Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako sa vam paci prenos z trhu hracov?

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Vas nazor na prenos?

Dobra praca, pokracujte v tom aj dalsie sezony
84%
21
Je co vytknut, ale pokracujte v tom
12%
3
Nepaci sa mi to, vylepsite to
Žádná hlasování
0
Nepaci sa mi to a nema vyznam v tom pokracovat
4%
1

ahojte. Pocas februarovej Trade Deadline a teraz v lete sme pre vas urobili live textovy prenos z trhu hracov. Teraz by sme vsak chceli my od vas nejaku spatnu vazbu :)

Tak prosim zahlasujte a kludne vyjadrite svoj nazor aj formou prispevku. Budeme radi, ak pridate aj svoje navrhy na vylepsenie tohto prenosu.

Dakujeme :!:
Konečne možnosť nahlas vyjadriť svoj názor. Painkiller nevykonáva svoju prácu na 100%, uprednostňuje facebook a aj twitter pred HF, čo ťažko unášam. Dajte to robiť martinovi83, on je dobrý vo všetkom. A Painkiller aj neskoro spúšťa prenos, zhruba s hodinovou odchýlkou. Vedenie robte s tým niečo, toto je nevyhnutné.

Je to dobré, som spokojný, nie som náročný, len tam chýba podpis Doana. Inak super, nie je čo vytknúť. :cool:
Asi som staromódny, ale podľa mňa je krok späť všelijaké tie obrázky (často aj gýčové – narážam na to "S" "I" a šípky) a logá tímov. Ja som za obyčajný "plain text", ktorý by podľa dôležitosti bol zvýraznený boldom alebo dokonca boldom a červenou farbou.

Ale to je len jediná výčitka. Aj tak som ten prenos veľmi nesledoval tu :oops: :angel:
ThrashersFan píše:Asi som staromódny, ale podľa mňa je krok späť všelijaké tie obrázky (často aj gýčové – narážam na to "S" "I" a šípky) a logá tímov. Ja som za obyčajný "plain text", ktorý by podľa dôležitosti bol zvýraznený boldom alebo dokonca boldom a červenou farbou.

Ale to je len jediná výčitka. Aj tak som ten prenos veľmi nesledoval tu :oops: :angel:
Vôbec by som tento návrh nerešpektoval, keďže ako sa dotyčný user priznal vôbec ten výborný prenos nesledoval. A už obzvlášť nie, to čo chce on. Nebolo by to také prehľadné, tie logá sú super, resp. písmená.
No já si to nemůžu vynachválit :good: absolutely ... Kdyby byla stupnice od 0 do 100.. dal bych 98 :cool: PainKiller :poklona: .. když něco kritizuju... taky nešetřim slovama... takže ani naopak na chválu by se nemělo zapomínat.... :D

Co se tý grafiky týče... mě se to víc líbí právě s tou grafikou... je to přehlednější podle mě.. nemam co vytknout :clap:
Spokojenost....:good: Nic bych neměnil a do budoucna bych v tom určitě pokračoval...:good:
Mne sa to paci a nemusel som chodit po kadejakych weboch. Uplne idealne by bolo keby bol u kazdeho rumoru zdroj aby som vedel ci je to seriozna klebeta alebo nejaky .... ale to je len taky detail.
mitch píše:Mne sa to paci a nemusel som chodit po kadejakych weboch. Uplne idealne by bolo keby bol u kazdeho rumoru zdroj aby som vedel ci je to seriozna klebeta alebo nejaky .... ale to je len taky detail.
x2
:good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES