Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chat na ukor Topicov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

:?:

1) Chat zrušit, beztak do něj nikdo nic rozumného nepíše. Alespoň se bude víc psát do fóra.
31%
14
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
29%
13
3) Chat nerušit, slibuji, že se vždy zamyslím, zda příspěvek nelze zapsat do fóra.
16%
7
4) Jestli xat zrušíte, rozhodím vám sandál. :andy:
24%
11

Wanic píše:... Udělat hlavní téma pro každou ze čtyř nových divizí, kam by se soustředila hlavní pozornost příspěvků
:hmm: Tohle rozhodne stoji za uvahu.. Bylo by mozno tam diskutovat divizni rivalitu a chytnout by se na to mohli fans vsech 8 diviznich teamu, coz by tomu mohlo hodne pomoct. Potencial by tam mohl byt. Wanic :good:
fajn Wanic
cim viac podobnych postov, ktore nam môzu napomôct, tym lepsie
od novej sezony tu mame nove konferencne prerozdelenie, cize uz len z toho dôvodu sa nieco zmeni
este k tomu mojmu prispevku, samozrejme som tam zabudol dat este moznost: chat ponechat a vytvorit tim redaktorov.

k tomu wanicovmu navrhu. Celkom fajn napad, ale zas mat forum zalozene na 4 topicoch? Nevyhodou oproti dnesnemu stavu by bolo, keby som si chcel precitat nieco o tom-ktorom time, musel by som prechadzat aj mnoho dalsieho, co by ma nemuselo zaujimat.
arek píše:musel by som prechadzat aj mnoho dalsieho, co by ma nemuselo zaujimat.
:yes: .. to je velké mínus.. na druhou stranu bys na to (co tě původně nezajímalo) záhy mohl i reagovat.. jinak by sis to třeba vůbec nepřečetl...
Timove topicy nechat tak, ako su. Ak si chcem napriklad nieco precitat o Blues, nebude listovat pripspevkami dalsich 4 timov a zistovat, ktore su vlastne o Blues a ktore nie.

Rychle topicy su dobru napad a zrusenie chatu by im snad pomohlo.

Niektori tu pisu, ze je jednoduchsie o niecom diskutovat na chate. Je to pravda. Ale len pre tych, ktori su na internete (niekedy doslova) 24 hodin denne. Napriklad ja sa na HF dostanem vacsinou medzi 17-21, alebo ako terez - v praci, ked tu nie je sef :) . Takze v podstate mi unika 20 hodin diskusii na HF kazdy den. Samozrejme necitam vsetky topicy a ani nikdy nebudem - na to nemam cas ani chut - ale v topicoch by som si nasiel to, co ma zaujima (btw som ani nevedel, ze je niekde historia chatu :) )

Ak by som mal vybrat medzi 2 variantami - nechat chat ako je, alebo ho zrusit uplne, volim zrusenie.
samozrejme, ze je jednoduchsie napisat nieco do chatu, ja som sa sice viac odvolaval na neregnutych navstevnikov, ale plati to aj pre regnutych, ako napr. Skorpion, ktory na chate netravi 22h......ak na forum zavita po niekolkych hodinach, ci dnoch, sotva bude mat chut listovat v spleti 987 chat stran, ktore su casto prepchate tazko definovatelnymi siframi.....no a ak sa na chate stretne nemenovana 3jica, so svojou vysoko odbornou diskusiou:D konecna v topicoch by to mal prehladne ulozene ako na podnose a mohol si to v klude precitat (nasledne reagovat) s niekolkohodinovym, ci dnovym opozdenim

nie kazdy riesi automaticke prihlasenie fora, ak sem clovek zavita neprihlaseny a v topicoch sa nenajde nic noveho, zaujimaveho, tak sa to podstatne dozvie nieco inde, pricom neskutocna vyhoda fora spociva prave v tom, ze clovek sa tu novinky, prestupy, ci zaujimavosti zo zapasov a pod. dozvie ako prvy prave z fora, pravidelne sa stava, ze na fore sa objavia veci, ktore tradicne hokejove weby zverejnia az po par hodinach......no stale je to zverejnene len v tom chate, kde sa okolo toho nasledne toci cela ta debata.....je potom dôvod s tym istym prispiet aj do topicu?, samozrejme ze nie je, tot pointa
ten chat by sa akoby preniesol do toho "rychleho topicu", ktory by trebars spocival na principe hfboards, jasny nazov topicu a ide sa chatovat:) v tych aktualnych topicoch by sme boli urcite ohladuplnejsie voci nejakym spamom, ktore sa objavuju v chate (jasne, odtial potial) a ak sa o tychto hokejovych veciach veselo diskutuje v chate, neviem, nevidim problem, aby sa to nepresunulo tam, kde to bolo kedysi + s tou strukturalnou zmenou fora (off nhl-hraci, nhl-vseobecne, do timovych topicov by sme samozrejme zasahovat nechceli)

kto bude chciet aj nadalej prispievat, prispievat bude a rychlo si zvykne aj na tie "rychle", ci klasicke topicy, ktore dostanu sancu na reinkernaciu:D ak to nevyskusame, nezistime, ak budeme preslapovat na mieste a budeme spokojni so sucastnym stavom, tadial asi cesta nevedie, treba dat tomu sancu a cas ukaze

je pravdou, ze nahle vypnutie chatu by spôsobilo niektorym tazko predychatelny stav, prislo za 5 min 12, bolo by site horucou ihlou, co by neprospelo ani jednej zo stran, podla vsetkeho s tym pockame a pocas uhorkovej sezony, pred zahajenim tej novej (aj v ramci novej NHLkonf. struktury). prideme s konecnym riesenim, podobou
tato celkova myslienka ale neprisla z minuty na minutu, arek s touto struktur. zmenou prisiel uz tusim rok dozadu, no jasne sme sa zhodli v tom, ze pokial bude fungovat chat v takej podobe v akej momentalne funguje, nema to ziaden vyznam a pôjdeme skôr ci neskôr cestou - hokejforumchat.com, co by sme neradi

samozrejme, dalsie navrhy, dotazy aj od zvysku hf su vitane
Aby se nereklo take se vyjadrim. Ja do chatu chodim jen obcas takze by me jeho zruseni urcite nevadilo, ale na druhou stranu bych urcite vic neprispival :D Ja celkem chapu adminy a jejich duvody a myslim ze nejaka zmena je urcite treba, ale nic kloudneho ze sebe ted nedostanu. Taky netravim na netu pul dne, ikdyz obcas v zime kdyz je hnusne se stane ze se zaseknu, ale urcite cas netravim trcenim X hodin na chatu.

Kód: Vybrat vše

nie kazdy riesi automaticke prihlasenie fora, ak sem clovek zavita neprihlaseny a v topicoch sa nenajde nic noveho, zaujimaveho, tak sa to podstatne dozvie nieco inde, pricom neskutocna vyhoda fora spociva prave v tom, ze clovek sa tu[u][b] novinky, prestupy, ci zaujimavosti zo zapasov[/b][/u] a pod. dozvie ako prvy prave z fora, pravidelne sa stava, ze na fore sa objavia veci, ktore tradicne hokejove weby zverejnia az po par hodinach......no stale je to zverejnene len v tom chate, kde sa okolo toho nasledne toci cela ta debata.....je potom dôvod s tym istym prispiet aj do topicu?, samozrejme ze nie je, tot pointa
Neviem nakoľko je to technicky možné a zrealizovateľné, ale pokiaľ ide o takéto top správy a kadejaké novinky, nešlo by to riešiť tak, že na úvodnej stránke pod oficiálnym bannerom hokejfóra by bola nejaká "lišta", kde by bol zakaždým headline z každej takejto novinky s tým, že viac v topicu a hodený link na príslušný topic. S tým že tieto novinky by boli pohyblivé (ako to je napr. v spravodajských televíziách, že idú správy a dole ti bežia top headliny) alebo by bola jedna novinka napr. 30 sekúnd a potom by naskočila ďalšia. A že toto by videli aj regnutí aj neregnutí useri a potom ak by chceli sa k tomu vyjadriť, museli by sa registrovať

Lebo povedz mi kto, najmä z neregistrovaných by šiel hľadať takéto pikošky priamo do topicov :jn:

// nie Joe, cestou cestou TA3, ci CT24 ist nechceme a realne to nie je; c.
kludne to môzeme presunut sem, kedze vsetko so vsetkym suvisi
Finch182 píše:nebol som tu ked sa to stalo, iba som sa dopocul ale takisto sa pripajam..... riesite tu ako prilakat novych ludi na forum.... a co takto zapracovat na tom, aby tu zostali aj tí, co sem uz chodia? Preco by malo byt 99% fora terorizovane jednym, dvoma debilmi? Snad nikto ho nema rad, nikdy nepovie nic k veci, bud pise kraviny alebo nadava ostatnym. Za rok a pol co som na tomto fore, som od neho nevidel jedinu zmysluplnu vetu a nie to este nejaku normalnejsiu suvislu konverzaciu. Ste posraní dat perma ban.....Myslel som ze toto forum si zaklada na trochu inteligentnejsich userov a nebere sa sem plevel ako na inych, beznych strankach. Tym si ale docela serete do huby, ked sa tu toleruje tento ma*or a plus este jeden. Esteze toho Dada ste spacifikovali ako tak. Pytam sa ale, je nutne tu furt martina pestovat? Stary chren a uvazuje ako 13 rocny, lezie vsetkym na nervy. Pridem na forum a vidim na chatu jeho tak rovno idem prec. Bude to tu konecne stranka iba pre normalnych ludi alebo sa tu budu pestovat individua ako tento ma*or? Este mi tu pije jeden krv ale vzhladom na to ze v dnesnej veci nefiguruje tak ho nespomeniem menom......ale ked sa spomenu dvaja dementi fora tak asi kazdemu je jasne, koho sa tym mysli
spravne, posledne vypnutie chatu, ktore nebolo inak vôbec na plane, bolo spôsobene spravanim sa dotycnej osoby (btw, ten prvotny navrh obmedzenia chatu nevznikol ani nahodou na zaklade bordelu v chate - to je uz len akymsi "bonusom" navyse) je najmenej hodit chatban, resp, permachat ban na dotycne osoby (co realne hrozi), cim by sa chat opät dostal do stavu "normalneho" (to ze by sme opät museli riesit duplicitne nicky a pod.to je uz vedlajsie) ale opät kladiem tu istu otazku - co by sa tym zmenilo?

ja neviem, ci to nechcu niektori chatujuci pochopit, vidiet, ale cestou chatu vedieme cele toto forum - topicy do stavu zabudnutia, lebo prevazna väcsina hokejovych debat sa riesi v tom chate, je to logicke, ja to chapem, o tej jednoduchosti pisania don a vyhod s tym spojenych, sa bavit nemusime, ale neviem, toto je ta spravna cesta hokejfora?

som si isty, ze ak by sa chat definitivne vypol, cast userov, ktori boli na chat svojim spôsobom odkazani, by foru dala kosom, proste ho bojkotovala a chcela ukazat, ze toto nie je ta spravna cesta, chapem to, lebo niekomu ten chat prirastol k srdcu ako pupocna snura
no skuste sa vzit trosku aj do koze vedenia fora, nielen z pohladu bezneho usera, ktory je s chat stavom maximalne spokojny, pise si tam, odreaguje sa a netrapia ho, neriesi nase problemy, ci starosti
v ramci tych noviniek, ktore tu Joe spomenul, navrhol, mal som skôr na mysli hlavne pripadnu debatu okolo nich, vytvorenie aktualnych, zaujimavych, vlastnych tem, ktore si mozno radi precitaju aj ti neregnuti useri, mozno nie prilis fundovani na to, aby sa sem regli a prispievali, ale tzv. citatelia:) urcite protiotazka, co mame z takych, no v podstate nic, ale tym som poukazal aj na tych, co regnuti su, no neriesia trebars automaticke prihlasenie a ak ano, kaslem na to, prehrabavat sa v spleti 689 chat stranok, ktore su niekedy zavirene kadecim

omrkol som take priebezne hlasovanie, ktore samozrejme o nicom nerozhoduje, ale tak v ramci akehosi priekumu; uprimne, prekvapil ma pocet vyrovnanych hlasov, za uplne zrusenie a nezrusenie (tych 4-5, ktori by nam rozhodili sandal, by som dokazal sfleku vymenovat;D )
najvyssi pocet hlasov ziskala zatial 2 moznost, ktora nieco naznacuje a da sa povedat, ze ti ktori zahlasovali za tuto moznost vedia, co tym chceme povedat (pricom sme tam nezaradili este moznost "zachovanie s obmedzenim")
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
samozrejme, ze by bolo skodou, ak by sme chat vygumovali z obehu fora, vnimame vsetky reakcie, aj v zakulisi sme sa asi zhodli na tom (aj ked treba povedat, ze tuto chat situaciu riesim najmä ja s arekom - pre doplnenie, kajo je podobneho nazoru ako priaznivci chatu, painki by sa priklonil na obmedzenie chatu) ze take radikalne chat riesenie by spravilo asi dost velku zlobu, preto sme ako celkom realnu videli moznost, jeho obmedzenia to tzv- on-off, najst tym nejaky kompromis, zlatu strednu cestu, ako som spominal, aby vlk (useri) zostal syty a koza (admini) cela

takze netreba mat pred sebou tu cervenu byciu plachtu, lebo my za kompromisy sme, ale musite byt v tejto veci napomocni aj vy a nie ist cestou nejakeho pohorsovania, prskania, bojkotu, ci sabotovania fora.....ved tie topicy zily aj predtym a ak by sa ten hokejovy zivot (chat) presunul do tych topicov, hned by to bolo poznat
je to forum, nenahaname 1500 postov denne, kazdy si tam hodi post kedy uzna za vhodne, ked ma na to cas, chut, naladu, ci motivaciu, no ked tu topic_motivaciu nema, kedze sa tam nic neriesi, tak na to kasle
mozno dalsia z otazok, aky zmysel ma silou mocou tlacit nieco do topicov, kde by ho tvorilo mozno len uzky okruh userov, ostatni by si to bud len precitali a neriesili, ostatni by to ani neriesili, ale tak to je uz na samotnych userov, ci by toto jedinecne forum svojho druhu "na svete":D hyrilo (ne)aktivitou vdaka ich (ne)aktivite

môzeme sa uspokojit so stavom, ze tu mame kazdym jednym dnom sympaticky pocet on-line clenov, môzeme sa uspokojit s tym, ze to tu ozaj zije, ze v pripade casti userov je hokejforum prvou strankou, na ktoru po zapnuti netu zavitaju, no nemôzeme sa uspokojit s tym, ked to zije v prevaznej miere na chate.....chapete, co tym celym chceme povedat??

skuste sa zamysliet nad tym, ze pokial hokejove topicy budu fungovat tak, ako doteraz (samozrejme NHL-PO je o niecom inom) realne hrozi, ze tie topicy môzeme naozaj skôr ci neskôr "uzamknut"
som tu pred istym casom s nadsadzkou spomenul, ze ak by sa hlasovalo o tom, ci zrusit chat alebo topicy, poniektori by snad aj hlasovali za tu druhu moznost, samozrejme, ze to bolo pritiahnute za vlasy, nerealne, topicy su uz x,y rokov pevnou sucastou fora a budu aj nadalej, ale ich existencia bez hokejovych debat, ktore sa riesia na chate, naozaj nema velky vyznam, o tych moznych rychlych topicoch ani nevraviac
arek píše:7. Ponechat sucasny stav navzdy
Dovolim si tvrdit, ze ponechanie sucasnej situacie pomaly ale isto povedie k zaniku HF.
nechceme malovat certa na stenu, ale mozne je vsetko; bez vas userov by sme si tu ani nepipli, sme vdacni za vas, sme tu s vami uz 7 rokom, tak hadam najdeme spolocnu cestu
co sa tyka zrusenia chatu tak mne je to nejak fuk. obavy chapem, nebol som tu ked este chat nebol, necham sa prekvapit ake to bude bez chatu. Narazam na to, ze sa tu proste moc necistia useri, ktorí trvalo iba degraduju toto forum. Ked sa to vam banovat nechce tak mi daj prava a ja sa s nim/i budem hrat. Robil som globala na phpbb fore kde byvalo online v priemere 200-300 ludi a bolo tam vela dementov a daleko horsich este a muselo sa to cistit. V tomto by som bol vytrvaly a nerobi mi problem odstrihnut mu aj 30 uctov denne v pripade ze ma premenlivu ip. On bude mat viac roboty s vytvaranim novych mailov a uctov na registraciu, mozem ho vytrvalo banovat aj pol roka. Zacat tym chatom, kedze robi problemy hlavne tam. Ked sa presunie aj do topicov a bude robit problem aj tam tak ho budem banovat kompletne, nemam s tym problem. Zamyslite sa nad tym, ktorych userov tu chcete, aby sa nestalo ze dementi vystvu tych normalnych.
Tak musim rict, ze s martinem a marem uz jsem se smiril. Ja si s nima dokazu poradit, obcas je hodim do ignoru, kdyz zrovna nemam naladu. Sou to takovy maskoti a popravde bez nich by to nebylo ono. Navic neni pravda, ze s nicim neprichazi.. Koucuv koutek nebyl marnej a o Habs urcity prehled taky Maro samozrejme ma.
S cim mam velky problem je permaban :dudo: Tady se nemerilo rovnym metrem :nono:
Je to asi jako pripiskavani Penguins pri jejich :cup:
Jediny co to vyrovnava, ze jste mu povolili nahradni nick. Ale pachut zustala.
ja len rychlo a strucne, som za zrusenie chatu, kritizoval som ho hned ako sa zavadzalo, proste chceli ste FORUM tak to ma byt forum a nie rychal cesta vyventilovat si svoje pocity... a ti co tvrdia ze co zaujimave sa dozviem v chate... no to su mi teda vacsinou fakt novinky, 99% prispevkov pri nahodnom otvoreni su bud bludy alebo bez zachytenia predoslych prispevkov nic nehovoriace vykriky, keby to bolo zosumarizovane v nejakom prispevku v topicu dalo by to omnoho viac

ked chce niekto len tak kecat nech sa paci na tomu priamo urcene stranky kde moze spamovat do nemoty :eek2:
Tak ja pojdem asi teraz proti vacsine v nasom HF time (teda urcite), ale ako som uz x krat pisal aj cepimu, zrusenie chatu mi ako najlepsi napad nepride. A to zapinanie (ON/OFF :giggle: ) pocas zapasov mi pride..uff..dost komunisticke. Preco to nenechat tak ako to je a premyslat trebars nad tym Atlantikovym navrhom, kde by user dostal chat ban na nejake casove obdobie ak by pocas nejakeho casu neprispel do nejakej temy? Ako aj toto vyznie trochu ako pritiahnute za vlasy, ale ked uz chceme cisla, nemalo by sa popri tom zabudat ani na spokojnost urcitej skupiny uzivatelov...Alebo vymysliet nieco ine, na nejaky rozumnejsi kompromis by sme urcite prisli a neriesil by som to osobne takto radikalne. A som si isty, ze ti co hlasovali za zrusenie do chatu nevkrocia ako je rok dlhy, tak im to moze byt uplne jedno.

V jednej veci sa cepimu necudujem.. ked niekedy vidim tu "plodnu" diskusiu tam, tak mam tiez sto chuti to cele zatvorit. Ale treba si uvedomit, ze v 95% pripadoch sa tam diskusia vedie slusne a az na par jedincov, ktorym obcas prepne je to myslim v norme. A presne ako pisal Selly, to ze sa zrusi chat neznamena automaticky narast prispevkov v topicoch. Tomu vobec neverim.

Ano, nejaka zmena (zmeny? :neviem: ) potrebna je. Ale ci je toto ta spravna cesta som si nie isty..

a teraz ma arek, cepi a PK nezlynčujte :psst:

edit: este chcem dodat, ze nelobujem za seba, ja pripadne zrusenie prezijem. aby ma zas niekto neoznacil za egocentrika :kajo:
kajo píše:Tak ja pojdem asi teraz proti vacsine v nasom HF time (teda urcite), ale ako som uz x krat pisal aj cepimu, zrusenie chatu mi ako najlepsi napad nepride. A to zapinanie (ON/OFF :giggle: ) pocas zapasov mi pride..uff..dost komunisticke. Preco to nenechat tak ako to je a premyslat trebars nad tym Atlantikovym navrhom, kde by user dostal chat ban na nejake casove obdobie ak by pocas nejakeho casu neprispel do nejakej temy? Ako aj toto vyznie trochu ako pritiahnute za vlasy, ale ked uz chceme cisla, nemalo by sa popri tom zabudat ani na spokojnost urcitej skupiny uzivatelov...Alebo vymysliet nieco ine, na nejaky rozumnejsi kompromis by sme urcite prisli a neriesil by som to osobne takto radikalne. A som si isty, ze ti co hlasovali za zrusenie do chatu nevkrocia ako je rok dlhy, tak im to moze byt uplne jedno.
resp. je tu ešte kategória, silno hlasuje a lobuje za zrušenie chatu ale v hokejovom topicu som od dotyčnej osoby nevidel jediný príspevok (možno topic repre), inak len v sekcii KTL :neviem:


Edit: ešte by som dodal, že aj včerajšie vypnutie chatu bolo fakt že scestné, bola tam vecná debata ohľadom práve prebiehajúceho semifinále LM, mal byť sankcionovaný jedine homosexuálny úchyl a nie všetci, ktorí boli aktuálne online
kajo píše: edit: este chcem dodat, ze nelobujem za seba, ja pripadne zrusenie prezijem. aby ma zas niekto neoznacil za egocentrika :kajo:
Ja myslim, ze by to prezil kazdy (a me by to jen prospelo) ale urcite by to byla skoda..
kajo píše:a teraz ma arek, cepi a PK nezlynčujte :psst:
za nejaky opacny nazor, sme tu este nikoho nelyncovali :nono2: ale môzes byt prvym :D

neviem no, mne ten navrh - chatbanovat za to, ze user za nejake casove obdobie neprispeje do postu pride 3x tak komunistickejsi :) nedokazem si predstavit, aby sme uzivatelov zatazenym na chat, "nutili" pisat posty, ved to by sme ich nenutili aj keby bol chat mimo provozu, som to spomenul aj na margo tejto poznamky
kajo píše:zrusit chat neznamena automaticky narast prispevkov v topicoch. Tomu vobec neverim.
cepi píše:je to forum, nenahaname 1500 postov denne, kazdy si tam hodi post kedy uzna za vhodne, ked ma na to cas, chut, naladu, ci motivaciu, no ked tu topic_motivaciu nema, kedze sa tam nic neriesi, tak na to kasle
mozno dalsia z otazok, aky zmysel ma silou mocou tlacit nieco do topicov, kde by ho tvorilo mozno len uzky okruh userov, ostatni by si to bud len precitali a neriesili, ostatni by to ani neriesili, ale tak to je uz na samotnych userov, ci by toto jedinecne forum svojho druhu "na svete":D hyrilo (ne)aktivitou vdaka ich (ne)aktivite
a taktiez si nedokazem predstavit, ako by sa to casove obdobie kontrolovalo, cele zle toto
zaujimavy navrh s ktorym prisiel Getzo, je podobne nerealny
cepi píše:Obrázek
niekomu nieco zakazovat, nehrozi

s tym obmedzenim chatu ON-OFF, nemyslim si, ze ide o nejaky komunisticky navrh, ved ten navrh predostreli samotni useri - Wild, Skorpion, ci Wanic
smaozrejme, ze by "vypnutie" chatu neprebehlo pocas zapasov, cisty priklad - zapinal by sa kazdy den cca 22:00 a vypinal niekedy rano, podla toho ktori admini - modi "vstavaju" (ciste orientacne 8-9-10) urcite by to nebolo tesne po zapasoch (mam samozrejme na mysli NHL zapasy) kedy by pripadna diskusia bola v plnom prude; na vsetko sa da v pohode zvyknut
kajo píše:treba si uvedomit, ze v 95% pripadoch sa tam diskusia vedie
a sme opät pri podstate veci - ano je to o tej diskusii......ktora sa riesi v chate, takze sa opät po x,y krat pytam, ci chceme viest diskusiu na chate, alebo v topicoch? ktore "musia" byt podstatou FORA a s tymto sa stotoznujem s janikom; je pravdou, ze ten do hokejovych topicov neprispieva, ale ide v podstate o ten princip a ten janik podla mna vystihol

clovek ak je nejaky ten den mimo netu, hf neriesi, zavita sem po nejakom case, dni, dvoch, chcel by si trebars precitat nejake timove novinky v topicoch, alebo v nejakych inych, kde vie, ze sa to nestrati, no ma smolu, pretoze sa to hodilo do chatu, a moze to hladat medzi 658 chat stranami, kde sa nachadza debata od hokeja az po nedelnajsi obed...........................................
akurat teraz napr. Rono vytiahol zaujimavu informaciu
CBC reports the Boston #Bruins and Patrice Bergeron have already begun negotiating a contract extension
je to v chate, cize ide o informaciu jedine pre tych, ktori na tom chate visia, nie pre registrovanych userov (tym padom aj tunajsich), ktorych by tato informacia mohla tiez zaujat (to len taky priklad, samozrejme, môze sa jednat o inu hokejovu temu - aktualnu z MS trebars) takzesme opät pri tom istom, chcelo by to skutocne HOKEJOVE FORUM, nie hokejove? CHATFORUM

hladat dalsie navrhy, kompromisy, paci sa? uprimne, mna uz nijake nenapadaju, ja som uz spomenul vsetko do najmensieho puntika
cepi píše:
s tym obmedzenim chatu ON-OFF, nemyslim si, ze ide o nejaky komunisticky navrh, ved ten navrh predostreli samotni useri - Wild, Skorpion, ci Wanic
smaozrejme, ze by "vypnutie" chatu neprebehlo pocas zapasov, cisty priklad - zapinal by sa kazdy den cca 22:00 a vypinal niekedy rano, podla toho ktori admini - modi "vstavaju" (ciste orientacne 8-9-10) urcite by to nebolo tesne po zapasoch (mam samozrejme na mysli NHL zapasy) kedy by pripadna diskusia bola v plnom prude; na vsetko sa da v pohode zvyknut
A ide o kameň úrazu, je toto hokejfórum alebo NHLfórum? Hokej sa hrá aj inde a hrá sa aj v iných časoch

+ ďalšia vec, niekedy zápasy začínajú už o 17:35, takže tvoj geni(t)álny nápad má ďalšiu trhlinu
Možno by stačila úplná maličkosť. Spraviť z chatu samostatnú stránku, na ktorú sa dá dostať po prihlásení a zadaní nejakého captcha kódu a hneď by bol trochu chat zredukovaný, pretože by sa nechcelo každému neustále prihlasovať a zadávať captchu a ak hej, tak asi by na to mal trochu závažnejší dôvod než len žiadať o zasúvanie svojho peni*u do černošského zadku.
kto chce chatovat, nech ide na pokec :protest:
cepi píše:s tym obmedzenim chatu ON-OFF, nemyslim si, ze ide o nejaky komunisticky navrh, ved ten navrh predostreli samotni useri - Wild, Skorpion, ci Wanic
No to su presne ti, ktori su v chate raz za ten rok. To im samozrejme nevycitam, len ze to nebude asi nejaka smerodatna vzorka..
A nevravim, ze rovno ten Atlantikov napad je idealny, ale to rozhodne ani nie je vypnutie a/alebo vypinanie chatu :fucker2:
kajo píše:
cepi píše:s tym obmedzenim chatu ON-OFF, nemyslim si, ze ide o nejaky komunisticky navrh, ved ten navrh predostreli samotni useri - Wild, Skorpion, ci Wanic
No to su presne ti, ktori su v chate raz za ten rok. To im samozrejme nevycitam, len ze to nebude asi nejaka smerodatna vzorka..
A nevravim, ze rovno ten Atlantikov napad je idealny, ale to rozhodne ani nie je vypnutie a/alebo vypinanie chatu :fucker2:
jasne, ze som na chate raz za rok. Za 1. - riesia sa tam hovadiny (kto ma kedy aku skusku, myslim naposledy som tam videl - co mam k tomu akoze napisat???); za 2. - nemam cas vysedavat na chate
Joe S. píše:A ide o kameň úrazu, je toto hokejfórum alebo NHLfórum? Hokej sa hrá aj inde a hrá sa aj v iných časoch

+ ďalšia vec, niekedy zápasy začínajú už o 17:35, takže tvoj geni(t)álny nápad má ďalšiu trhlinu
ak mas na mysli ine ako nhl chat hokejove debaty (ano pri nich to tu zije najviac a je to tak, forum sa tu za tie roky vyprofilovalo najmä na tu nhl stranku, co nie ja asi ziadnou novinkou a co je pre forum urcite plus), trebars tvoje chat debaty z nasej nesledujucej sk ligy - typu Sk****** Kosice a pod. tak ok :)
pointa? o zruseni chatu nechcete ani len pocut, samozrejme plati pre tu vip chat skupinu, hladame kompromis, aby sa teda nezrusil, len "obmedzil", nie, je to komunisticke, cepi je komunisticky
a tie skryte genitalne narazky si prosim ta nechaj pre niekoho ineho, na nikoho som tu doteraz nekydal, nenavazal sa, ale v tvojich neviditelnych slovnych hrackach sa nachadza presne to, co sa tu riesilo napr. aj v ramci KTl, ale to je uz debata o inom a do toho sprtat nemienim, u teba jednoducho stredna cesta neexistuje, bud biela alebo cierna
ak by som tu ale nejakym obmedzenim chatu, mal niekomu spôsobit dozivotnu traumu, popripade by mi nevedel prist na meno, tak za toto mi to ozaj nestoji, kludne si tu diskutujte - chatujte aj nadalej a ktohovie, mozno sa raz stretneme na pokeci.sk
cepi píše:
Joe S. píše:A ide o kameň úrazu, je toto hokejfórum alebo NHLfórum? Hokej sa hrá aj inde a hrá sa aj v iných časoch

+ ďalšia vec, niekedy zápasy začínajú už o 17:35, takže tvoj geni(t)álny nápad má ďalšiu trhlinu
ak mas na mysli ine ako nhl chat hokejove debaty (ano pri nich to tu zije najviac, na ms, ci oh nie je problem spravit vynimku a je to tak, to foru msa za tie roky vyprofilovala najmä na tu nhl stranku), trebars tvoje chat debaty z nasej nesledujucej sk ligy - typu Sk****** Kosice a pod. tak ok :)
pointa? o zruseni chatu nechcete ani len pocut, samozrejme plati pre tu vip chat skupinu, hladame kompromis, aby sa teda nezrusil, len "obmedzil", nie, je to komunisticke, cepi je komunisticky
a tie skryte genitalne narazky si prosim ta nechaj pre niekoho ineho, na nikoho som tu doteraz nekydal, nenavazal sa, ale v tvojich neviditelnych slovnych hrackach sa nachadza presne to, co sa tu riesilo napr. aj v ramci KTl, ale to je uz debata o inom a do toho sprtat nemienim, u teba jednoducho stredna cesta neexistuje, bud biela alebo cierna
ak by som tu ale nejakym obmedzenim chatu, mal niekomu spôsobit dozivotnu traumu, popripade by mi nevedel prist na meno, tak za toto mi to ozaj nestoji, kludne si tu diskutujte - chatujte aj nadalej a ktohovie, mozno sa stretneme na pokeci.sk
tvoje tvoje tvoje ... :blabla: ty nikdy nenarážaš a ani si nenarážal na mňa (viď tvoje vyjadrenia o antičechoch a podobne)
a keď tu teraz vyťahuješ KTL, tak v rámci KTL a aj tu padlo dosť produktívnych návrhov a aký bol postoj vedenia (či už komisie alebo teba) ? A taktiež nemôžeš uprieť ani to, že sa snažím poukazovať na nejaké maličkosti, aby boli niektoré veci bezchybné (napr. aj v tomto topicu http://www.hokejforum.com/3-washington- ... t8274.html" onclick="window.open(this.href);return false; som už v pondelok upozorňoval na chybu v názve témy - konkrétne v chate a doteraz tam tá chyba je, či nikto si to nevšimol alebo nikomu to nevadí? :jn: )

S tým tvojím záverom si ale kus serieš do huby (keď to mám tak natvrdo povedať), vyháňať ľudí? :good: one.

A komunistické na tom niečo je, z pozície moci sa snažíš obmedziť / zrušiť niečo, čo sa stalo integrálnou súčasťou HF, popravde chat má omnoho viac spoločné s HF ako samotná KTL, tak ak chceš zrušť chat, tak rovnakým postojom presuň rovno sekciu KTL na príslušnú stránku :serus:
cepi k niecomu si sa vyjadrit zabudol........
"Niekoho obmedzovať či niečo mu prikazovať je komunistickejšie... než zrušenie chatu" :eek2: wait what?

Načo ale vytvárať novú stránku pre chat? Aký to má zmysel? Pointa mi uniká.
Skorpion píše:kto chce chatovat, nech ide na pokec :protest:
Mám chatovať s 15 ročnými pIp1nQuaMi čo o hokeji nemajú šajn? :|
Skorpion píše:jasne, ze som na chate raz za rok. Za 1. - riesia sa tam hovadiny (kto ma kedy aku skusku, myslim naposledy som tam videl - co mam k tomu akoze napisat???); za 2. - nemam cas vysedavat na chate
...a to, že doň nechodíš ti prirodzene nikto nevyčíta, alebo áno?

1) tak prečo by si mal práve ty prispieť k rozhodnutiu o jeho zrušení? Ak ho používať nechceš, nemusíš, je to tvoja voľba. A ak sa tam riešia len "hovadiny", o čom sa potom bavíme? Veď cepiho základný argument je, že ľuďom v chate unikajú PODSTATNÉ veci, ktoré by inak boli v topikoch (čo je tiež do značnej miery somarina ale budiš).

2)... to môžeš tiež do tretieho bodu napísať "opovrhujem ľuďmi, ktorí si krátia na ňom chvíľu", lebo tam ten druhý bod smeruje.

:arrow: najviac sa mi ale páči cepiho "ži a nechaj žiť" keď idem pucovať niekoho za mylný názor, stupiditu či detinské správanie... ale ľudí, ktorí sú tu kvôli hokeju ALE AJ kvôli kontaktu s ľuďmi, ktorých spoznali vďaka hokeju a radi sa s nimi porozprávajú aj o iných veciach - ale nie až na tak osobnej úrovni ako osobne, telefonicky či na sociálnych sieťach (ktoré sú inak preplnené a zaberajú omnoho viac času) - tých by zrušil okamžite a s radosťou.

:tada:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES