Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oznamy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Musim sa ospravedlnit,ze v poslednej dobe som tu menej ako zvycajne,teda skoro vobec,co by sa mi ako moderatorovi stavat nemalo.Ale kedze je leto,ani tu nie je taky "ruch",takze myslim,ze to nie je az take hrozne.Ale myslim,ze ak sa rozhodnete redukovat moderatorske rady,a bude sa to tykat aj mna,v pohode vase rozhodnutie prijmem a budem to chapat.

Oznamujem,ze v utorok letim na tyzden do chorvatska,takze budem mimo ale ak najdem nejaku PC kaviaren tak poslem slnecny pozdrav :D ako to bolo aj minuly rok :roll:

A druha vec dal som ako tak do poriadku všetky témy, poupravoval, povymazaval stare a neaktualne prispevky a topicy,aby v tom bol nejaky system,a kedze skola skoncila a mam veget cele prazdniny budem v tom pokracovat a starat sa o to.

That´s all

Chesty nabuduce to davaj do archivu. :wink:

arek píše:Chesty nabuduce to davaj do archivu. :wink:
No vsak ja som daval len som sa zle vyjadril sorrry :) :)

TAKZE....ADMINI SME SA DOHODLI NA MENSEJ OBMENE MODERATOROV.

Ako moderatori koncia: doktor, excelent
Chlapi, velmi dakujeme za vasu pracu, neberte to nejako osobne ze sme vas nevybrali medzi novych moderatorov.

Novi moderatori: cepi
Vitam ta cepi v nasom time. Od dnes si moderatorom celeho HF.

Momentalna zostava moderatorov: cepi, chester, janik, kajo

Dufam ze tato vynovena zostava bude pracovat podla nasich ocakavani.

NECH ZIJE HOKEJFORUM :taptap:

Ospravedlnujem sa Sniperovi, ze som mu omylom zmazal podpis, chcel som ho zmazat Strikerovi.

Striker este si zmensi podpis na vysku max 120px( vid pravidla fora) a bude to ok :)
stalo sa po preklopeni fora, ze obrazky postaviciek (avatar) nie kazdemu nacitalo, takze kludne si to môzete nanovo obrazkovo zaeditovat
Takze po dlhsej dobe som sem opat zavital,ale ozaj som nemal cas.Skola,na intraku nemam net,...ale hlavne som absolvoval operaciu oci,ktora ma vyradila na urcity cas z tohto diania.Aj teraz sa mi este zle pise a hlavne pozera na monitor,ale uz je to lepsie.
ak si vsimnete statistiky navstevnosti HF tak nam utesene rastie, rastie aj priemer navstev za den vyse 30 navstev za dva tri dni narast. len tak dalej :cool:
takze musim sa vzdat moderovania a nejakeho vacsieho starania sa o KTL, ak sa nepodari mi ziskat nejaky dobry pristup na net tak sa vzdam aj predsednictva komisie KTL. :( tak sa o to cepi a chesto dobre starajte.
Predvcerom (16.12. 2007) sme dosiahli maximum v navstevnosti od vzniku tohto fora. Je to 512 navstev za ten den :cool: . Zaujimave je, ze doterajsie maximum bolo z 16.12.2006. Asi je to magicky den pre HF :D
Inak tohtorocna navstevnost HF je omnoho lepsia ako minulorocna. :frajer2: Pochvala vsetkym :clap:
Chlapi ospravedlnujem sa. Teraz mam obdobie ze nestiham nic a som rad ked vecer spadnem do postele.
Este mi to bude trvat asi mesiac az dva. Ale budem sa snazit tu aspon obcas odskocit.
Keby daco dolezite prosim ale naozaj dolezite poslite mi SS.

Dakujem vam za pomoc a spolupracu a vernost foru.
David Púchovský (Eurolanche director)

Vážení členovia Hokejfóra a fanklubu Eurolanche! Dovoľte, aby som s Vami podelil o novinku, ktorá zasiahla oba tieto „tábory“ hokejových fanúšikov.
Po obojstranných rokovaniach sme sa dohodli na vzájomnej spolupráci. Preto sa budete môcť vy, členovia Hokejfóra, ale aj Eurolanche, v blízkej budúcnosti stretávať so spoločnými projektmi. Ich súčasťou budú rôzne súťaže, ale aj bežné veci, ako napríklad pravidelné informovanie o dianí vo fanklube a v Colorade Avalanche. Radi by sme vás upozornili na vlastný „sub-topic“ Eurolanche, ktorý sa oddnes bude nachádzať v sekcii NHL-tímy ––> Severozápadná divízia.
Práve tam budete môcť nachádzať pravidelné informácie o fanklube. Novinky o „Lavínach“ nájdete na klasickom mieste v téme „Colorado Avalanche“. Sme to preto radi, že môžeme Eurolanche poskytnúť na našom fóre, ich vlastné fórum.

V najbližších dňoch, vás budeme informovať o prvom spoločnom projekte, takže si ho určite nenechajte ujsť, lebo budete do neho zapojení aj vy!

Viac o fanklube Eurlanche – prvom celoeurópskom Colorada Avalanche, môžete nájsť webstránke
http://www.eurolanche.com alebo môžete kontaktovať riaditeľa na emaily eurolanche@eurolanche.com.
Ludia, oznamujem vam, ze mame noveho admina :thumbsup: . Stal sa nim cepi, ktory pokrocil na toto hodnotenie z miesta moderatora. Tak mu poprajte vsetci vela stastia na novom poste :wink: :cool:

Jeho miesto moderatora samozrejme nahradime niekym inym :)
arek píše:Ludia, oznamujem vam, ze mame noveho admina :thumbsup: . Stal sa nim cepi
Obrázek Obrázek :oslava: Obrázek Obrázek

co dodat, som dojaty :lol2: taakze vazene HF osadenstvo, pripravte sa na krusne chvile pod vedenim noveho admina Obrázek :D tak do tohoooo :cinka:
:!: :oslava: 600 :oslava: clenom na hokejforum.com sa stava ? typek s nickom optimista :clap: nesupol sice ziaden prispevok, ale tak potesil s tym svojim nickom :yes: v mene HF chceme dodat len tolko to, ze pocet 600 userov neriesi botov a pod. :censored: mam pocit, ze sme dosiahli slusny pocet userov :good: a pevne verime, ze s tymto optimistickym nickom to takto bude pokracovat aj nadalej :yes: je to len a len na Vas, nasi HForaci :smile03:


:arrow: rad by som este opomenul, ze HF pocas momentalnej uhorkovej sezony v porovnani s tymi predoslymi, nezilo viac, ako prave v prebiehajucom roku ´08..vdaka Vam :smile03:

:arrow: no a prekvapko v ramci KTL: bannerik sity pre KTL uzrie svetlo sveta uz coskoro..FijO :moj:
"sefikovske" rady HF sa rozsirili o dalsieho clena mara, ktory sa k dnesnemu dnu ujima svojej moderatorskej funkcie...maro, vela zdaru v Tvojej novej funkcii :thumbsup: a samozrejme, nezabudni pak na priskocne :oslava: :smile03:

momentalne HF zlozenie adminov a modov:

admin´s:

eman22
arek
cepi


moderator´s

janik
maro
Chester
no dik..som rad, ze som v takejto spolocnosti..budem sa snazit nesklamat :D :D

no iste..neco bude :oslava:
uvadzame zoznam nasich "mini partnerov", ktorych sme v poslednom case popridavali do nasej partnerskej sekcie:

Obrázek

Obrázek

Obrázek (na HF znamy ako safa)

Obrázek (na HF znamy ako Pavel.N)

Obrázek (na HF znamy ako ThrashersFan)

Obrázek (na HF znamy ako MartinFC)

samozrejme nasa ikonka
Obrázek sa nachadza aj na uvedenych partnerskych strankach
:frajer2:
dnes prebehla uprava vrchnej a dolnej casti webu, co ste si urcite uz vsimli. Samozrejme sme pritom nezabudli ani na chorcheho.
Taktiez prechadzame na nove pocitadlo navstev - z toplist.cz na naj.sk
debil píše:navrhujem znizit vysku prispevkov vo fore. pri rozliseni monitora 1280 a velkosti 17'' uzivatel vidi na monitore AZ 2 prispevky!A hlavne ak je prispevok jedna veta, na monitore zostava obrovske prazdne miesto.

znizenim vysky by sme docielili, ze forum by vyzeralo naoko plnsie a menej roztahane.

Znizenie vysky by sa mohlo dat docielit zvysenim poctu prispevkov na stranku.
Viz manual cast 3.2.2: http://www.phpbb.com/support/documentat ... ion3_1_1_5
ok stalo sa. Z doterajsieho poctu 15 prispevkov na stranku som to zmenil na 20 prispevkov. Trochu to pomohlo.
PROSIM VSETKYCH UZIVATELOV, KTORI ESTE NEMAJU ZMENENY CAS Z LETNEHO NA ZIMNY, TAK NECH SI HO ZMENIA :!: . HLAVNE TIPERI KTL, ABY NEVZNIKLI NEJAKE NEZHODY :!:

MENI SA TO V OVLADACOM PANELI, NASTAVENIA FORA
pocas vikendu pripravilo pre Vas vedenie HF banner novinku (netyka sa KTL) ktora Vam hadam do oka padne tak, ako nam :smile03:
Ako ste si urcite vsimli - dnesnym dnom pribudol na vasom oblubenom fore chat. Idu do nho vkladat aj smajliky a BBcodes.

:arrow: Smajliky vlozite presnym zapisom kodu daneho smajlika (napr. tohto :thumbsup: zapiste kodom :t h u m b s u p: - ale bez medzier)
:arrow: BBcodes tiez vkladate klasicky, napr. pre hrube pismo date medzi medzi tagy [ b ] a [ / b ]


Pevne dufame, ze s chatom budete spokojni, mal by nas viac zblizit a pomoct diskusii v niektorych situaciach (nocne sledovanie NHL, cakanie na vysledky KTL... :D )

:arrow: za pomoc a navrh dakujeme uzivatelovi extreme7

Vas HF team :smile03:
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS