Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oznamy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

ja som sa rozhodol pre taketo riesenie,kedze s bannerom FB to daleko presahovalo 600pixlov,ak som to dobre pochopil a sirka nemoze byt viac ako 600px dokopy.

hm no neviem na jednu stranu niektori to uz maju fakt na nervi ale na druhu stranu ked je to len banner timu + napriklad vysledok ankety + userbar tak to az tolko nezabera takze to uplne okresat nieje dobre

Ale ide o to ze forum je pre vsetkych a preto je nutne byt ohladuplni k uzivatelom ktori nemaju dnes uz standardne moznosti ako monitory s velkym rozlisenim a vysokorychlostne pripojenie na net

ved nevravim mne sa nepacilo preto vkladanie velkych obrazkov ale to zase kazdy chcel lebo kazdy ma vysoku rychlost netu. takze asi tak a po dalsie doma mam dost slaby net ale nieje to nic take strasne a nevravim ze netreba to niektorym naozaj okresat ale zase ta klasika ako je bezne si myslim ze by mohla zostat. ale eman je big boss takze to respektujem aj ked ma to prekvapilo ked to tak necakane ustanovil

Od dnes sa chesto stal modom temy KTL LM vo futbale. Bude sa tam o to starat. Vela trpezlivosti chesto

upozornenie: ak vo vasom prispevku bude nejaky odkaz ktory ste tam sami nepisali tak nanho neklikajte a dajte vediet adminom alebo modom

Vsetkym, ktorych som poskodil a zmazal im podpisy sa za to ospravedlnujem. Nemal som svoj den

Dakujem za pochopenie

Takze dnes odchadzam na chatu a objavim sa spat az v pondelok ku veceru. Dufam ze tu bude poriadok, lebo ja sa na chate budem venovat uplne inym cinnostam ako je hokejforum.com. :pivo2:

Chcem iba upozornit, ze niektori uzivatelia maju opat velke podpisy. Prosim zmensit na velkost podla pravidiel, cize vyska max 120px. Dakujem

eman22 píše:Chcem iba upozornit, ze niektori uzivatelia maju opat velke podpisy. Prosim zmensit na velkost podla pravidiel, cize vyska max 120px. Dakujem
napriklad marek85 ten s Priceom

Matejko tvoje rozhodnutie respektujem, aj ked neviem preco koncis ale co zivot je taky. Dufam ze aspon navstevovat forum budes.

PS: Open pytam sa ta, potrebovali by sme sikovneho cloveka na Admina a pol uvazku webmastera, navrhujem Areka. Si za? Ja ano.

Takze arek oficialne staro novy admin.

Matejko diky za vsetko dufam ze na HF budes chodit nadalej 8)

hm chapem mata, a aby pochopili vsetci bude s matom aj rozhovor exkluzivne pre stranku FireBirds, myslim ze arek je dobra volba z historickeho hladiska no musi si dat dokopy pc lebo ak to pojde ako vcera ... arek vie. inak by to bolo dost biedne kedze jediny arek je ako tak zbehly v tychto veciach.


ako mod musim vyzadovat posilu do nasho timu kedze arek je admin, navrhujem cepiho tak ako som to navrhol emanovi uz skor a boil by som rad keby admini skusili vyriesit problem s vyhodnocovanim lebo ja to nemozem robit vacsne a Joe je k dispozicii len na vikendy a aj to nie vsetky... takze toto vsetko treba vyriesit.

no takze opat admin, opat oranzovy, opat ako za starych cias. S radostou som prijal ponuku na post admina :) . Ale budem si asi pomalsie zvykat, predsalen som uz vysiel z cviku asi. Dufam ze nikoho nesklamem a zarucujem, ze neurobim uz ziadnu hlupost ako som uz spravil :? .
Janik, co sa tyka vyhodnocovania, tak to som oslovil brata. Teraz to uz robit nebude, ale do novej sezony by to mohlo byt OK.
A co sa tyka noveho moda, tak mne je to v podstate jedno, hlavne by to mal byt clovek ktory je tu casto, je zodpovedny a nerobi ziadne problemy. Mna momentalne napada canesman a cepi.

Matejko: nechapem tvoj krok, ale je to tvoje rozhodnutie. Pre forum si odviedol skvelu pracu, posunul si ho dalej, cize niet sa na co stazovat. Dufam ze forum neopustis a budes sem chodit stale :)

janik píše:no musi si dat dokopy pc lebo ak to pojde ako vcera ... arek vie.
uz je to vyriesene, vsetko je uz opravene :wink:
a sorry ze som needitoval ten stary prispevok, ale chcel som, aby si aj tento janik precital

arek píše:
janik píše:no musi si dat dokopy pc lebo ak to pojde ako vcera ... arek vie.
uz je to vyriesene, vsetko je uz opravene :wink:
a sorry ze som needitoval ten stary prispevok, ale chcel som, aby si aj tento janik precital
bolo by doplnit toho noveho partnera aby sme ho nestratili

Som za noveho moda Cepiho, ale este ma napada jeden sikovny cloviecik a to Chesty. lenze ten tu chodi momentalne trochu pomenej.
Prosim modov nech sa vyjadria, ci chcu cepiho do timu.

vsak chester modom je :D

Chcelo by to novy Banner na Zapojte sa do tipovaania MS 2007 v Hokeji, Spravi ho niekto? Tamten o NHL by som uz zrusil

eman22 píše: Prosim modov nech sa vyjadria, ci chcu cepiho do timu.
ja som za...

Matejko, prajem vela stastia do buducna nech robis co robis, pre forum si odviedol skvelu pracu, bola radost sledovat ako sa forum kazdym tyzdnom vyvija...
goodbye brother Obrázek

UrÄŤitÄ› Cepi Ano je to vynikajĂ­cĂ­ znalec NHL a hlavnÄ› Bostonu :cool: Ĺľe jo... :lol: :lol:

No chlapci nejak ste na mna pozabudli ze som mod :D :?
No tak teda aj ja som za cepiho,podla mna bude dobry mod a paradne nam sadne do timu /moderatorov/ 8)

no chlapi, od zajtra (tj. pondelka) do piatku tu nebudem. Ideme zo skoly na plavecky. Takze prosim modov a zostavajucich adminov aby sa tu o to poriadne starali. A vy uzivatelia, nerobte tu bordel. Tak sa tu majte zatial.

PS: ide aj schwolco :D
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS