Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bany a upozornenia

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

takze dnes posledna vystraha, tymto dnom konci nasa trpezlivost a ak sa od tphto momentu objavi i najmensi prehresok a nejde len o nadavky tak tyzdenny BAN bez pocitania bodov pre tim :!: :!: vsetci vieme o ktore osoby sa predovsetkym jedna a ktore posledne dni ignoruju upozornenia a tak sa zhodla i komisia KTL ze je potrebne tvrdo trestat podobne prejavy.
plati to pre kazdeho bez vynimky :!:

:penalty: user chandler001 inkasuje :ban: v dlzke trvania 29.10 - 02.11´08
cepi píše:user chandler001 odbanovany
uzivatel michal225 ma BAN v trvani jedneho tyzdna. Opat vystraja v diskusii KTL, takze si myslim, ze je to uplne zasluzene a nikto proti tomu nebude protestovat.
Prispevky typu

Kód: Vybrat vše

chod sa vys*at buz*a

Kód: Vybrat vše

ty vole aka nula mi to povedala a ty si skorumpovany
tu nebudeme tolerovat.

Michal, toto je uz tvoj druhy BAN, do tretice to uz bude BAN natrvalo.
medik a hossa inkasovali tak isto BAN na tyzden
sopko píše:ty d-bilko toto je tu uplne chudacke s*at sa na vas zistil som
sopko - BAN na 24 hodin :!:

ja som vas varoval. este niekto si prosi ? :?: :evil:
Dnesnym dnom t.j. 25. november 2008 sa uzivatel michal225 - GM timu Killer Hornets, VYLUCUJE zo sutaze KTL na neurcito - natrvalo za hrube porusenie pravidiel KTL a Hokejfora.

Posledne varovanie pred podobnym osudom je vystavene kazdemu kto by pravidla porusil a vyslovne posledny krat su upozorneni useri Hossa81 / sopko / mrockt, aby uvazili svoju reakciu na vylucenie michala a aby ich nepostihol rovnaky osud :!:


Rozhodnutie bolo odhlasovane Komisiou KTL(najvyssim riadiacim organom sutaze a odklepnute najvyssim sefom - eman(-om)22. hlasovalo teda plne zastupenie komisie +eman a hlasovanie skoncilo pomerom 5-1

Nech tento pripad sluzi ako varovanie a vystraha pre vsetkych :!: :!: :!:
:!: kanter poprosime o urychlene korigovanie podpisu..!.. :dup:
ja tomu nerozumiem, sme tu pre srandu kralikov?! uz x,y krat na to upozornujem a stale sa najde niekto kto ma podobnym spôsobom vytoci :x raz to eman riesil radikalnym spôsobom, ked povymazoval vsetky podpisy userov, ktore nesplnali pozadovane kriteria, tak bacha na to...
inak pisal som uz pred nejakym casom, Mikemu, i Phillymu v tejto veci, chalani to sice ako tak korigovali, ale stale by bolo co korigovat...

a este nieco kanter, ak Ta môzem poprosit, koriguj spamovanie prosim
kanter píše:
Lukas33 píše:Kanadských timov nikdy nie je dosť. Určite by som nejaký privítal. Čo by na to ale povedali niektorí hráči, sťahovať sa z Floridy do Ontaria. :fnuk: :scare:
Waterloo v Kanade, o tom som nikdy nepočul. Tak som ho vygúglearhoval a celkom sympatické "mestečko". Nejako si ho ale neviem predstaviť v NHL.
Waterloo :D o tom si určite počul, ale o tom belgickom Waterloo :D
idealny priklad :poster_spam: a to este v topicu NHL-ostatne :evil: paci sa v subfore Pokec...
:!: yzy19 riesis uvodne a dost a zavazne napomenutie..!..kde to sme v 4 cenovej?! ziadne nadavky, hresenia, ani na chate! fajn, sem tam ujde, ale ak uz, tak tam miesto pismena daj hviezdicku al. podobne, ale nie toto co si predviedol naposledy na chate :evil:
uzivatel IXO ma BAN do konca sezony KTL za vyhrazky, vulgarizmy, osocovanie a pod. + vytvorenie druheho nicku, co je podla pravidiel zakazane :!:
.:Mike:. píše:tak opět finále s těma kokotama z detroitu
Mike, hadam k tomu niet co dodavat..v profile Ti uz svieti 1 upozornenie
.:Mike:. píše:Detroit - celej ten pojebanej Detroit, až na Zetterberga a Conklina - ty v tom poje*aným týmě lituju...
Mike, v profile Ti svieti upozornenie c.2..pri 3 si od HF na par dni, ci tyzdnov odpocinies

» Pravidlá fóra
» Správanie sa na fóre
Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov.
gogo píše:..co budou toho simulantského čuráka nenávidět
aby mi by nebola vycitana ista jednostrannost, 1 profilovemu upozorneniu sa nevyhol ani user gogo
Užívateľovi xXx bol udelený 7-dňový BAN z dôvodu rozposielania reklamných SS.

Citujem pravidla:

Kód: Vybrat vše

Je prísne zakázané odosielať príspevky, ktorých cieľom je spropagovať svoje webstránky, ktoré admin nepovolil. Takéto príspevky budú zmazané a užívateľ, ktorý ich odoslal, bude potrestaný.
To isté platí aj pre reklamy v podpisoch/avataroch a v súkromných správach.
poprosim uzivatelov, aby sa v buducnosti vyhybali nemiestnym slovnym utokom, ohovaraniam najmä v sekcii chat...sranda je sranda, ale odtial potial, vsetko ma svoje hranice a bol by som nerad, ak by sa z HF pokecu stal pokecsk..
kedze na upozornenia do profilu nasledujuci uzivatelia nereaguju, tak to napisem aj sem.

Dado a Mischelito44 zmensite si podpisy.
dali sme upozornenia uzivatelom .:Mike:. a medik911 kvoli urazaniu ostatnych userov.

V poslednom case sa nam tu siria vulgarne nadavky a rozne osocovania, takze oslovujem vsetkych uzivatelov, ktorym obcas prasknu nervy, aby sa schladili, pretoze pri viac upozorneniach to bude za BAN (co znamena aj STOP v KTL na dobu trestu).

Mike ty mas uz 3 upozornenia, pri dalsom upozorneni to uz bude BAN (minimalne 1-dnovy).
MARTIN83
BAN za neustale spammovanie v chate fora.
Dlzka trvania: 1 den.
arek píše:MARTIN83
BAN za neustale spammovanie v chate fora.
Dlzka trvania: 1 den.
kedze prvy BAN nepomohol, tak martin83 ma opat BAN, tentoraz o nieco dlhsi, do pondelku 14.12.2009.

The Thrasher dostal upozornenie za urazanie martina83 v chate.

:precitaj_si_pravidla:
danchez dostal 1dnovy BAN za opakovane porusenie pravidiel o velkosti podpisu.
jarenzee BAN na 1 tyzden za nepovelenu reklamu stranok.
YZY19 - upozornenie za caste vulgarizmy v chate + urazanie ostatnych uzivatelov. Kedze upozornenie nepomohlo, tak dostal BAN na 1 den.

SOPKO - upozornenie za urazanie ostatnych uzivatelov.
pravidla fora platia aj v chate. Takze martin83, spammovanie tam nestrpime. Uz si za to dostal 2 BANy, no vidim, ze si nepolepsitelny a preto teraz dostavas prisnejsi BAN.
Uvedomuj si aj to, ze BANom oslabujes svoj tim v KTL.

Najblizsie sa vidime 28.1. :coucou:
blackhawks88 taktiez BAN za spam v chate. Kedze bol pristihnuty po prvykrat, tak dostal len 1-dnovy BAN.

Toto bol z mojej strany, dufam, ze posledny BAN za spam v chate. Nebudem to uz ani tolko trestat, ak to nebudete robit vyslovene narocky a casto. Hadam ste sa uz polepsili.
user blackhawks88 3 dnovy :ban: teda do konca ZOH za dementne prispevky (medzicasom odstranene) v topicu Cesko na ZOH
165 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES