Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bany a upozornenia

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

janik píše:arek navrhgujem dat chorchemu tyzdnovy BAN za urazlive vyrazy na ostatnych clenov fora a a opakovane nevhodne spravanie sa a vyjadrovanie v prispevkoch a nakolko bol nie jeden krat upozorneni tak na tyzden. a poprosil by som aj riesenie situacie celkovej na fore o ktorej sme sa bavili predtym najma s openom najma ohladom modov co sa tyka teraz...
Z banom suhlasim, prosim este Areka alebo opena ze ak jeden suhlasi Chorche dostane BAN.

momentalne mu BAN nedame. Vyriesil som to s nim cez ICQ. Nabuduce sa to uz bude riesit BANom.

arek píše:momentalne mu BAN nedame. Vyriesil som to s nim cez ICQ. Nabuduce sa to uz bude riesit BANom.
aj tak musim trvat na BAN-e je jedno ci si si to s nim vydiskutoval alebo nie, porusil pravidla a musi pikat tak ako hocikto ini, nebude tu nikto rovny a rovnejsi.... ked s niekym na icq nepises tak mu das BAN ocakavam ze to spravis aj teraz a potom ked BAN skonci moze ukazat ci mu tvoj dohovor pomohol.

janik píše:
arek píše:momentalne mu BAN nedame. Vyriesil som to s nim cez ICQ. Nabuduce sa to uz bude riesit BANom.
aj tak musim trvat na BAN-e je jedno ci si si to s nim vydiskutoval alebo nie, porusil pravidla a musi pikat tak ako hocikto ini, nebude tu nikto rovny a rovnejsi.... ked s niekym na icq nepises tak mu das BAN ocakavam ze to spravis aj teraz a potom ked BAN skonci moze ukazat ci mu tvoj dohovor pomohol.
Janik ja suhlasim z Arekom. Ak sa fakt chorche polepsi, trebars mu nechajme skusobnu dobo 2 tyzdne tak v poho naco banovat. Preco neist cestou zmieru ked to ide. BAN mu vieme dat hocikedy.

Presne tak. Ved sme tu pomaly ako rodina. Tak preco by sme sa mali hadat, ked to mozeme spravit zmierlivo. Dbajme na dobro fora. Nemusime zvysovat nervozitu.

LAMIK
Dnes su tu viacere z tvojich prispevkov len zbytocny spam :evil:

arek píše:ZMAZAL SOM TO PRETO, LEBO ODKEDY SOM ADMIN TAK STALE LEN BUZERUJES A HLADAS VO VSETKOM CHYBY.
lebo odkedy si admin tak sa tak spravas a ja na take spravanie stale budem poukazovat tak si to uvedom. nemozes sa spravat dvojakym metrom keby to bol niekto iny a nie chorche tak nevahas ani sekundu a toto ma poriadne serie ked si uprednostnujes svojich a o rodine radsej nepis ako si to predtym napisal lebo svojim spravanim konas inak ako kazes. moja starost je tu udrziavat poriadok a rovnovahu medzi obycajnymi uzivatelmi a ostatnymi a ked vidim ze to niekto porusuje tak sa budem stale ozyvat. a ked sa ti to nepaci tak daj BAN mne mne je to uz jedno lebo to co je tu teraz stoji aj tak za velke gulove :evil:

janik píše:
arek píše:ZMAZAL SOM TO PRETO, LEBO ODKEDY SOM ADMIN TAK STALE LEN BUZERUJES A HLADAS VO VSETKOM CHYBY.
lebo odkedy si admin tak sa tak spravas a ja na take spravanie stale budem poukazovat tak si to uvedom. nemozes sa spravat dvojakym metrom keby to bol niekto iny a nie chorche tak nevahas ani sekundu a toto ma poriadne serie ked si uprednostnujes svojich a o rodine radsej nepis ako si to predtym napisal lebo svojim spravanim konas inak ako kazes. moja starost je tu udrziavat poriadok a rovnovahu medzi obycajnymi uzivatelmi a ostatnymi a ked vidim ze to niekto porusuje tak sa budem stale ozyvat. a ked sa ti to nepaci tak daj BAN mne mne je to uz jedno lebo to co je tu teraz stoji aj tak za velke gulove :evil:
Janik v poslednom case ta vobec nechapem. Si moderaor. Ked mi napises ( teda ak budes mat snahu) ze si Lamikovi dohovoril caz nejaky komunikacny prostriedok ( je mi to jedno cez aky) a nebudes vsetkych za vsetko valcovat a kritizovaqt ( arek mal oproti tvojmu sustavnemu kritizovaniu snahu nieco zmenit a myslim si ze sa mu to podarilo) tak tvoj navrh za zrusenie alebo odpustenie banu Lamikovi beriem, lebo si mod na ktoreho som si myslel ze je spolah. Tak si prosim uvedom ze zivot nie je len hladanie chyb druhych a trestanie ich, ale aj primanie kompromisov a ustupkov!!!

Oprava poslednych upozorneni

debil: Upozornenie za nadavky a osocovanie
Striker: Upozornenie za propagaciu hnuti, ktore tu nechceme a nepodporujeme.

For All

Sme forum o sporte, tak sa snazte diskutovat hlavne o sporte.
Diskusie ( propagaciu) o nabozenstvach, fasizme, rasizme a inych originalit, ktore podporuju medzi Vami iba zbytocne napatie a nenavist si nechajte na ine forum.

Za pochopenie dakujem

Anthony zmensi si podpis. Max vyska 120px. Ak neveris pozri pravidla.

Dakujem

cepi píše:..zrejme z technickych pricin to neviem poriesit v topicu Oznamenia pre uzivatelov (arek vie) tak to riesim tu a teraz..

..aj moja trpezlivost ma svoje hranice a vcera som stravil editovanim "chorcheho" prispevkov dost casu, kedze sa nasledne spustila dalsia uzivat. retazovka, comu hovorim totalne zabity cas, takze pripadnemu BANu uz nebude nic branit.. :!: ..dost ma totiz to vytaca, ze sa napr. v topicoch Tampa, Anaheim, ci Columbus riesili mimo hokejove zalezitosti, co neprichadza do uvahy.. :!:..pre tuto chvilu to bolo moje posledne "chorche" upozornenie, nech sa pozname akokolvek dlho, najblizsie budeme preventivne_BANovo_konat..vyjadril som sa hadam, dostatocne jasne, strucne, vystizne a tymto definitivne uzatvaram tuto "neverending chorche story"..v hokejovych topicoch sa budu riesit vyhradne hokejove zalezitosti a kto s tym bude mat nahodou nejaky problem, ihned ho z tohto problemu BANovo vykupime..je tu fajn uzivatelska hokejova parta, tak nech to pokracuje v doterajsich nastolenych hokejovych slapajach :frajer2:
Chester píše:Uplne suhlasim s cepim,viackrat som videl bordel v tej teme,mimochodom cela sekcia sa vola NHL takze sa tam prebera len NHL :!: :!: Ak si chcete pisat o inom tak kludne ale v teme pokec,ta je na to urcena,vsak nie pre srandu sa tam aj nerataju vase prispevky.
Takze v tomto budem rovnako prisny ako cepi lebo skutocne tam musi byt poriadok,aby to forum malo aj kvalitu a vsetko co k tomu patri nie ze sem pride neznamy user a otvori si temu ja neviem Montrel Canadiens a tam nezmyselne hadky uplne z cesty.Takze pls dodrzujte to,je to pre dobra fora.
chorche píše:Hlavne poslite niekam cloveka, co ma nepozna a uraza! Potom bude pokoj! V zivote som okolo "hokeja" nevidel vacsiu zbierku nezmyslov, ako od nej!

chorche, namiesto toho, aby si si chlapsky priznal chybu a povedal napr. "sorry, beriem, budem sa krotit" si to opät zobral zo svojho *** pohladu..ak mas s niekym problem, tak si vydiskutuj(te) medzi sebou, ale nie prostr. HF :!: c.
cepi píše::evil: :evil: :evil:

..fajn, ako som bol byval spominal, pohar mojej trpezlivosti pred par minutami pretiekol potom, co som prave opsutil hokejove topicy..editoval som ich, ako inac a uz to dalej nemienim riesit, pretoze tym zbytocne zabijam cas..ale tak aby uzivatelia vedeli o com to bolo:

Hatcher je vrah malych deti! Videl som ho hrat, vzdy lietal po lade ako nadopovany a otlkal vsetko naokolo! VRAH! a ANTIHOKEJISTA! Taky NIKDY, opakujem NIKDY nemal hrat NHL, mal sa dat do specialneho komanda, tam by mohol vrazdit uplne "legalne"...A co sa tyka Langa, tak naozaj schova toho mantaveho ruskeho blazna Fedorova kedy chce!..

ty si mal dostat ban na zivot, ma*or!

Pshaw, nehovor takto na cloveka, co uz v zivote nieco dokazal!!! JA SOM NIEKTO! Smrtelne vazne! Na rozdiel od teba, ty nic, ty mizerna bezprizorna existencia, ty bezvyznamne nic!!! Byt adminom, tak si tak zlikvidovana nadobro, ze sa tu uz so svojimi sprostymi nazormi nebudes mat sancu prezentovat!!!! Hej, ti srdciari dotiahli tim ku 7. Stanley Cupom, co?! Fedorov je obycajny rusky chujmaj, byt GM, tak mu dam sancu ako hajzlopucerovi, servisnemu robotnikovi pri rolbach, popripade ako lesticovi korcul..


poprosim adminov, moderatorov, aby sa vyjadrili strucne, jasne, vystizne.. :ban: ..u mna je len jedina otazka, na aky dlhy cas..(!rozhodne vsak väcsina ci zaBANovat, ci nie)..poprosim Vas preto, vyjadrite sa ci uz cez ss, al. ICQ..tento topic pre tuto chvilu uzatvaram..editovania mi na dnes stacilo :roll:

pre Teba chorche -) viem o tom, ze sledujes NHl dostatocne dlhy cas, aj si sa mi par tyzdnov pozdaval, ked si pisal naoazj kultivovane prispevky, bez urazok, antipatii toho ktoreho hraca, timu, ale zial, netrvalo to vecne..ak sa ten BAN poriesi ber to naozaj ako preventivku a nemĂ´zes nikomu nic vycitat, pretoze upozorneni si mal tolko to (ci verejnych, ci prostr. pm posty, ICQ) ze ostatni by sa s Tebou ne*rali..staci si len vstupit do svedomia, polepsit sa a vsetko bude OK :frajer2:
uzivatel chorche v termine 2.9.´07 - 29.9´07 (t.j. po uvodny zapas NHL) schytava BAN..viac k tomu nemam co dodat..snad len, za pochopenie dakujem..
uzivatel chorche odBANovany
medik, a vsetci co zbytocne provokujete v teme AM ukludnite sa, ak si to clenovia timu neziadaju tak v ich teme nespamujte lebo pride trest. :!: :!:
Ok Medik vs TRASHER. Poviem Vam jedno.

Je mi jedno co si posielate v SS. ALe proosim svoje spory nerieste na FORE a nebonzujte jeden na druheho.

ESTE raz a mate BAN obaja.

A je mi to jedno ci to je spravodlive alebo nie. Rieste si svoje problemy inde ako na fore, a nechcite aby Vas problem riesil niekto iny!
x-men a medik911 mate upozornenie za urazlive prispevky :!: :!:
chorche

ak s Tvojimi :censored: prispevkami v topicoch Bruins, Habs, Jackets neprestanes (prevazna cast upravena, ci odstranena) vratime sa k 2.10. 2007..mna svojimi :censored: prispevkami zamestnavat, vytacat nebudes :!:
chorche a medik :!:

urcite by sa Vam nepacilo, ak by sa Vam poriesil nejaky preventivny :ban:

medik -) pred KTL bojmi ziadna slava
chorche -) pred NHL vyvrcholenim taky tak

v topicu futbal budete rozoberat futbalove temy, nie sa osocovat ako :censored: tento topic nenavstevujem a tak dakujem za upozornenie nemenovanemu uzivat., ktory ma na Vase :censored: upozornil..nemiestne prispevky boli odstranene
Zigy :!:

riesis upozornenie za nemiestne narazky v topicu Flames
user chorche inkasuje BAN :!:

:penalty:

..dodam k tomu len tolko to, ze v jeho pripade sa nejedna o 2 minutovy pobyt na "ban_trestnej" lavicy ..
kua chlapi, zdrziavat sa vulgarizmov, plati najmä pre meda
:!:
eman22 píše:Chceme len prispevky k veci, ktore neurazaju ani SK ani CZ navstevovatelov fora. Inak to budeme tvrdo trestat BANAMI. Nekazme si toto vyborne forum zbytocnymi konfliktami.
..snad nemusime nic viac dodavat..
:!: chandler001, michal225, medik poprosim Vas, riesit vulgarne poznamky trebars v hospudke, 4.cenovej..

a k tym KTL "hecovackam", odtial, potial..
vulgarne prispevky som medzi casom odstranil
michal225 dostal 6-hodinovy BAN za neustale utocenie na janika a ostatnych a neakceptovanie varovania. Nabuduce to bude tvrdsi trest.
Ivan - BAN na 6 hodin
chandler001 - BAN na 24 hodin
:!: :!:

ak sa to bude opakovat pokracujeme dalej v banoch a je mi jedno ze PT budu bez tiperov.
neviem o co vam niektorym ide, inde staci raz nieco porusit a okamzite bany, my vam tu najprv upozornenie a vsetko chceme po dobrom ale ked si to nevazite tak budeme tvrdo trestat a ak budu dalsie problemy tak ziadne zlutovanie.
touto cestou dakujem arekovi i janikovi, ze pristupili k takemuto :ban: kroku, ktory sice neriesime radi, ale ak niekto nerespektuje Pravidla Fora a neuvedomi si, ze toto forum vedie cestu, formu kultivovaneho prejavu, resp. vyjadrovania sa, nemame ne vyber..bud si to dotycni uzivatelia uvedomia, alebo..
165 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO