Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Podpisy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Zakazat podpisy?

ano
17%
5
nie
83%
25

nebolo by dobre zakazat podpisy? Mne uz niekedy idu na nervy, pretoze len rozsiruju forum a musim vela rolovat, ked si chcem precitat niekolko prispevkov za sebou. A niektori uzivatelia ani nemienia dodrziavat pravidla a maju ich prilis velke.

Podla mna by sa mohli zakazat a povolene by boli len v sekcii KTL, kde su potrebne.

Co vy na to?

(ocakavam, ze budete protestovat :? )
kludne :thumbsup: pripadne povolit 1 userbar a staci
Podpisy by som nechal, ale mohla by sa zredukovat ich vyska. Niektori ich maju ozaj velke
Určitě nechat jak to je :roll: , bez podpisů by to bylo suchý...
The Thrasher píše:Určitě nechat jak to je :roll: , bez podpisů by to bylo suchý...
Aj podľa mňa by to bolo "suché" :).
kanter píše:
The Thrasher píše:Určitě nechat jak to je :roll: , bez podpisů by to bylo suchý...
Aj podľa mňa by to bolo "suché" :).

JÁ MŮŽU JEDINĚ SOUHLASIT :yes: ..NECHAT :!:
Taky bych podpisy nechal :) Možná maximálně snížit výšku, jinak jak psali ostatní, bez podpisů by to bylo suchý :D
Lepšie asi nehat ale nevadilo by mi keby si to zakázal ...
Proc by se pak delaly bannery? Jsem pro to zanechat, alespon da kazdy najevo svou identitu ( jak v KTL tak i mimo ni ) ale pokud by to moc vadilo bych se nezhroutil :)
Podpisy nechat, ale pokud jsou nepřiměřeně velké a způsobujou problémy na fóru, tak určitě zmenšit. Jestli to je v pravidlech a někdo to porušuje, tak není problém dát warning a pokud to nepomůže, zakázat podpis jenom hříšníkovi ne?
Takže podpisy jo, ale v rámci pravidel :)
podpisy ostavaju, tam nie je co riesit (sorry arecek :D ale ako sme uz x,y krat spominali, odtial potial... :dup: (ja to mam akurat tak na povolenom maxime :D
Jednoznačne som za zrušenie podpisov. Stačí avatar.
ja by som navrhol tak, ze podpisy nechat, ale tie, ktore presahuju povolenu velkost, bez milosti zmazavat
Joe S. píše:ja by som navrhol tak, ze podpisy nechat, ale tie, ktore presahuju povolenu velkost, bez milosti zmazavat
presne o tom to je...a takto to aj budeme riesit
Rád bych věděl, kdo mi smazal z podpisu banner, a jaký důvod k tomu měl. Díky.
Azizek píše:Rád bych věděl, kdo mi smazal z podpisu banner, a jaký důvod k tomu měl. Díky.
urobil som to ja uz pred par tyzdnami, preto lebo politicke zalezitosti tu na fore uz dlhu dobu netolerujeme.

Kód: Vybrat vše

» Správanie sa na fóre a v chate
Užívatelia majú zakázane používat avatary, podpisy a písať príspevky, ktoré smerujú, vyjadrujú alebo podporujú neznášanlivosť, rasovú, náboženskú alebo inú diskrimináciu, hanobia jazyk, vieru, náboženstvo, politické či iné zmýšlanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine.
Sú zakázané akékoľvek prejavy zo strany užívateľov fóra, ktoré by inklinovali/podporovali/vyjadrovali akúkoľvek formu diskriminácie, neznášanlivosti, nenávisti a netolerantnosti a boli v rozpore s ľudskými právami/v rozpore s dobrými mravmi. 
Administrátor si vyhradzuje právo meniť či mazať časti príspevkov/avatarov/podpisov alebo aj celé príspevky/avatary/podpisy v prípade, že tieto pravidlá budú porušené.
Dejf ma nepochybne prilis velky podpis! Prosim, zakrocte..
Nedala by sa zaviesť taká vec ako úspešne funguje na boards? Každý kto podpis má (tam len sponzori ale whatever), ho má zobrazený len raz, v jeho prvom príspevku na danej strane. Zachovali by sa tak podpisy a zároveň znížila ich náročnosť na fórum.

K tomu ešte dve veci - gify by som v podpisoch a avataroch povolil len ak sú súčasťou nejakého vyrobeného sigu, nie samostatne, to je. :sisi:

No a samozrejme dbať na dodržiavanie veľkostných parametrov. Keď vidím nejaký príspevok a polovica z neho je podpis. :%):
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS