovickach, ci napr. slovo amaterizmus alebo narazky na kramy
amaterizmus v chate padol vieš pri akej príležitosti? keď sa začal meniť obsah príspevkov a narážka na krámy padla po cepiho osobnom ataku a nie prvom v spam , off topic ale až po druhom, v chate.

aky je Joe "anti-cepi fan" ... do tej pozície ste si ma dosadili vy, to je to isté, ako Cathy resp. cepi tvrdia, ako moc z duše nenávidím Boston

Ja môžem tiež dlhodobo písať, aký je cepi "anti-joe fan" a píšem to dookola? Nie, pričom cepi má voči mne už asi dva roky osobnú averziu (od kauzy kulda)

Ale nejdem to už ďalej rozmazávať

:stop:
arek » Štv Júl 04, 2013 11:13 pm píše:a to je podla teba Joeov pripad? Nechcem sa tu ist hadat o slovickach, ci napr. slovo amaterizmus alebo narazky na kramy atakuju post alebo postera, lebo na to ma asi kazdy iny pohlad.
Keby sa Joe a cepi spoznali prednedavnom a ich bilancia predoslych konfliktov je nulova, tak nic nepoviem. Ale vsetci dobre vieme, aky je Joe "anti-cepi fan", stale dokola do nho rype a myslim, ze je mylne mysliet si, ze za tym rypanim stoji len ciel atakovat jeho post.
Ale to je fuk, mne ide viac o moral. Ked Joe nemusi cepiho a vie ze ani cepi jeho, tak naco ku*va do nho stale rype? Kazdy rozumny clovek by si dal pokoj. Este k tomu ked cepi je admin...Joe tym skodi len sam sebe.
Cepi je dobry admin a keby nezvladal kritiku tak tu uz davno nie je. Kritiky tu uz bolo ajajaj. Ale ked do teba niekto pri kazdej debilnej prilezitosti rype a ty to 100x preglgnes, tak sa moze stat ze 101. krat to uz nepreglgnes.
V mnohých prípadoch áno, myslím si, že je to aj Joeov prípad. Samozrejme sú výnimky, kedy už by to robiť nemusel, čo uznám aj sám, lenže... existujú dve cesty ne-pregĺgnutia, ako si to nazval. Jedna z nich je pasívna aktivita a druhá aktívna pasivita. To prvé znamená flegmaticky odpovedať na narážky, vtipom. To druhé znamená narážky ignorovať a svoj štýl nemeniť. Kým cepi neukáže, že nie je taký Sedin ako si Marchand myslí, dovtedy ho ten bude fackovať. Ale neukazuje sa to tak, že mu koncom hokejky pichne rovno do oka... ak chápeš čo tým myslím.Kým neukáže, že sa Joe mýli, dovtedy bude Joe poukazovať na jeho prešľapy.

Najjednoduchšie by bolo, ak by obaja zabudli na všetko, čo sa doposiaľ udialo, lenže to nejde. Treba si však uvedomiť, že ignore tu nie je len tak zo srandy. Keď si však niekoho do ignore dávaš, berieš tým na seba bremeno, že nevieš čo ten človek o tebe roztrubuje za nezmysly. Ak si ho tam nedávaš, tie nezmysly musíš dokonca čítať. Budem sa opakovať, ale to je proste realita. Ja tu tiež nevychádzam najmä s dvoma osobami a vôbec nemám potrebu ich osočovať. Oni to robia po istom čase stále. Prekážam im, na tom sa asi nič nezmení. Ale som ochotný to akceptovať a nevadí mi postaviť sa proti tomu. Ak cepi neverí tomu, čo Joe o ňom hlása, nemusia ho predsa dané narážky vôbec trápiť. Každý je tu svojprávny a uvedomelý. Nemyslím, že tu niekto má problém vytvoriť si vlastný názor. Ak im neverí ale nechce, aby im uveril niekto iný, nech mu dokáže opak. Nemyslím, že Joe bude proti. Nuž a ak im čo i len čiastočne verí... tak je možno čas sa nad nimi trochu zamyslieť. Kto je bez viny, nech prvý hodí kameňom. Veru nie som ani ja a nepotrebujem to počúvať od nikoho, dokážem si svoje chyby uvedomiť aj sám a poučiť sa z nich. Už sú preč tie časy, alebo niekto má pocit, že sme sa tu ako osadenstvo za roky vôbec nezmenili? Nuž, ja bohužiaľ v dvoch prípadoch výhradu mám - cepi a Joe. Avšak cepi zmenil Joea, nie Joe cepiho. Ten sa totiž nemení vôbec... a kto vie, či je to dobre. Pre jedného či druhého, alebo pre fórum ako také. Toť môj názor.

Piánko. :ciga:

EDIT: no a kým som tento dlhý príspevok napísal, hneď sa objavil jeden z tých dvoch spomenutých :lol2: s očakávanou reakciou, prirodzene.

K tomu sa vyjadrovať obzvlášť nemienim, ale predsa: slovo nashle znamená, že sa ešte uvidíme, kamaráde.
Getzo5 » pát črc 05, 2013 12:38 am píše: slovo nashle znamená, že sa ešte uvidíme, kamaráde.
https://www.youtube.com/watch?v=NFalt4XyUGY#t=1m34s" onclick="window.open(this.href);return false;
Sbohem a šáteček :salute:
Mozna sem blbej, ale jak oznacim a smazu vic soukromych zprav? (oznacit samozrejme jdou, ale pak uz s nimi zadnou akci neprovedu)
Dole vlavo (hned pod menom posledneho odosielatela PM) mas minim tabulku s moznostami, kde sa nachadza aj "vymazat oznacene".
Tak potvrzeno, jsem blbej.. Ale 3x rychlejsi..
To je jak kdyz jsem vcera varil testoviny a asi 10 minut jsem u segry hledal sul. Nasel jsem ji presne pul minuty pote, co jsem do toho nasypal nejakou granulovanou, snad posypovou, co jsem nasel v nejaky stary usmudlany doze.
Jo a ani ted co si mi poradil jsem to nenasel, nejdriv jsem si musel nechat vyjet zdrojovy text stranky.. a tam hledat "delete" :slap:
Nejdriv jsem tedy hledal "vymazat", ale ono je to spravne "odstranit"
Zpetna vazba nefunguje. Je zamcena. A navic mam porad stejny design...
AndyF » 01 Sep 2013 12:13 pm píše:A navic mam porad stejny design...
presne kvoli tomu je este zamknuta
AndyF » ned zář 01, 2013 12:13 pm píše:Zpetna vazba nefunguje. Je zamcena. A navic mam porad stejny design...
a to nám mala padnúť sánka z nového fóra :giggle:
Jak smazat pitomy svuj post v tomto topicu?
Nemuzu najit chat.. :neviem:
chybou fora je vytvoření nového designu HF kde není chat!!!! Co to ma být??? Viníci: cepi a arek!!!! Grcám
cus:
muj nazor na to co se udalo za posledny den..
Co to je ku*va? nechapu?
to jako malo jit HF dal?
Dit ted to vyzera jak kerekolvek forum jinde, i forum HC kosice je lepsi..
Nechapu proc se zrusili topici pro jednotlive timy nhl?
Ted mame topic pro 6-7 timu? to jste videli nekde v nakem zahranicnym foru?
dit jasne ze tam nebude nikdo psat smysluplny prispevky. To je vyslovena provokace na to aby se tam shromazdovali prookazni pripevky, kdyz date dokopy tolikanti fans?
A to jste jen tak sproste proste smazali vsechny prispevky?dit bos amtl tam meli spoustu krasnejch prispevků? A to ste jako smitec smazali?
nehladiac na to ze tu neni chat, co chapu, tu ani neni topic kde by clovek mohl napsat svuj nazor na forum?
Panove tymto kazisvetem toto forum dost upadlo, kdyby tu prisel novy fanousek tak si pomysli ze to vzniklo leda bylo dnes, je to spatne.. pro mne o 2 kroky vzad.
Hlavicka? dit tam nevidno ani kery tim to vyhral?
nejde chat :protest:
Kua..furt mam tik nebehnut na zalozku HF, a rovno do rohu na chat :panika:
guillaume píše: A to jste jen tak sproste proste smazali vsechny prispevky?dit bos amtl tam meli spoustu krasnejch prispevků? A to ste jako smitec smazali?
Tieto topicy sú zatiaľ len v archíve, vymazali iba zlatú kroniku fóra, PO topicy
pustte chat a vse bude zapomenuto
proc uzamykate všechna fora, kde se kritizuje zruseni chatu??????????????? Cepi uz se vzpamatuj...a názory ze zrusenim chatu HF zije vic se jen smeju... proc rusite to co bylo dobré a k foru to uz patrilo? proc? Fire Cepi :!:
martin83 píše:proc uzamykate všechna fora, kde se kritizuje zruseni chatu??????????????? Cepi uz se vzpamatuj...a názory ze zrusenim chatu HF zije vic se jen smeju... proc rusite to co bylo dobré a k foru to uz patrilo? proc? Fire Cepi
riesili sme to tu X-krat, ak to stale nechapes, tvoja chyba.
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS