Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chat na ukor Topicov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

:?:

1) Chat zrušit, beztak do něj nikdo nic rozumného nepíše. Alespoň se bude víc psát do fóra.
31%
14
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
29%
13
3) Chat nerušit, slibuji, že se vždy zamyslím, zda příspěvek nelze zapsat do fóra.
16%
7
4) Jestli xat zrušíte, rozhodím vám sandál. :andy:
24%
11

boze ty vsetko beries tak smrtelne vazne, samozrejme, ze som to myslel s nadsadzkou, ale co tu citam niektore nazory, nemyslim si, ze to zrusenie, resp. obmedzenie chatu, by znamenalo koniec sveta - hokejfora
este raz podstata, ktora sa ciastocne ukryva aj v 2.hlasovacej odpovedi - chcem dostat hokejovu aktivitu spät do topicov, tak ako tomu bolo kedysi, pricom teraz je ta kvalita a kvantita userov neporovnatelna, novinky, nazory, videa, aby sa napr. dostali aj k tym, ktori na fore regnuti sice nie su, ale navstevuju ho aj kvôli tomu, ze sa tu dozvedia mozno ako prvi, zaujimave novinky, nazory fundovanych:D fanusikov toho ktoreho timu, no pokial sa to vsetko bude riesit rozoberat v chate, tak, ako tomu bolo doteraz, topicy budu coraz viac zyvat prazdnotou (snad s vynimkou momentalnych po topicov)
@ FLYERS FAN « 29 Apr 2013, 20:02 » chat je srdce fora, topicy su mozog :sok:
Touto vetou to FF presne, stručne a jasne vystihol. Prebodneš (resp. inak odstavíš) srdce, zabiješ tým aj mozog.

Týmto nepodareným experimentom bude dosiahnutý presný opak, možno sa zvýši počet príspevkov v niektorých topicoch, ale budú si tam dopisovať dvaja-traja ľudia, kdežto ďalších x ľudí, ktorí píšu aj na chate aj v topicoch, to len a len odradí a pôjdu niekde inde. Toto je cesta? Nemyslím si
Joe S. píše:
@ FLYERS FAN « 29 Apr 2013, 20:02 » chat je srdce fora, topicy su mozog :sok:
Touto vetou to FF presne, stručne a jasne vystihol. Prebodneš (resp. inak odstavíš) srdce, zabiješ tým aj mozog.

Týmto nepodareným experimentom bude dosiahnutý presný opak, možno sa zvýši počet príspevkov v niektorých topicoch, ale budú si tam dopisovať dvaja-traja ľudia, kdežto ďalších x ľudí, ktorí píšu aj na chate aj v topicoch, to len a len odradí a pôjdu niekde inde. Toto je cesta? Nemyslím si
Pravda, pravda. A až si vedení uvědomí, že udělali chybu, může být taky pozdě. :?
ja to chapem
ja len poukazujem napr. na MS topicy - uz minuly rok, 0 bodov, mrtvo ako keby tu nebolo zivej duse, nejaky ten rok spät tie topicy blikaly novym a novym postom, riesili sa zostavy (ked si clovek spomenie na OH, nemyslim tym tie posledne, bolo to uplne o niecom inom), v tych topicoch bolo stale zivo a mame par dni pred MS a bude to presne o tom istom....a teraz rozhodne nechcem, aby sa tu teraz zacalo vo velkom topicovo vypisovat, lebo sa tu spravilo nejake chatovacie bububu, bolo by to aj tak len take silene, umele
teraz sa to jednoducho a celkom logicky (zial) prestahovalo do chatu.....a ked napisem nieco do chatu, tak nebudem ako taky somarik vypisovat aj do topicov, ved som vsetko podstatne hodil do chatu a kto chce, najde a precita si to z archivu; aj ked to hladanie tam...v topicoch by sa to naslo hned
cepi píše:samozrejme, ze som to myslel s nadsadzkou, ale co tu citam niektore nazory, nemyslim si, ze to zrusenie, resp. obmedzenie chatu, by znamenalo koniec sveta - hokejfora
este raz podstata, ktora sa ciastocne ukryva aj v 2.hlasovacej odpovedi - chcem dostat hokejovu aktivitu spät do topicov, tak ako tomu bolo kedysi, pricom teraz je ta kvalita a kvantita userov neporovnatelna, novinky, nazory, videa, aby sa napr. dostali aj k tym, ktori na fore regnuti sice nie su, ale navstevuju ho aj kvôli tomu, ze sa tu dozvedia mozno ako prvi, zaujimave novinky, nazory fundovanych:D fanusikov toho ktoreho timu, no pokial sa to vsetko bude riesit rozoberat v chate, tak, ako tomu bolo doteraz, topicy budu coraz viac zyvat prazdnotou (snad s vynimkou momentalnych po topicov)
Ja len neviem, či ti ide o kvalitu, alebo o kvantitu, lebo kľudne sa môže stať toto

Kód: Vybrat vše

@ Joe S. « 29 Apr 2013, 19:59 » poďme jeden zápas z MS robiť tak, že budeme do topicov písať všetko, po každej akcii, ako je tomu v chate, to už bude mať cepi srdce na mieste, lebo sa bude diskutovať v topicu, fakt skvelá reklama 
( nevravím, že sa toho chytím práve ja, ale stať sa to môže) Je to naozaj to, čo chceš/te?

teraz sa to jednoducho a celkom logicky (zial) prestahovalo do chatu.....a ked napisem nieco do chatu, tak nebudem ako taky somarik vypisovat aj do topicov, ved som vsetko podstatne hodil do chatu a kto chce, najde a precita si to z archivu; aj ked to hladanie tam...v topicoch by sa to naslo hned
prečo sa potom robí, keď ide o niečo seriózne, tak sa to dá do topicu a následne sa dá na to lnk do chatu, nech si každý pozrie? či to je podľa teba na úrovni somárikov? :jn:
nechcem, aby sa tu teraz zacalo vo velkom topicovo vypisovat, lebo sa tu spravilo nejake chatovacie bububu, bolo by to aj tak len take silene, umele
A preto chceš vypnúť chat, aby sa silene diskutovalo len v topicoch, neprotirečíš si kus?
cepi píše:a ked napisem nieco do chatu, tak nebudem ako taky somarik vypisovat aj do topicov, ved som vsetko podstatne hodil do chatu a kto chce, najde a precita si to z archivu; aj ked to hladanie tam...v topicoch by sa to naslo hned
toto mam třeba já s Cepim stejný... takže např alespoň u jednoho tahle metoda fungovat bude... otázka je či u většiny...
trochu dlhsie... :angel:

Ja som tiez dost "antichatovy" a dal by som prednost diskusii v topicoch pred chatom. Je ale pravda, ze na niektore veci ja chat ako stvoreny a stal sa uz pevnou, mozno aj neoddelitelnou sucastou fora (pre niektorych srdcom :sarcasm: ) a bolo dobre zaviest ho. Zrusit ho uplne by podla mna diskusii v topicoch v nejakej miere pomohlo, ale prinieslo by to aj negativa.

Ked sa pozrieme na userov zaregistrovanych za posledny rok, jeden jediny :!: z nich ma viac ako 100 prispevkov (pitak). Prichadzaju a odchadzaju sem rozni ludia, ale je stale menej a menej tych, ktori tu zostanu na dlhsie a zaradia sa do stalej uzivatelskej HF zakladne. Uz to nie je ako kedysi. Je preto logicke, ze my ako vedenie s tym chceme nieco urobit. Chapeme, ze vas trapit nemusi, ci sa rozrastame, viaceri ste sa tu blizsie spriatelili a dokazete dobre pokecat na chate aj vo fore aj sami navzajom. Pre nas ale nema vyznam platit za domenu, hosting take peniaze pre diskusiu 20-30 ludi, a hlavne vrazat do toho mnozstvo vlastneho casu. HF chce ist prirodzene dalej, ako asi kazdy podobny web. Pravdou je, ze my nerobime nejaky extra marketing, bez penazi sa ani velmi neda, ale ten sme nerobili nikdy a predtym nam useri pribudali aj tak.

Teraz je ale otazka, ci za to vsetko moze chat. Ja si myslim, ze do velkej miery moze za to, ze vacsina userov pise menej, ako by pisala bez chatu. Je pravda, ze niektori pisu menej preto, lebo vyrastli, prestali posielat kazdu blbost, atd. Tu sa ale vytvoril akysi trend davat do topicov len niektore podstatne veci, a vsetko ostatne, o com je niekedy ta najlepsia diskusia, sa riesi v chate. Tam sa k tomu dostanu ale len useri, ktori su aktualne online a zucastnuju sa chatu (cize dokola ti isti ludia).

Isto vsak na tom nema podiel len chat. Ja by som vinil aj strukturu fora. Uz dlhsie nesuhlasim s timovymi topicmi, v ktorych sa riesi vsetko nakope o tom ktorom time. Nie je tam urcena ziadna tema a vacsinou si tam dopisuju len ludia, ktori danemu timu fandia. Diskusie o timoch, ktore tu nemaju fanusikov, alebo len 1-2, su nulove. Pritom keby sa urcila tema, verim tomu, ze by bola aj nejaka diskusia. Forum NHL-hraci je uplne zbytocne. Ja by som vytvoril forum s nazvom napr. NHL-vseobecne a tam by sa vytvarali, tzv. rychle topicy o aktualnych temach, nieco ako na hf boards. Kedze tu ale mame aj zastancov timovych, a fans niektorych timov tam vedu uz roky fajn diskusiu, mohli by sme ich ponechat (navyse by bolo aj skodou odpalit len tak zo dna na den topicy s historiou do roku 2006 - aj ked niekedy to kvoli kapacite hostingu bude treba urobit). Cepi tu uz mal prednedavnom naznaky vytvarat taketo rychle fora (konkretne v NHL-ostatne). Vysledok bol ale sklamanim. Preco? Lebo nasi hlavni diskuteri, co by mali co k veci povedat, uz k tomu davno povedali svoje v chate. Isto by ale na vytvaranie a "moderovanie" tychto topicov nestacil iba jeden ci dvaja ludia. Podla mna by sa mal vytvorit tim "redaktorov", kludne aj 10-15, ktori by tieto topici tvorili a viedli v nich diskusiu. Samozrejme nevytvorit len nejaky nudny topic, budu sa musiet snazit, co napisat do prveho prispevku, ake dat hlasovanie atd, aby oslovili co najviac ludi. Kazdy by mal za tyzden nejaku normu v pocte tem, ktore by musel vytvorit, ak by to nezvladal, bol by vymeneny. Ale to uz zachadzam do detailov.

Btw este k tomu, ze chat priniesol nove rozmery, napr. ze uzivatelia sa viac spoznali - je to isto dobre, ale popravde ked chcu, spoznat sa mozu aj bez chatu, toto nie je ucelom HF. Pre nas je prioritna diskusia. Navyse to ma aj negativny charakter (ktory je imo aj viditelny) - vytvorenie akejsi blizkej rodinky, ktora medzi seba niekoho dalsieho len tazko pusti. V uvodzovkach.

Takze ake riesenia sa nam naskytaju?
1. Zrusit chat na najblizsie dva tyzdne, alebo cele PO.
Mozne vysledky: diskusia v topicoch bude bohatsia, ucel to splni. Alebo bude diskusia rovnaka, mozno o kusok lepsia, mozno horsia, lebo useri budu mat pocit, ze musia nejako silene, umelo zrazu prispievat do fora a to radsej nebudu.
2. Zakazat v chate hokejovu diskusiu.
Nerealne, tazko kontrolovatelne, museli by sme trestat vela userov.
3. Pustat chat iba na zapasy.
Automaticky by to nastavit neslo. Niekto by to stale musel rucne zapinat a vypinat. Otazkou je ake zapasy. Iba NHL, MS, OH? Alebo aj kazdu sranda ligu? Kedy ho stopnut? Po zapase sa v nom spusti bohata diskusia a zrazu ho niekto len tak stopne? :D Mohlo by to vyvolat aj dost problemov, ale je to zaujimava alternativa. Teraz cez MS budu ale zapasy uz do 11.15 ci tak nejak, takze by bol v podstate aj tak stale zapnuty.
4. Povolit chat iba istym userom
Nastavitelne napr. podla poctu prispevkov, alebo len pre akcionarov, mozno by som vedel nastavit aj to zakazanie chatu niekomu, kto dlho neprispel do topicu (to by ale nemuselo mat ucinky, kto by chcel chat za kazdu cenu, pisal by do fora barjake blbosti). To s akcionarmi je zaujimave, ale zas...ak by tam bol bordel, bolo by moralne rozdavat bany? Kedze si dotycny za ten chat v podstate zaplatil, resp. kupil si ho. Vybrat userov na zaklade poctu prispevkov? To by tam bol tiez pomaly kazdy, kto by chcel a vratili by sme sa tam, kde sme boli.
5. Zrusit chat a ihned vytvorit aj ten tim redaktorov
Naco mame cca par dni aby sa to stihlo este v zaciatku PO a pred MS. Podla mna je to realizovatelne, aj ked len tak narychlo. Ak to nebude fungovat, tak s bohom ostavajme.
6. Nechat to teraz tak a vyriesit to cez uhorkovu sezonu.
Alternativa pre lenivcov :sarcasm: v lete bude dost casu na premyslenie prebudovania struktury fora, zlepsenia marketingu atd.
7. Ponechat sucasny stav navzdy
Dovolim si tvrdit, ze ponechanie sucasnej situacie pomaly ale isto povedie k zaniku HF.
done
viac zrozumitelnejsie to uz byt napisane nemôze
berieme, ze teraz, ked je to cca za 5 min 12 by nejaka urychlena reakcia mohla byt kontraproduktivna, ale v blizkej buducnosti s tym chatom, resp, akousi reorganizaciou nieco radikalnejsie spravime, ci sa tu bude nejakej uzsej skupinke pacit alebo nie, bud to budu respektovat a stat za nami, alebo sa nam postavia chrbtom
netreba nas za to lyncovat, hadzat polena pod nohy, ale ked vam na HF ako takom zalezi, reci o nejakom topic bojkote mam, ani vam a celom hokejfore nijako nepomôzu
arek píše: 4. Povolit chat iba istym userom
Nastavitelne napr. podla poctu prispevkov, alebo len pre akcionarov, mozno by som vedel nastavit aj to zakazanie chatu niekomu, kto dlho neprispel do topicu (to by ale nemuselo mat ucinky, kto by chcel chat za kazdu cenu, pisal by do fora barjake blbosti). To s akcionarmi je zaujimave, ale zas...ak by tam bol bordel, bolo by moralne rozdavat bany? Kedze si dotycny za ten chat v podstate zaplatil, resp. kupil si ho. Vybrat userov na zaklade poctu prispevkov? To by tam bol tiez pomaly kazdy, kto by chcel a vratili by sme sa tam, kde sme boli.
To je myslim nejlepsi reseni a samozrejme neni problem blbosti, ktere jsou zjevne napsane jen aby se dotycny dostal do chatu vymazat a tudiz tak kvotu zase trochu oddalit.

Mam ale jinou poznamku a uz jsme to tu tusim psal driv.
Forum se evidentne profiluje jako NHL, ale je na stole otazka, kolik lidi v teto oblasti opravdu nejak vic NHL sleduje, tak ze ma jednak znalosti, co by k necemu byly a jednak by byl ochoten o tom vubec psat...
Je to preci jen "nocni liga"
Mozna by to chtelo trochu vic se zamerit na tu stranku hokeje, kterou by se dalo nazvat Evropska. (predem rikam, ze se mnou nepocitejte :D )
andy o tom som tiez uvazoval. Osobne by som nemal problem, keby sa forum zacalo orientovat aj na KHL a nase ligy.
povolit chat istym userom, neviem no, ten chat sa aj tak uz v podstate vyprofiloval na viac menej tu istu skupinku chatujucich
ja osobne som za ine moznosti, ale to este musime s chladnou hlavou prehodnotit, vyhodnotit

a ohladom euro hokeja si treba vyskrtnut aj mna :D nezajem, smaozrejme, s vynimkou MS, ci oH
toto forum sa vyprofilovalo ako "NHL-forum" a pritom by sme radi zostali aj nadalej
cepi píše:povolit chat istym userom, neviem no, ten chat sa aj tak uz v podstate vyprofiloval na viac menej tu istu skupinku chatujucich
ja osobne som za ine moznosti, ale to este musime s chladnou hlavou prehodnotit, vyhodnotit

a ohladom euro hokeja si treba vyskrtnut aj mna :D nezajem, smaozrejme, s vynimkou MS, ci oH
toto forum sa vyprofilovalo ako "NHL-forum" a pritom by sme radi zostali aj nadalej
Pak ovsem narazis na urcity limity. I kdyz je pravda, ze treba Rangersaku prokazatelne je dost. Jen sem proste nechtej chodit.
cepi píše:pritom by sme radi zostali aj nadalej
kuk moj prispevok vyssie :D
nevidel by som problem v rozsireni fora o sekciu KHL, pripadne nasich narodnych lig. Samozrejme by sme na to potrebovali pridat modov, ktori sa do toho rozumeju :giggle:
ked sa spustal chat obaval som sa daleko horsieho. na nfl fore funguju z 95prc len cez chat. ja nevidim dovod na zmenu.
arek píše:
cepi píše:pritom by sme radi zostali aj nadalej
kuk moj prispevok vyssie :D
nevidel by som problem v rozsireni fora o sekciu KHL, pripadne nasich narodnych lig. Samozrejme by sme na to potrebovali pridat modov, ktori sa do toho rozumeju :giggle:
mtv says :ahoj: :jn:
arek píše:andy o tom som tiez uvazoval. Osobne by som nemal problem, keby sa forum zacalo orientovat aj na KHL a nase ligy.
toto by vela ludi neoslovilo, zvlast tu, ked vieme, ze tu useri "zeru" NHL, co sa vonkoncom nedivim :-P
to subforum Ostatne ligy je tiez viac menej do poctu, ostatne ligy sa vo velkom rozoberaju na weboch k tomu urcernych, tu velku perspektivu veru nemaju :jn:
cepi píše:
arek píše:andy o tom som tiez uvazoval. Osobne by som nemal problem, keby sa forum zacalo orientovat aj na KHL a nase ligy.
toto by vela ludi neoslovilo, zvlast tu, ked vieme, ze tu useri "zeru" NHL, co sa vonkoncom nedivim :-P
to subforum Ostatne ligy je tiez viac menej do poctu, ostatne ligy sa vo velkom rozoberaju na weboch k tomu urcernych, tu velku perspektivu veru nemaju :jn:
Ale zas prečo tomu nedať šancu? každým rokom pribúda počet ľudí, ktorí KHL sledujú
pokial zostane chat v takej podobe akej je, je je to bezvyznamne, bezpredmetne, toto je odbocka niekde inde
nie toto je podstata tohto "problemu"
No můj názor je asi všem jasný. Podívejte, já jsem dříve působil na NHLPro. Tam jsem aktivne prispíval, ale právě jsem vzdy musel chvíli cekat na reakci, a pak jsem objevil HF, v něm chat, kde se hned vše řeší o NHL (a mimo ni) a hned mate reakci. Nedej k tomu ze se tam casto díky tomu ze tam nekdo rychle hodí odkaz dovíte novinky a breaking news se nektere novinky fakt dovíte hnedka. Díky tomu jsem si HF zamiloval a pusobím tu už skoro 4 roky (pro některé bohužel, vid Dejf :) ).
Ale díky právě chatu jsem si to tu zamiloval. Ano taky sem tam napisu do topicu, ale nejak moc nee, a prave proto ze reakce tam prijde kdoví kdy jestli vubec. Např kdybych neco napsal do topicu Leafs treba se ani nedockam, kdyz to napisu do chatu jiste se nekdo ozve a zareaguje. A samozrejme chat pocas zapasů to ma velke kouzlo, zvlast pri zapasech tymů ktere maji hodne fans...napr loni serie Phi-Pit to byla parada i kdyz jsme dostali tvrde na budku....Pro mě je chat srdce HF a pokud ja napr dostanu chat ban ani na HF nejdu, tak to proste je. Navíc vetsinou jak tu bylo zmineno tam chodi okruh stejným userůů se kterýma jsem se tak nejak tu nejvic zžil a beru je jako své netové kamoše a bavime se tu nejen o hokeji i kdyz vim ze nekdy jsem fakt ma*or a pisu tu magoroviny. Ale je to nekdy proste relax a unik z reality.
Nemyslim si ze ale vypnutí chatu zpusobi narust aktivit v topicu, podle me by to zustalo stejné a nebo po case prisel i pokles. A udelat to v case nejdulezitejsi faze sezony??? Fuj to je hnus a povazuju to za ranu podpas. To jako kdyby v průbehu sezony NHL se najednou rozhodlo ze se nebude davat bod za prohru v OT. Behem sezony to nejde proste. Stejne je jasny ze se v topicu zvedne narust tak nebo tak nebot jde o nejzajimavejsi cast sezony. Ale udelat to takhel ze zdne na den i treba jen na 14 dní povazuji za naprostou blbost, samovůli nekoho a ranu pod pas pro mnoho userů. Vsak kdo chat nechce at tam nechodí a píše si do topicu. Kazdemu co hrdlo ráčí, ale proč brát foru něco co maji radi zase jiní useri? To bych pak nekdo mohl navrhnout osekejte topicy at mame vic lidí v chatu!!!
Říkam jakekoliv sahání na chat a nebo dokonce vypnutí je zásah do srdce fora. My jsme se chytli tohle forum i proto ze je tu chat, pokud by nebyl je mozny ze si svoje forum chytnem jinde a to by byla podle me skoda
martin ja viem na co narazas a to je prave to, preco chceme, aby sa tie novinky, najcerstvejsie, najhorucejsie zacali objavovat aj v topicoch, nie v chate, kde je uzka skupina userov a kde si tie novinky neregnuti useri nemôzu precitat, kedze sa objavuju len v chate (navyse, hladanie to v tej kope archivnych spamov je zlozite, neprakticke a obcas? aj nechutne)
forum navstevuju aj hostia, ktori si chcu len precitat nejake aktualne novinky, no nemaju potrebu regnut sa, kedze forum je viditelne s vynimkou chatu pre vsetkych, no ked tam nic nevidia, neriesia, idu dalej, no my ako admini to musime vnimat trosku inak
ak by som bol user, nejako by ma to cele netrapilo, mal by som tu svoju vip chat klubovnu, co viac mi treba

alternativou chatu by mali byt prave arekom spomenute "rychle topicy", o ktore som sa marne pokusal, kedze vsemozny chat mal jasne navrch
existuje post quick reply a post je v sekunde na svete, taky "chat v topicu"
ked sa tu vo velkom diskutuje v chate, nevidim nejaky problem, aby sa o tom nemohlo rovnako diskutovat v "rychlom topicu", neboli by na to vztahovane nejake extra prisne spam pravidla
na topicoch bez chatu sme fungovali roky a islo to
Nu.. problémem tohohle fóra je podle mě malý počet přispěvatelů... a než tvořit stále nová quick témata a fórum ještě více roztahovat, bych byl pro ho spíše více zkrátit... Sloučit témata do více zabývající se podobnou tématikou ... tzn. udělat takovej chat vlastně v topicách :D ... Udělat hlavní téma pro každou ze čtyř nových divizí, kam by se soustředila hlavní pozornost příspěvků a potom třeba jako takovej bonus méně důležitý témata věnovaný třeba tomu jistýmu klubu (jako jsou doteď)... Každý kdo by si potom chtěl přečíst něco o dění v NHL by primárně navštěvoval ten celodivizní topic a díky tomu se mohl i vyjádřit k více věcem k tomu se vztahujících.... = že by to tam víc žilo a třeba by se začali přidávat další....

Když vznikne nové téma... pár lidí tam napíše svůj názor a až se všichni vynázorujou tak diskuze končí a téma už se třeba nikdy ani neotevře... kdyby se to soustředilo jenom do jednoho topicu ve kterym by se tyhle quick témata řešili.. myslim že by to mohlo mít pozitivní efekt....

jenom myšlenka... fórum sem nikdy neprovozoval .. nevim pořádně o čem mluvim :neviem:
Je tu 1341 userů, ale kolik je tu aktivních? hmmm Ja tu prisel na podzim 2009 a bylo jich tu zhruba 950 co pamatuju, a kde je dneska tech 400 přibyvších? Jen hrstka jich je aktivních. A tak dejte upoutavku ze soucastí HF je i chat, za to ja nemuzu ze ti neregnutí to nevědí. A nejaké rychlé topicy to je podle me o nicem. V chatu se reší vse rychle a navic cokoliv i mimohokejově a to poak se bude psat kde? vim ze je to hokejforum,. ale trocha odlehčení neuškodí, i kdyz vim ja odlehčuji až moc někkdy že klepu spíš na dveře docenta chcocholouška než na dveře studia TSN, ale proste tak to je... A navíc ani nemluvím o té jedinečné atmosfere pri zapasech, navic ti si pritom skoro nikdo fakt hrubě nenadava coz je v nasich krajich jedinecné...kuva hosi nehcte ten chat takový jako je...klidne vymyslete rychle topicy, rychle bany, rychly prachy ale nechte ten chat na pokoji
No teď vidím, jak se na chatu mezi sebou baví martin, maro, Popvodník a říkám si, že zrušení chatu bude to nejlepší.
Nezaregistrovany user to nevidi, jedine ten kto sa tu regne pre kvalitu v topicoch
cepi píše: to subforum Ostatne ligy je tiez viac menej do poctu,
Mozna by stalo za to ty Ostatne holt rovnou rozclenit stejne jako NHL.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS