Bany a upozornenia

Pripomienky a postrehy užívateľov a oznámenia od vedenia fóra.
VIP
Obrázok užívateľa

Bany a upozornenia

Poslaťod eman22 » Pia Aug 18, 2006 9:41 am

ChaetaĹ™ - Vela spamov Offtopic, citacii. Upozornovany asi 4krat pri najblizsej prilezitosti a poruseni pravidiel 24hod BAN

Joe.S - Upozornovany na OffTopic asi raz alebo dva, zlepsujuca sa tendencia

BigPete - Dost Spam, OffTopic ale uci sa a zlepsuje sa
Tipovacka MS. Hmmmm idem do toho, bude sranda.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod janik » Uto Aug 22, 2006 2:51 pm

Senátor Palpatine: upozornujem ta ak budes nadavat tak dam adminom navrh na BAN tu sa diskutuje k veci a neurazaju sa ostatni uzivatelia. kazdi ma svoj nazor. :!: :!:

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Uto Aug 22, 2006 8:49 pm

cheataĹ™ dostavas ban za neuposluchnutie, spam off topic na 24 hod. Preco musis odpovedat na kazdu temu nejakou aj ked obcas k veci pripomienkou? Uvedom si ze toto nie je chat a radsej mat menej prispevkov, ale k veci, ktore nieco hovoria a rozvinu diskusiu okolo problemu, ako odpovedat blbostou na kazdu sprostost

Jeho koniec je 23.6 22:00
Dufam ze si das povedat a polepsis sa lebo dalsi ban bude na 48hodin

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Štv Aug 24, 2006 9:04 am

Cheatař je odomknuty. Sorry ze az tak neskoro chcel som ho odblokovat vcera vecer, ale zaspal som. Tak to je za toho vytvoreneho druheho Cheatařa. :D

Cheataři prosim trosku sa ukludni a skus dodrziavat pravidla fora. Ked budem vidiet ze sa to zlepsuje, obcas ti prejde aj nejaky preslap, ale len obcas!. Tak prosim nerob y fora chat a prispievaj alebo sa snay prispievat prispevkami k veci, ktore volaco povedia aj ostatnym a rozvinu diskusiu.

Dakujem

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pon Aug 28, 2006 10:24 am

Vsetky prispevky ktore su zalozene na faktoch beriem, ale nie take ktore su zalozene na osocovani a posmechu. Senator, Joe, Ery upozornujem Vas ukludnite hormon lebo bez milosti dam BAN vsetkym trom. Ziadne osocovanie ani CZ ani SK hracov tu nechcem vydiet!!! Od nikoho!!! Prispevky v style "on je ublatene decko" alebo ", "sme najlepsi kto je viac" budem tvrdo trestat!!!

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pon Aug 28, 2006 2:16 pm

Joe. S. Dostal BAN na 24 hodin za sustavne porusovanie pravidiel fora a neuposluchnutie viacerych vyziev Admina a modov.
koniec BANU 29.8 cca 15 00hod

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pon Aug 28, 2006 2:25 pm

Ery91 dostava 24hod BAN za urazky, nedodrzavanie pravidiel fora ani napriek vyzvam Admina a MODOV!
Koniec BANU 29.8 cca 15:25

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Uto Aug 29, 2006 2:36 pm

Bany Joe.S a Ery91 zrusene. Spravajte sa prosim slusne aby som nemusel znova robit tieto nepopularne opatrenia.
Eman22

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Štv Sep 07, 2006 10:02 pm

Palpatine ma po Bane, dostal dlhsieho lebo kratky mu nepomohol. Dufam ze sa polepsi lebo ak nie tak dostane exemplarny. Senatore davame ti este sancu nepremarni ju

Ery a BigPete
dostali opat Bany za nedodrziavanie pravidiel Fora!!!

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pia Sep 08, 2006 8:21 pm

Z niektorimi sa fakt neda. Neviek ktory je You Know ale ked to zistim dostane BAN nafurt You Know BAN za vulgarizmy minimalne na tyzden!!!

doplnenie
You Know = Big Pete Ban cca 2,3 tyzdne You know usera mazem

Doplnenie 2

BigPete Vulgarne osocoval nasho Spoluzakladatela a verneho fans fora Areka a neviem ci mu volakedy odpustim BAN. Ten prispevok som zmazal

Ma uz toho na rovasi strasne vela a uz to tu nechcem znova zazit

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Sob Sep 09, 2006 8:26 am

Ery dostava dalsiu sancu, ale poslednu!. Tak si ju nepremarni a skus sa na fore spravat normalne.

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pia Sep 29, 2006 4:01 pm

Senator Palpatine a Cheatar. Mate posledne upozornenie. Prispevky tipu OH alebo supisky a podobne su nepripustne!!! Naco to kopirovat od niekadial kde to je uz raz napisane!!! Proste staci URL a hotovo!!! A este jedna vec Obrazkove temy kde sa davaju iba same obrazky su od dnes zakazane!!!. Obrazky sa budu davat iba vo velmi malej miere a fakt musia stat za to!!!

A este jedna vec hlavne pre Vas dvoch. Naco odpoved na prispevok, v ktorom je uz vsetko povedane hlavne nejakou pitomostou tipu neznasam Spartu alebo Suhlasim, proste prispevkom, ktory sluzi iba na to aby bol moderatorom alebo adminom zmazany a iba nastve kopec ludi na fore.

Takze este raz a bude BAN!!! Ele bude velmi dlhy!!!

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Uto Dec 05, 2006 9:53 pm

Androj uz by si sa mohol krotit zo spamami. Naco odpovedas do kazdej temy Stupidnymi odpovedami. Upozornujem Ta naposledy prestan s tym a snaz sa aspon trochu k veci!!!. AK si nedas povedat pristupim k BANU!!!

Hlavne tato veta je uplne od veci fakt sa uz kludni: http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?p=29406#29406 Open

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pia Dec 08, 2006 11:03 pm

SATAN BAN za urazku clena fora a propagaciu satanizmu a prilis velky podpis!!! 48h

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pia Dec 08, 2006 11:07 pm

fanhcr upozornenie za sustavny SPAM!!!

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Pia Dec 08, 2006 11:20 pm

Senator Palpatine BAN 24h. Dnes mam banovaciu naladu chce este dakto?

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod OpenFire » Sob Dec 09, 2006 7:30 am

eman22 píše:Senator Palpatine BAN 24h. Dnes mam banovaciu naladu chce este dakto?

pocuj a nenapadlo ti takto nahodou ze ten prispevok vobec nemusel pisat on a niekto sa za neho prihlasil? A teraz sa v podstate nemoze ani branit, ja by som mu este Ban nedal az potom :D
ObrázokObrázokObrázok
:fan: Mr.Perfecto, Kajo,Eman22, canesman and milos76 in our memories as member's of Evil Insiders :fan:

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Sob Dec 09, 2006 8:04 am

OpenFire píše:
eman22 píše:Senator Palpatine BAN 24h. Dnes mam banovaciu naladu chce este dakto?

pocuj a nenapadlo ti takto nahodou ze ten prispevok vobec nemusel pisat on a niekto sa za neho prihlasil? A teraz sa v podstate nemoze ani branit, ja by som mu este Ban nedal az potom :D

ok rusim mu ban napadlo ma to. Ale ay teraz. Zablokoval som IP z ktorej to bolo pisane, bola uplne ina ako povodne senatorove IP z ktorych sa hlasil, takze Senatore Sorry ale milky sa stavaju.

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod OpenFire » Pon Dec 11, 2006 7:35 am

Matejko píše:
OpenFire píše:ANDROJ BAN na 48 hodin, za Spam-ing ale hlavne za neustale posmesne vyjadrovanie na stranu Slovenskej reprezentacie na ktoru je jeden z adminov hrdy a nedovoli aby nejaky puberták co mu este mlieko tecie po brade dával takĂ˝to verejnĂ˝ vĂ˝smech nasim futbalistom.

Nezda sa mi tento BAN. Presiel som si jeho vsetky prispevky od 6.12., nakolko 5.12. dostal upozornenie a musim povedat, ze som vyrazne spamy nenasiel. Ked niekto dostane upozornenie to znamena, ze dostava sancu a fakt podla tych prispevkov sa zlepsil. Teba asi nahnevalo toto: [i]"POZOR,POZOR NOVĂ
ObrázokObrázokObrázok
:fan: Mr.Perfecto, Kajo,Eman22, canesman and milos76 in our memories as member's of Evil Insiders :fan:

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod eman22 » Ned Dec 17, 2006 6:43 pm

JOWE123 upozornenie za sustavny spaming. Zacinas mat nabeh na BAN. Tak sa krot :twisted:

VIP
Obrázok užívateľa

Poslaťod OpenFire » Štv Dec 21, 2006 6:39 am

Chcem upozornit niektorych uzivatelov aby trochu ukludnili hormon lebo sa mi zda ze pisu dost primitivne prispevky ktore maju hodnoty spamu s nulovym informatívnym charakterom. Tu nejde o to aby sa odpovedalo na vsetko tu ide o to aby kazdy zaujal nejake zaujimave stanovisko, ktore nas zaujme a nie to ze sa tu pisu jednoslovne alebo trojslovne prispevky ako pise medik a BigPete a dalsi. Ja si myslim ze týmto sa len znizuje kvalita diskutovania a je lepsie napisat dva poriadne prispevke k tej dannej téme ako 12 jednoslovnych ktore nam nic nedaju akurat vacsiu pracu s mysou. Nevravim ze nemate pisat prispevky ale treba si zvazit co napisat, samozrejme kazdy raz za cas napise nejaky taky prispevok a nevyhnem sa mu ani ja alebo dalsi modovia ci admini ale co je vela to je vela. 8)
ObrázokObrázokObrázok

Ďalší

Späť na Organizácia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný