Ako sa vam paci prenos z trhu hracov?

Pripomienky a postrehy užívateľov a oznámenia od vedenia fóra.

Vas nazor na prenos?

Dobra praca, pokracujte v tom aj dalsie sezony
21
84%
Je co vytknut, ale pokracujte v tom
3
12%
Nepaci sa mi to, vylepsite to
0
Nehlasovalo
Nepaci sa mi to a nema vyznam v tom pokracovat
1
4%

Celkom hlasov : 25
Administrátor
Obrázok užívateľa

Ako sa vam paci prenos z trhu hracov?

Poslaťod arek » Ned Júl 15, 2012 10:06 am

ahojte. Pocas februarovej Trade Deadline a teraz v lete sme pre vas urobili live textovy prenos z trhu hracov. Teraz by sme vsak chceli my od vas nejaku spatnu vazbu :)

Tak prosim zahlasujte a kludne vyjadrite svoj nazor aj formou prispevku. Budeme radi, ak pridate aj svoje navrhy na vylepsenie tohto prenosu.

Dakujeme :!:

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Re: Ako sa vam paci prenos z trhu hracov?

Poslaťod yzy19 » Ned Júl 15, 2012 10:18 am

Konečne možnosť nahlas vyjadriť svoj názor. Painkiller nevykonáva svoju prácu na 100%, uprednostňuje facebook a aj twitter pred HF, čo ťažko unášam. Dajte to robiť martinovi83, on je dobrý vo všetkom. A Painkiller aj neskoro spúšťa prenos, zhruba s hodinovou odchýlkou. Vedenie robte s tým niečo, toto je nevyhnutné.

Je to dobré, som spokojný, nie som náročný, len tam chýba podpis Doana. Inak super, nie je čo vytknúť. :cool:

Kapitán tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod ThrashersFan » Ned Júl 15, 2012 10:31 am

Asi som staromódny, ale podľa mňa je krok späť všelijaké tie obrázky (často aj gýčové – narážam na to "S" "I" a šípky) a logá tímov. Ja som za obyčajný "plain text", ktorý by podľa dôležitosti bol zvýraznený boldom alebo dokonca boldom a červenou farbou.

Ale to je len jediná výčitka. Aj tak som ten prenos veľmi nesledoval tu :oops: :angel:
Obrana vyhrává tituly ale nesmí se to přehánět.
–– Abraham Lincoln

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Ned Júl 15, 2012 10:37 am

ThrashersFan píše:Asi som staromódny, ale podľa mňa je krok späť všelijaké tie obrázky (často aj gýčové – narážam na to "S" "I" a šípky) a logá tímov. Ja som za obyčajný "plain text", ktorý by podľa dôležitosti bol zvýraznený boldom alebo dokonca boldom a červenou farbou.

Ale to je len jediná výčitka. Aj tak som ten prenos veľmi nesledoval tu :oops: :angel:

Vôbec by som tento návrh nerešpektoval, keďže ako sa dotyčný user priznal vôbec ten výborný prenos nesledoval. A už obzvlášť nie, to čo chce on. Nebolo by to také prehľadné, tie logá sú super, resp. písmená.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Wanic » Ned Júl 15, 2012 1:47 pm

No já si to nemůžu vynachválit :good: absolutely ... Kdyby byla stupnice od 0 do 100.. dal bych 98 :cool: PainKiller :poklona: .. když něco kritizuju... taky nešetřim slovama... takže ani naopak na chválu by se nemělo zapomínat.... :D

Co se tý grafiky týče... mě se to víc líbí právě s tou grafikou... je to přehlednější podle mě.. nemam co vytknout :clap:
The real hedonism is not dead!

Kapitán tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dawe4 » Ned Júl 15, 2012 2:51 pm

Spokojenost....:good: Nic bych neměnil a do budoucna bych v tom určitě pokračoval...:good:
Obrázok

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod mitch » Ned Júl 15, 2012 9:15 pm

Mne sa to paci a nemusel som chodit po kadejakych weboch. Uplne idealne by bolo keby bol u kazdeho rumoru zdroj aby som vedel ci je to seriozna klebeta alebo nejaky .... ale to je len taky detail.
Great save by Teplicky!

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pon Júl 16, 2012 2:36 pm

mitch píše:Mne sa to paci a nemusel som chodit po kadejakych weboch. Uplne idealne by bolo keby bol u kazdeho rumoru zdroj aby som vedel ci je to seriozna klebeta alebo nejaky .... ale to je len taky detail.

x2
:good:
Obrázok

Späť na Organizácia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný