Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

noo ten chat cez yahoo draft.. prve co mi udrelo do oci bolo ze niekto chcel prave vtedy zehlit a dalej ze mamka nieco neviem co uz...( v tom zmysle). pocas yahoo draftu.. to asi nie je ,,nasilu,,. a ak taketo nieco a podobne nie je na hf, tak mu to urcite neskodi :) (nic proti pisatelke, obsahu a pod, len proti miestu ze kam).
22:12 a neni chat :protest:


a kua prave nebehol :D len neviem odstanit prisepvok
Kde je Fucking thread?? :dup:
ked uz vyse roka nefunguje automaticke prihlasenie tak opravili by ste aby ma aspon nehadzalo na index po prihlaseni? som v nejakom topicu, mam rozpisany text a po dopisani zistim z nie som prihlaseny tak sa prihlasim a vyhodi ma to na index a mozem znova....
Finch182 píše:ked uz vyse roka nefunguje automaticke prihlasenie tak opravili by ste aby ma aspon nehadzalo na index po prihlaseni? som v nejakom topicu, mam rozpisany text a po dopisani zistim z nie som prihlaseny tak sa prihlasim a vyhodi ma to na index a mozem znova....
automaticke prihlasovanie na fore funguje. Skor si myslim, ze bude problem u teba, v browseri alebo jeho nastaveniach.
Co sa tyka tej druhej veci, neovplyvnim to. Pisat prispevok bez prihlasenia funguje iba v KTL topicoch, tak si tam na to davaj vacsi pozor. A ked das tlacitko spat, tak tam mas ten napisany text, nie?
perma prihlasnie funguje na vsetkych strankach mimo slovaknhl a hokejforum. opera asi nema rada hokej ale kvoli tomu ju menit nebudem, na inych browseroch mi vadi daleko viac veci.

len to perma prihlasenie fungovalo ked som sem zacal chodit ale po roku prestalo fungovat. nebude problem v mojom pc, to zas nie som amater. nefunguje to ani na jednom z pc na ktorych som sem chodil a na ktorych som mal operu
mne sa to obcas stane..staci iba dat spet..otvorit nove okno prihlasit sa do fora a odoslat este raz
Chcem sa opýtať, prečo mi nejde "skórovať" ? :D Keď chcem "skórovať", tak ma presmeruje na hlavnú stránku a "neskórujem" :D
Jo kamarade, musis se navonet, koupit kytku, a pak mozna skorujes :wink2:
Vravi ten co skoroval prvy krat ako 28 rocny :lol2:
kajo píše:Vravi ten co skoroval prvy krat ako 28 rocny :lol2:
Cekal jsem, kdo to nadhodi prvni! :cool:
:D účel to splnilo :D ale teraz vážne, v čom je problém ? :D

Upozornenie: :arrow: http://www.hokejforum.com/terminy-otvor ... ml#p362415" onclick="window.open(this.href);return false; neber to ako upozornenie, ale ako informaciu, na ktorej sa nic nemeni

Nemohol by byt chat pocas zapasov MS J 20r?


:pray:
Tak ja pouzivam tu novu verziu fora ale v chatu som zistil jeden problem s nou. Mozem odoslat iba jeden prispevok do chatu a na dalsi musim zavriet cele okno a ist tam znovu. Neskutocne ma to irituje a nechce sa mi to vzdy kvoli chatu prepinat na subsilver. Neslo by to nejak jednoducho spravit?
Môže sa stať, že nefunguje príjem a posielanie pm?
Kika píše:Môže sa stať, že nefunguje príjem a posielanie pm?
ked ma dotycny plnu schranku, tak ano.
Nefunguje len mne ta mala oranozva sipka, ktora znazornuje nove prispevky v danej teme? Vzdy, ked na nu kliknem ma to hodi uplne na prvy prispevok v teme a nie na najnovsi.
kajo píše:Nefunguje len mne ta mala oranozva sipka, ktora znazornuje nove prispevky v danej teme? Vzdy, ked na nu kliknem ma to hodi uplne na prvy prispevok v teme a nie na najnovsi.
Nekdy ano nekdy ne. Posledni dobou mi to funguje, ale byly doby, kdy mi to hodne nefungovalo. Musis pak zmacknout odkaz "Přejít na nepřečtené příspěvky "
Iba mne v chate zmizlo pole pre písanie príspevkov a čudlíky s funkciami? :noway:
Getzo5 píše:Iba mne v chate zmizlo pole pre písanie príspevkov a čudlíky s funkciami? :noway:

prispievanie do chatu je cez den vypnute pre vsetkych.
:arrow: http://www.hokejforum.com/navrhy-t1618-350.html#p372839" onclick="window.open(this.href);return false;
a takto sa to prejavuje? Aha. :ninja: Ja som vždy prišiel už keď bol otvorený. :jn:
CESI HRAJU HOKEJ A CHAT NEENI ZAPNUTY???
My chceme chat :!: My chceme chat :!: :protest:
Slovensko vypadlo a pro adminy skončilo MS. :sarcasm:
Kde je :cup: finale tema?? :andy:
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS