Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

trestanie uzivatelov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Mali by sme prebrat jednu vec, ktora je tu adminmi dlhodobo ignorovana.

Na tomto fore su konflikty a osocovanie takmer na dennom poriadku. Je to vecny problem a degraduje to diskusie a slusnym ludom to bere chut sem ist. Su tu ludia, menovat nebudem, ktory maju vecny problem s disciplinou. A zaroven je tu problem, ze ked sa na toto poukaze, tak cepi s arekom reaguju na vsetko mozne ine, ale nie na toto. Myslim ze by sa mali jasne stanovit pravidla, urcit hranice, okrem kaja pribrat aspon jedneho moda, najlepsie dvoch. A banovat to. Nehovorim o perma banoch. Vyvola ale niekto konflikt na chate alebo v topicu, hned ban aspon tyzden. Bez diskusie. Po tyzdni sa vrati, spravi to znova tak dostane dalsi. Vrati sa a spravi to znova tak dostane mesiac. Spravi to 5 krat za sebou a dovidenia.

Mame to tu jak na Slovensku. Pravo a spravodlivost nestoji na strane slusnych. Vieme velmi dobre, ze su tu uzivatelia, ktorí by tu takmer nikomu nechybali ak by navzdy zmizli. Ten kto robi bordel, nie je potrestany a uz ked tak iba docasne, ste schopní niekoho banovat aj 20 krat rocne. Ten clovek sa nepouci a vy takisto nie.

Chcete zivsie diskusie v topikoch ale najprv by v nich mal byt poriadok aj ked samozrejme ze agresivnejsie je to na chate, tam je to konfilkt v zivom prenose.

Cez vikend som sem nalakal novych uzivatelov. Mame tu noveho fanusika leafs, sharks, vratil sa kuwo. Mozno sa ujmu este dalsi ale to sa este uvidi.....ale uz viem o dvoch userov, ktorí mi napisali ze no way. Pozerali topicy, pozerali chat a atmosfera sa im nelubila. Konflikty, agresivita, hadky, osocovanie. Ze ano su tu samozrejme aj normalne diskusie ale ze by ich nebavilo sa s niekym vrazdit. Takze smola.

Cepi, Arek - ak chcete toto forum zatraktivnit pre novych uzivatelov, tak nech sa tu zacne cistit bordel. Ziadna nepochopitelna opicia laska, pride mi ze ste posraní niekomu udelit trest a uz ked tak je to pomaly mesacny porod nez sa k tomu uchyilite. Ja nevidim problem v tom trestat niekoho kto sa chovat nevie. Ludom co sem chodia aj nadalej zalezi na tom, aby sem chodili. Ale zaroven potrebuju aj vychovne bany, bez moznosti UB aby sa naucili co sa smie a co nie.

Zamyslite sa teda ci sa to necha tak a tym budete podporovat tych, co robia bordel. Alebo budu slusní konecne chranení. Nejedna sa tu o nejaky utok na mna, ja som sa tu osobne este s nikym nehadal. Nenarazam ani na nejaku konkretnu situaciu alebo konkretnych ludi. To vobec nie je treba...

Viem si v tejto funkcii napriklad predstavit andyho. Je tu takmer 24 hodin denne, je dostatocne stary na to aby mal aj rozum, prelieza vsetky topicy. Akurat ci by vedel byt aj dostatocne nekompromisny aby zabanoval kohokolvek, kto sa precini.

A teoreticky ani nemusi ist o bany pri nejakom menej zavaznom precineni. Ked som robil na phpBB moderatora ja, a niekto robil bordel na chate tak dostal chat ban ak bol slusny v topicoch. Ak sa previnil v topikoch tak dostal rank mute. V jeho obrazku bolo vidiet ze ma mute rank a sice mohol byt na foru ale mal zakazane docasne prispievat.

Ked sa toto spomenie niekde v chate alebo v topiku tak to (cepi a arek) ignorujete. Tak tu mate specialny topik na to a uz sa snad vyjadrite a dufam ze ku prospechu vsetkych. Ja citim hanbu az za to co mi ti dvaja, ktorych som sem zavolal napisali. A ja im na to ani nemam co napisat pretoze maju pravdu.
Nemuzes volat Pens fana behem zapasu Pens :eek2: Timing failed. Ale ano, jinak jsem za.
fens pans bol jeden ale ze neslo len o topic pens. potom bol este jeden mimo pens
A problem je tu dlhodoby odkedy som tu, co je rok a pol. Nieco by sa uz malo zmenit.
Finch182 píše:Nieco by sa uz malo zmenit.
nerad by som sa odvolaval opät na ten chat, ale prave v nom sa sustreduje najväcsi bordel
zopakujem post z ´2011
na čo by sme chceli detailnejšie poukázať, je chat...výborný nápad, výborná vecička, ale do istej miery dvojsečná, nakoľko v niektorých situáciách prestáva plniť svoj účel a namiesto zbližovania užívateľov sa tam riešia hádky, spory, osočovanie....pokiaľ sme chat nemali, bol kľud, pokoj, topicy bez vulgárností, hádok, trollingu (ak aj ano, vedeli sme si to ustrazit), no s chatom sa to logicky posunulo do inej roviny, chat si spätne prezerať nedokážeme a je logické, že na ňom nesvietime 24h denne...pričom v topicu v podstate zostalo všetko nemenné, nerušivé....tam si to vieme bez problemov postrážiť, v pripade vyhrotenia premazat posty, uzamknut temu, pokial horuce hlavy nevychladnu, ci banovat

ako všade na chate, aj u nás, sa vytvárajú isté skupinky, zoskupenia, kamarátske, menej kamarátske, témy také, onaké, z času na čas sem zavíta rýpač a už to ide....tomu sa človek proste nevyhne....ak na chate vznikol problém kvôli trollovaniu, to isté platí aj v prípade osočovania, sporov a pod.;..ak by sa to na chate v blízkej, ci vzdialenejšej budúcnosti, viac a viac hrotilo, pôjdeme cestou odstránenia chatu....na pár hodín, dní, mesiacov...?...pevne veríme, že k takémuto kroku nebudeme musieť pristúpiť....záleží to len a len od vás...
k tomu trestaniu, to je niekedy ako v mlynskom kole vid - http://www.hokejforum.com/post347839.html#p347839" onclick="window.open(this.href);return false; / http://www.hokejforum.com/post347841.html#p347841" onclick="window.open(this.href);return false; tak si vyber, no a tak, ako niektori su schopni kvôli pripadnemu offchatu dat foru zbohom , tak su niektori schopni dat foru zbohom, aj kvôli pripadnemu (ne)spravodlivemu trestu na toho ci oneho uzivatela
ja osobne som za svojho admin pôsobenia preposlal desiatky "osobnych" upozorneni (prostr.pm), cize najskôr sme volili cestu dohovoru, prostr. pm, alebo verejnym upozornenim, ak to nezabralo, boli sme chtiac nechtiac nuteni riesit to BANanovou cestou (prehlad upozorneni - banov, najdes v tomto topicu - http://www.hokejforum.com/bany-a-upozor ... 3-150.html" onclick="window.open(this.href);return false;) no aj potom si clovek precital, ze sa spravame ako taki gestapaci, na druhej strane ako mäkkyse a ze strkame hlavy do piesku, ako si to mal na mysli aj ty; aha co som vynuchal:)
mitch píše:Ak maju uzivatelia pocit ze je totu nejak prisne doporucujem skusit zahranicne fora. Ja som dostal banan za ovela mensie blbosti. A to dokonca na calgarypuck.
aj vplyvom tychto veci, sa na fore zaviedla moznost ignore, tak na chat, ako aj na cele forum (ci je to to prave orechove, tazko povedat), cim je moznost vyhnut sa tebou spominanych zalezitosti, ktore nechceme a neberieme na lahku vahu, ak by sa tebou spominane veci objavovali v topicoch, davam ti svoje slovo, ze sa o dane posty, uzivatelov postaram
btw, ja som sa uz inak arekovi zmienil o tom, ze tym, ze sa chat "vytratil" z hlavnej stranky hokejfora, stal sa jeho doplnkom a nenavstevujem ho (niektore dôvody nacrtol aj dunim), tak sa uz v rieseni jeho radosti, ci starosti (t.j. upozornovaniu, mazaniu, ci chatbanovaniu), neangazujem; ak sa kajo ci arek rozhodnu to v chate riesit radikalnejsiim spôsobom, v pohode
väcsina pritomnych userov, je tu na fore uz nejaky ten rok, dobre vedia, ako sa maju na fore, resp. v topicoch spravat, preto nechapem a som nemilo prekvapeny, ze stale nachadzam posty, ktore maju daleko od "normalnosti"; ked sme ten chat nemali, v topicoch bolo az extremne zivo, ked si tak v rychlosti spomeniem na legendarne topicove PO duo Philly-gogo:) ti nam davali zabrat kazde PO:) a tusim hned po 1 PO zapase vyfasovali ban do konca PO......trpezlivost dosla a uz bolo na samotnych userov ako to prijmu, aj z pohladu svojej buducnosti na fore...Philly mi v zapäti na to napisal, este ako Philly - England :giggle:
Philly - England :
Nazdar Cepi, krapet jsem to na HF přehnal, asi hloupé na tom je, že (jak jsi psal) jsem to psal až 2. den po matchi, psal jsem to s naprosto chladnou hlavou a v klídečku, tak jsem to prostě cítil, mě je u prdele co si kdo myslí atd., ale není to fér vůči tobě a ostatním fandům, jste všichni v poho, takže vůči Vám mě to mrzí.
kto by to o nom povedal :D :wink2:
tak asi tolko to z mojej strany
Dalšia vec k tomu trestaniu a banovaniu od adminov,som inak prekvapený,že na to nikto ešte neupozornil.

Maro dostal ban za to,že si založil nový účet (Dôvod Zakazuje sa vytváranie a používanie viacerých účtov na fóre (že Palermo) čo by bolo fajn,keby sa Dadovi nedal perma ban tu na HF a on uplne s prehladom používa nick Eurolanche na druhý den a dokonca kandiduje vo volbách na člena komisie kde bude určovat a spolupodielat sa na tom ako to tu bude fungovať.Za čo bol potrestaný vieme,ale úplne s prehladom sa jednému členovi toleruje to,za čo toho druhého trestáte.To ako môžete nám niekto vysvetlit?Velice by ma zaujímalo na akom základe arek zrejme počítam je pod nickom HokejForum či kto to je, si sebe a nám zdôvodní ,že maro dostane Ban a Dado bude možno aj člen komisie za jednu a tu istu vec..Tak ked už je toto povolene a tolerované jednému ,tak by sa za to samé malo povolit aj dalšiemu alebo nikomu a v tom prípade,Dado nemôže kandidovať do komisie.Alebo su tu ludia rovný a rovnejší,my ostatný a nad nami Dado, ktorému sa umožní všetko?To ako k tomu prišiel,tým ako sa tu správal,či,že ludia sa nechcu s nim hádat,tak mu potichu odklepneme všetko?A ked už sa mu to povolí,tak maro nemal byť tiež potrestaný za toho Palerma,lebo neurobil nič iné,len to,čo Dado a čo videl,že tu povolené a tolerované je. :sarcasm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS