Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bany a upozornenia

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

NHLfansAVS mas upozornenie za sustavny spam a zakladanie zbitocnych tem. Pohar mojej trpezlivosti nie je bezodny, mas nabeh na BAN!!!

tino,deco,pato a uz neviem ktori novi clenovia fora maju upozornenie za sustavny spam,off topic.dufam,ze tymto upozornenim sa to zmeni

SNV_tino, patoKK, deco

Upozornujem Vas za sustavny spam tak ako pisal kajo, ak sa to nezmeni mate vsetci nabeh na BAN

spam je toto:

SNV_tino:
no to hej


deco:
ale aspon daj narozdiel od niektorých
pato:
dostane sa tam....
Este aby bolo jasno forum NIEJE CHAT, to je velmi dolezite, nieje dolezite pisat 100 prispevkov za den do vsetkych ale ovela dolezitejsie je napisat nejakych 5 ale zato kvalitnych, vyhybajte sa jednoslovnym alebo prispevkom ktore len potvrzuju predoslu vec a su prakticky zbytocne pretoze dalsim userom nic nepovedia, ked budete pisat len prispevky ktore budu uplne od veci a proste nic tym druhym nepovedia jednak dostanete Ban cize na nejaky cas nebudete mat pristup na toto forum a ked sa to bude opakovat tak na toto forum chodit nebudete vobec, piste k veci a trefne a hlavne prispevky s informacnym charakterom, samozrejme sa niekedy ani ja nevyhnem takemu kratkemu prispevku ale treba pisat hlavne kvalitne prispevky a za tie jednoslovne vas postihne trest. dakujem za pochopenie.
_________________

SNV_tino dostava BAN na 24 hod za sustavny spam

Toto caka vsetkych novych ak s tym nepresnu :evil: Chlapi vsak sa uz uvedomte :x

davis56 mas prve a posledne upozornenie za nezmyselne prispevky ktore uz nemieim stale mazat. ak admin uvidis este nejaky prispevok zbytocny daj mu prosim ta BAN

Chorche je sice pekne ze behom snad pol hodky si poslal asi 30 prispevkov ale skus sa prosim zamerat na kvalitu prispevkov a nie kvantitu.
Mas upozornenie prosim krot sa!!!

Chorche BAN na 48hodin za sustavny spaming

SNV_tino , BAN na 48 hodin za sustavny spaming :evil: :evil: :evil:

Modovia ak uvidite spamy Tina tak to vymazte. dik

CHorche upozornujem ta naposledy!!! Toto nie je chat a nemusis tu reagovat na kazdy prispevok!!!!!. Nesparavaj sa ako decko. Nevyhananme ta odtialto, len stabilnym clenom tohto fora vadia tvoje sustavne stupidne odpovede na vsetko, ktore nic nehovoria. Ak sa chces nadalej takto spravat dostanes BAN natrvalo a smitec. Ber to ako chces ale davam ti Poslednu sancu. Ostatni to po bane pochopili ale ti nie a nie!!!!

Pocuvaj TINO?Snv je mi jedno ako to zoberies, ale nespamuj tolko!!! Ber toto ako poslednu vyzvu inac ta zablokujem navzdy. Sa spamataj, cielom fora nie je chatovat, ale pisat prispevky k veci nie dvoj trojslovne odpovede ktore nic nehovoria. Forum nie je chat. Je to skor diskusia ale nie v style co si mal vcera na obed a kedy si bol na zachode!!!.

MAGYAROKovi som supol Ban lebo chlapec nejako zacal spamovat, ach jaj co ked to bol nas yano :roll: :roll: :roll:

SNV_tino ak neprestanes s ustavicnym spamom na fore si skoncil, sorry ale neda sa stale dookola mazat tie tvoje prispevky, ktore nikomu nic nepovedia len sa pri nich clovek zbytocne znervozni :x

ziadam trest pre mp111.poslal mi tuto ss
mp111 píše:Choj do riti.....aj s tym tvojim zamykanĂ­m **** :x :x :evil: :twisted: :evil: :twisted: :nervy: :dup: :dup: :butt: :butt: :butt: :butt: :butt: :butt: :butt: keby ze si tu tak ti vymlatim tu tvoju vellkju hubu :bitka: :bitka2: :bitka: :bitka2: :protest: :protest:
niezeby sa ma to nejak dotklo,alebo co,ved primitivy budu stale,ale pre poriadok :)
a navyse to musi byt asi riadny ***** ked sa nahneval,ze som mu zamkol temu Budaja,ktora tam uz je :lol: :lol: :lol: :hufi: :hufi:
a este k tej qvazi vyhrazke mi neda:kludne mi prid vymlatit hubu,ja ti fandim :fan: :D

bitka bitka bitka :D

No vzhladom na to ze sa jedna o SS BAN zatial nedostane ak by sa to opakovalo trest ho neminie vzhladom na to ze sa jedna o kaja.

ale sak jasne,naco ban.ved nech si len chlapec uzije :D

WOLF169 mas upozornenie!
Na tomto fore nejde o to, aby si nazbieral co najviac prispevkov! Tak skus diskutovat aj pomocou argumentov, a nie len holymi vetami! A to upozornenie mas aj za nekonecne citacie. A nauc sa uz gramatiku.
WildCelt, aj ty si davaj pozor na tie dlhe citacie.

JANTEK
mas upozornenie za neustale zakladanie tem ktore nepatria do daneho vlakna. Este k tomu niektore z nich su reklamne alebo nezmyselne. Este raz tak bude BAN.

BARRKI
ja viem ze si na fore novy a chces sa vyjadrit do kazdej temy, ale skus to trochu obmedzit. Takymto tempom budes mat za 2 tyzdne 1000 prispevkov. Dakujem.

Edit: Barrki, niekedy menej je viac a to plati aj tu. Nemusis sa totalne vyjadrit ku kazdej teme ked napises len jednu vetu, radsej napis len do zopar tem co ta naozaj zaujima a aby to malo mozno aj trochu informativny charakter, nielen vety typu: Je dobry, presadi sa. Je to talent. OPEN

Alex ma upozornenie za osocovanie a urazanie ( konretne jeho neoblubeneho hraca). Krot svoje vasne Alex prosim. Aj ked velmi nerad ale aj ty mozes dostat ban.

Ohlund zmensi si podpis, aby bol podla pravidiel fora!!!

prosim uzivatelov lamik a PHILLY FOREVER, aby si z fora nerobili chat. Chlapi ja viem ze hokej je vasa vasen, ale vy dikutujete ako keby ste boli na ICQ. Ale toto je forum. A plati to aj pre ostanych, ktori diskutuju casto takymto sposobom.
Zatial mate len take male upozornenie. :wink:

OHLUND :!: :!:
Uz si na tomto fore niekolko dni, tak by si si uz mohol precitat aj pravidla. Maximalna vyska podpisu je 120 px :!:

CHORCHE
mas upozornenie :!: . Nemusis behom 10 minut prispiet do kazdej temy. Uz si raz za to dostal BAN, tak si davaj pozor aby si nedostal dalsi. Este k tomu sa prestan vyjadrovat na fore vulgarne. Nemusis urazat vsetkych hracov len za to ze nie su tvoji oblubeni. Trochu tolerancie nezaskodi.

arek navrhgujem dat chorchemu tyzdnovy BAN za urazlive vyrazy na ostatnych clenov fora a a opakovane nevhodne spravanie sa a vyjadrovanie v prispevkoch a nakolko bol nie jeden krat upozorneni tak na tyzden. a poprosil by som aj riesenie situacie celkovej na fore o ktorej sme sa bavili predtym najma s openom najma ohladom modov co sa tyka teraz...
165 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS