Prepnúť na plný štýl
Pripomienky a postrehy užívateľov a oznámenia od vedenia fóra.
Odoslať odpoveď

Re: Chyby fora

Uto Dec 30, 2014 12:24 pm

Dajte do prdele ten sneh, vytaca ma jak mi preblikava spodna posuvnikova lista.....

Uto Dec 30, 2014 12:48 pm

Finch182 píše:Dajte do prdele ten sneh, vytaca ma jak mi preblikava spodna posuvnikova lista.....
kazdy uzivatel si ho moze vypnut sam cez uzivatelsky panel (tak ako kazdy rok)

Uto Dec 30, 2014 1:20 pm

dik, uz ma upozornil aj :andy: ze som pako :D

Štv Mar 31, 2016 11:47 am

Nieco ste menili? Posledne 3 dni sa musim furt prihlasovat a uz nie som prihlaseny permanentne. Pri mojej lenivosti som na tieto veci haklivy...

Štv Mar 31, 2016 11:49 am

Finch182 píše:Nieco ste menili? Posledne 3 dni sa musim furt prihlasovat a uz nie som prihlaseny permanentne. Pri mojej lenivosti som na tieto veci haklivy...

nie :neviem:

Štv Mar 31, 2016 3:45 pm

Mne od vcera vyskakuje toto pri kazdom nacitani stranky. Mozno to s tym suvisi. Robi to na oboch mojich notebookch.

Kód:
<www.hokejforum.com>

phpBB Ajax Like

Error: `jQuery Pack for phpBB` MOD not found.

Please install and enable `jQuery Pack for phpBB` MOD and also enable `global variable` option.

Štv Mar 31, 2016 5:28 pm

1/ctrl+f5
2/ nepoužíváš nějaký jiný styl?
3/ dát settings prohlížeče na default

Uto Máj 24, 2016 12:57 pm

Z práce místo webu se mi jen stahuje gz fajl. Nějaký htaccess issue nebo něco?

Pia Júl 01, 2016 8:17 pm

tretie konto :vrabec: memberlist.php?mode=viewprofile&u=2979 a to napriek :arrow: viewtopic.php?p=414078#p414078

dúfam, že táto chyba fóra bude natrvalo odstránená

Str Jan 17, 2018 4:31 am

Chcel by som ohlasit chybu. na hornej liste je napisane "Traja najlepsi hraci NHL" a je tam u toho nejakou chybou obrazok McDavida.

Str Jan 17, 2018 10:55 am

Ta lišta je feed z nhl.eu, bug je na jejich straně. Když už jsme u toho, tak v odstavci o Crosbym se píše: "V hre piatich proti trom sa v prevažnej časti ročníka trápil a odzrkadlilo sa to aj na výkonoch tímu. "

Je dost šokující, že o aktuálním stavu Pens rozhoduje něco tak malicherného jako dvojnásobné přesilovky.

Str Jan 17, 2018 11:09 am

Celá ta lišta je error..
To na cepiho něco vědí?
Kam šly naše peníze?
:hmm:
Odoslať odpoveď