Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chat

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Nove prispevky v chate hore alebo dole?

Hore
84%
16
Dole
16%
3

nešlo by to aby se tam zobrazovali všechny zprávy toho daného dne?
misto toho aby se tam zobrazovalo jen 25 zpráv... :?:
ani neviem, ale to by toho bolo prilis vela. Podla mna toto uplne staci.
ok tak jestli si myslíš že to takto stačí tak to budu respektovat :wink: byl to jen návrh :wink:
Ja neviem,nie je to zla vec,mozno sa to viac uplatni napriklad pocas MS,ale teraz sa mi zda,ze chat pouzivaju skor ti..neskor narodeni.Ako nevadi mi to,dobre,ze je to dole.
aj neprihlaseny user ma moznost zhliadnut chat

ak sa vsak bude chciet zapojit do diskusie, je nutnost prihlasenia sa, resp. registracie
:frajer2:

Přílohy

pokazil s..to mate z toho ze tam davate furt tie obrazky kurna... :bitka3: :bitka3:
pridal som hlasovanie, vyjadrite svoj nazor prosim :)
Hore, klasika je klasika. Navyše pri hľadaní príspevku je to otrava keď vám to stále skáče raketovou rýchlosťou. Jednoznačne hore :!:
Jak říká Getzo, jednoznačně nahoře :-)
a keby bolo dole a neskakalo by? (co sa mi vsak este nepodarilo urobit)

lebo ked je to hore, tak je trochu blbe, ze sprava sa pise dole. A kto ma mensi displej, tak si to musi aj trochu zrolovat, ked chce ist pisat.
arek píše:a keby bolo dole a neskakalo by? (co sa mi vsak este nepodarilo urobit)

lebo ked je to hore, tak je trochu blbe, ze sprava sa pise dole. A kto ma mensi displej, tak si to musi aj trochu zrolovat, ked chce ist pisat.
A nevieme to menu otočiť a dať mu nejakú krajšiu formu? (rámček a tak)
arek píše:a keby bolo dole a neskakalo by? (co sa mi vsak este nepodarilo urobit)

lebo ked je to hore, tak je trochu blbe, ze sprava sa pise dole. A kto ma mensi displej, tak si to musi aj trochu zrolovat, ked chce ist pisat.
Tak pokud bych si mohl vybrat, tak bych byl stejně pro aby to bylo nahoře, vyhovuje mi to tak víc :ja_neviem:
len maly dotaz.. neda sa prednastavit aby boli zvuky vypnute? kto chce, pusti si
švolco píše:len maly dotaz.. neda sa prednastavit aby boli zvuky vypnute? kto chce, pusti si
Nastav si to v profilu. Uživ. panel -> mChat -> Enable mChat sound: Ne
apropo chat, trolling v chate sa bude riešiť? lebo zas :antry: dvaja najväčší odborníci na svete :antry: tam pijú krv so svojim primitívnym trollovaním
__________________
nieco podobne, ak nie totozne, sme uz riesili, rozoberali, v topicu kam kracas hf a pod., poviem to takto, je v stadiu riesenia; inak JoeS. spomenut si ale napr. v chate aj mitcha, v zmysle zrusit 4 ever...neprehanaj zas; c.
Jejich pobyt v chatu se dá přirovnat k dětem, kterým rodiče vzali kokino :giggle:
Tak přátelé,
je pravda, že v posledné době jsem to už vážně přeháněl a s hokejem to nemělo mnoho společného, takto se odborníci nechovají :!: Vlastně bych se chtěl omluvit, za většinu rušivých momentů v chatu od startu této sezony. Je to trochu dané tím, co se tedka deje u mně doma a tu jsem sel sem tam jedn vydechnout. ale s tím je uz fakt konec :!: . Od tedka se chci v chatu chovat jako pravý odborník :!: Čili strízlivě a rozumně..Nějake to Lets go Pens a "já toho kluka prostě miluju" snad ale kazdy pochopi, pokud to tam nebude stokrát za den. Prosím patřičné lidi i řadové odborníky, že jakmile zase sklouznu do kolejí posledních dnů, bez upozornění mě liskněte ban. Díky :oops:
Azizek píše:
arek píše:a keby bolo dole a neskakalo by? (co sa mi vsak este nepodarilo urobit)

lebo ked je to hore, tak je trochu blbe, ze sprava sa pise dole. A kto ma mensi displej, tak si to musi aj trochu zrolovat, ked chce ist pisat.
Tak pokud bych si mohl vybrat, tak bych byl stejně pro aby to bylo nahoře, vyhovuje mi to tak víc :ja_neviem:
tiez som za to aby boli novsie prispevky hore (zvyk je zvyk) ale zaroven by sa mi zdalo praktickejsie aby aj okno do ktoreho pisem novu spravu do chatu bolo hore, nad samotnym chatom...
nedalo by sa...? :)
nove prispevky dole, miesto sa pisu nove prispevky dole. citat zhora nadol a nie naopak
martin83 píše:Tak přátelé,
je pravda, že v posledné době jsem to už vážně přeháněl a s hokejem to nemělo mnoho společného, takto se odborníci nechovají :!: Vlastně bych se chtěl omluvit, za většinu rušivých momentů v chatu od startu této sezony. Je to trochu dané tím, co se tedka deje u mně doma a tu jsem sel sem tam jedn vydechnout. ale s tím je uz fakt konec :!: . Od tedka se chci v chatu chovat jako pravý odborník :!: Čili strízlivě a rozumně..Nějake to Lets go Pens a "já toho kluka prostě miluju" snad ale kazdy pochopi, pokud to tam nebude stokrát za den. Prosím patřičné lidi i řadové odborníky, že jakmile zase sklouznu do kolejí posledních dnů, bez upozornění mě liskněte ban. Díky :oops:
Očekávaná změna nenastala :ja_neviem:
nikto nám nemôže dať toľko, koľko môže martin sľúbiť
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES