Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Smajliky

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Torri píše:Čo tak pridať klubové smajlíky?
mas Torri nieco konkretne, v ramci ukazky?..smajlikov uz mame i tak pozehnane, takze ich dalsie "rozmnozovanie" nepredpokladame :)
Logá klubov.. :)
EDIT: Toto myslím
Obrázek
Obrázek
Obrázek
_______
tie mame v jednotl. NHL topicoch; c.
do nasej smajlikovej rodinky bol pridany novy fesak

:mrkva:

mne osobne sa velmi paci :lol: :lol: :lol:
kedze tu mame aj pocetnu cesku zakladnu uzivatelov tak som pridal aj tohto smajla :)

:cze:
par smajlikov

ObrázekObrázekObrázek
Niesú tam mexické vlny? :D
arek píše:do nasej smajlikovej rodinky bol pridany novy fesak

:mrkva:

mne osobne sa velmi paci :lol: :lol: :lol:
Tak za tohto smila by som ti dal 100 eur, moja obľúbená hláška :D :mrkva:
Joe S. píše:
Getzo5 píše:
TT1905 píše:Můžu se zeptat, koho ku*va napadlo změnit kódy smajlíků???
Cepiho k*rvaaa :D
TT1905 píše:Demence tohole.... :bitka3: :hroza:
:lol: :lol2: :lol2:
boze co robis, ci robite z toho taku vedu :x clovek je ucenlivy tvor tak hadam nerobi problem sa tych par novych pismenok naucit nanovo, upravilo sa cca 6 smajlov a pomaly smajlikovsky konec sveta nastal :hroza: dalsi tyzden o to uz nik nezakopne, lebo si ich uz zapamätate v tom vydani v akom su teraz :wink:
Nebyl by to problém, kdyby ta změna měla nějakej smysl. Jenomže tohle byl jenom nesmyslnej rozmar z nudy. :thumbsdown:
Aspoň kdyby někde ty změny byly vypsaný... :roll:
zopar smajlov sa posunulo do "hlavneho prispievaceho pola" tak v ramci tej nudy doslo aj k uprave ich nazvov; paci sa:

giggle - :giggle:

hehe - :hehe:

hop - :hop:

haha - :haha:

rofl - :rofl:

lol - :lol:

lol2 - :lol2:

lol3 - :lol3:

edit: takze giggle, rofl, lol zostal nezmeneny, hadam spokojnost :) mimochodom, tento :uvodzovky: problem :uvodzovky: vyplyva jedine v ramci chatu, kedze pri beznom prispievani v jednotl. topicoch si ich clovek nemusi ani v najmensom zapamätat, nakolko ich ma priamo na placi; v ramci chatu si ich user skôr ci neskôr zapamäta, takze o par hodin, ci dni, ich sem budes tt davat z hlavy tak ako predtym ;) hadam dosmajlikovane :giggle:
takze lol je napokon po starom a tento :rofl: je rofl. Snad budete spokojni a zvyknete si...a uz to prosim Vas nerieste :)

A pridali sme noveho clena do rodiny - sarcasm :sarcasm:
chcem sa spýtať, nešlo by pridať tohto smajlíka? :arrow: Obrázek
Joe S. píše:chcem sa spýtať, nešlo by pridať tohto smajlíka? :arrow: Obrázek
islo :klobuk_dole:
-> :fucker2:
dalsi do rodiny :spank:
na ziadost cepiho mame novych clenov :D
:kop: :ref:
:golf:
arek píše: :golf:
ja len doplnim, ze tento smajl, bol iniciovany fanusikmi Flyers :lol2: (a snad coskoro aj Bolts :giggle: :wink:
Ja by som bol za klubové smajlíky aj vlajočky aspoň BIG 7.... A tiež by som navrhol na ujednotení sa, či tie : názvy : chcú byť v angličtine alebo slovenčine, lebo je to dosť zmätočné.
Nedával bych názvy, ale uznávané mezinárodní zkratky... Je to kratší, a jasné... Není potřeba přemýšlet o jazyce...
:dbanana:
nejaky smajliky typu :burrowsmakrivenohy: alebo :burrowsovismrdizhuby: by bodli
najmä pre potreby chatu a martina83, nedal by sa pridať tento smajl Obrázek ?
dalsi do HF rodinky :nono:
Určitě by se sem hodily tihle smajlové... Obrázek , Obrázek , Obrázek , Obrázek
166 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS