Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF na strankach NHLPRO.CZ!

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

to, ze sa HFko objavilo na strankach nhlpro.cz, tomu si dovolim zatlieskat :taptap:

rad by som sa touto cestou podakoval Tomasov Fikrtovi z nhlpro.cz, ktora nam umoznila clanok sprostredkovat :yes: dadovi, ktory nam svojimi poznatkami ochotne a vyrazne pomohol :thumbsup: FiJovi za jeho neocenitelnu banner pracu, ktoru pre nas riesi bez naroku na honorar :D (ex)adminom Matejkovi, Openovi a v neposlednom rade samotnym userom, vdaka ktorym sa nam tento krok podarilo uskutocnit a ktori svojou troskou prispeli do samotnej diskusii na nhlpro; vdaka :thumbsup:

samozrejme, ako sa dalo ocakavat samotna diskusia v clanku casom naberie iny, poviem to na rovinu necitatelny rozmer, ale na to som uz z ostatnych diskusnych serverov zvyknuty..nadavky, osocovanie, proste skoda reci vyjadrovat sa, resp. obhajovat nieco, niekoho...ti, ktori HFko navstevuju vedia o com to tu je, to ze sa v diskusnom clanku najdu useri, ktori na HFko zautocia nadavkami a pod. invektivami, to ma rozhodne netrapi a de facto neriesim :beee: ale aj taka :pleaseantry: negativna :pleaseantry: reklama je reklama a citatelnost daneho clanku rozhodne stupa :-P

konstruktivnej kritike sa nevyhyba nik, naopak, prave ta dokaze nejaky ten projekt nastartovat, zdokonalit, takze, ani v tomto pripade nie je co riesit..ak to vsak uz zachadza, smeruje niekam inam :thumbsdown:

samozrejme, vsetci dobre vieme, ze sa na HFku stretneme s vymenami nazorov, osocovanim, a pod.; ale montry to v clanku vystihol absolutne trefne..bol by som nerad, ak by sa to niekoho osobne dotklo, napisem to skôr vo vseobecnosti, ale "problemy" na podobne ladenych forach, riesia v prevaznej miere maloleti obcania :) ktori maju v sebe akusi potrebu robit problemy...cest vynimkam samozrejme..ale aj s podobymi problemovymi si dokazeme poradit..pan BAN to dokaze dokonale zariadit :yes: a co som si tak vsimol, jeho ucinok pôsobi na problemovych userov na :thumbsup:

tak len tolko to z mojej strany, diskusii na nhlpro sa ja osobne asi vyhnem, vsetko podstatne som sprostredkoval tu :smile03:
Ja hlavne dakujem cepimu, arekovi, Wildceltovi a Janikovi a dalsim, ktori toto forko spravili take ake je. Jedinecnym!
eman seba a Opena si kde nechal? bez vas by sme tu tiez neboli :good:
a co Matejko :eek2:
presne tak WIld aj Matovi patri vdaka ved bol z prvych adminov ktory sa starali najma o technicku stranku veci co bolo velmi dolezite
doplnil som Opena i Matejka do môjho uvodneho prispevku :wink:
A este tu bol aj eXecutor

Dakujem proste Vam vsetkym
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES